Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika

(17-02-2020, 00:21 AM)linnuke Kirjutas:  
(09-02-2020, 22:28 PM)rocker Kirjutas:  Geniaalsuse ja debiilsuse vahe pidi polema 2 grammi, siis võtta nüüd kinni:
Vaatasime seda queeni muuvit lausa aleqoki sviidikinos.Musa ja elu olu   oli tõesti OK: Kas ta nüüd ikka automusaks parim on. See stiil tahaks ikka ( jalad laual ,viski käes ,tibi kõrval) vms. Või laivis . Toungue

Kuule, Linnuke, foorumi kirjutamata reeglite ja "hea tava" kohaselt ei pea postitused absoluutselt vastama teema pealkirjale, foorumi suunitlusele, üleüldse mitte millelegi! Mina olen muusikavõõras, no tegelikult lausa muusikavaenulik, aga isegi mina saan aru, et siin on peaaegu kõik postitused pihta või vähemalt väga lähedale sattunud (peale antud  postituse!), kõik on mingit pidi muusikaga seotud, kui panna otsingusse sõna "muusika", siis peaks enamus siinseis postitusi välja tulema. 
... "viski käes, tibi kõrval" - no Sa ikka jagad matsu... Põhimõtteliselt, kui on suurem auto või buss, siis pole ilmselt välistatud ka "laivis" nautimine, mina ei tea, viski ka eriti ei istu nagu, viina lood tunduvad paremad, vb otsingi siia millagi mõne loo, mis viina ja jalgrattaga sobib...
Vasta

eniwei :musa tuleb ikka nautida ,sõidu ajal minule kuku uudised ja vahemusa
Vasta

(17-02-2020, 00:59 AM)kass Kirjutas:  
(17-02-2020, 00:21 AM)linnuke Kirjutas:  
(09-02-2020, 22:28 PM)rocker Kirjutas:  Geniaalsuse ja debiilsuse vahe pidi polema 2 grammi, siis võtta nüüd kinni:
Vaatasime seda queeni muuvit lausa aleqoki sviidikinos.Musa ja elu olu   oli tõesti OK: Kas ta nüüd ikka automusaks parim on. See stiil tahaks ikka ( jalad laual ,viski käes ,tibi kõrval) vms. Või laivis . Toungue

Kuule, Linnuke, foorumi kirjutamata reeglite ja "hea tava" kohaselt ei pea postitused absoluutselt vastama teema pealkirjale, foorumi suunitlusele, üleüldse mitte millelegi! Mina olen muusikavõõras, no tegelikult lausa muusikavaenulik, aga isegi mina saan aru, et siin on peaaegu kõik postitused pihta või vähemalt väga lähedale sattunud (peale antud  postituse!), kõik on mingit pidi muusikaga seotud, kui panna otsingusse sõna "muusika", siis peaks enamus siinseis postitusi välja tulema. 
... "viski käes, tibi kõrval" - no Sa ikka jagad matsu... Põhimõtteliselt, kui on suurem auto või buss, siis pole ilmselt välistatud ka "laivis" nautimine, mina ei tea, viski ka eriti ei istu nagu, viina lood tunduvad paremad, vb otsingi siia millagi mõne loo, mis viina ja jalgrattaga sobib...
Krt Kass .Ei meeldi Sulle see ega teine. SmileAga ära ratta seljas küll võta .(kui just güroskoopi sadulas pole  Toungue)
Vasta

Muideks -queeni muuvit käisin lausa ale qoci sviidis vaatamas .Vahva oli (akustika super) Aga et Mercuri osatäitja laulud ise sisse laulis ,oli lausa üllatus.
Vasta

(17-02-2020, 02:01 AM)linnuke Kirjutas:  Krt Kass .Ei meeldi Sulle see ega teine. SmileAga ära ratta seljas küll võta .(kui just güroskoopi sadulas pole  Toungue)

Rattaseljas loomulikult ei võta, see on vist isegi keelatud lausa!? Mina teen alati nii - sõidan jalgrattaga Kalevi tänava poe juurde, ostan pudeli viina ja joon selle seal samas ära. Nimelt on mul selline foobia: ma nimelt kardan, et äkki kukun tagasiteel maha ja pudel läheb katki! Kusjuures hirm on täiesti põhjendatud - tavaliselt ma kukungi tagasiteel ja mitte ühe korra...
Vasta

(17-02-2020, 09:40 AM)kass Kirjutas:  
(17-02-2020, 02:01 AM)linnuke Kirjutas:  Krt Kass .Ei meeldi Sulle see ega teine. SmileAga ära ratta seljas küll võta .(kui just güroskoopi sadulas pole  Toungue)

Rattaseljas loomulikult ei võta, see on vist isegi keelatud lausa!? Mina teen alati nii - sõidan jalgrattaga Kalevi tänava poe juurde, ostan pudeli viina ja joon selle seal samas ära. Nimelt on mul selline foobia: ma nimelt kardan, et äkki kukun tagasiteel maha ja pudel läheb katki! Kusjuures hirm on täiesti põhjendatud - tavaliselt ma kukungi tagasiteel ja mitte ühe korra...
Sellisel juhul on mõistlik mitte istuda ratta sadulasse ega auto rooli. Pärast pudeli viina joomist soovitan siirdumiseks kasutada ühistransporti. Näiteks bussi. 
Hommikul ärgates kaob pohmell paukselt, kui märkad köögi akna alla pargitud moodsat lõõtsbussi. "Ahhujett! Viive, vaata milline mees sul on! Ma suudan juhtmetest käivitada ning juhtida sihukest masinat!"
Vasta

Ringo Starr olevat olnud Biitlite pundist kõige "vaesem".Kui Temalt aga küsiti ,miks Ta kunagi bussiga ei sõida ,vastanud :et kui tuju tuleb ,küll siis ostan endale bussi.
Vasta

Oli vist miski sihuke lugu ka:
Moskvas ülikoolis õppiv juudipoiss kirjutas koju isale, et piinlik on taksoga koolis käia- teised poisid sõidavad trolliga. Kaugeltnurga omad tulevad lausa mitme trolliga.
Paari nädala pärast tuli isa käest postipakk rahaga, kiri juures: osta, pojake, trollid ja sõida nagu teised.
Vasta




Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

See aeg oli põgus kuid ometi kõbus,
Seda taga vist leinama jään,
Meilt enamat nõuda ei tasu ka jõuga,
On lõpetus käes ning õhtale läed...


Aidaa, Mihkel...   ehk kohtume veel.


[Pilt: 0112332373a78b0.jpg]





Aga mul vsjoravno, elu see on vaid hetk.
Ega keegi mind poo, see vaid väikene retk.




Goodbye, goodbye, goodbye, meil aega vähe jäi
Kitarrihelinal valan klaasid jälle täis
Davai, davai, davai, meil aega vähe jäi
Ja enne Patareid me joome ennast täis
Ja enne Patareid me joome ennast täis



'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Ilus kokkuvõte, tänud. Kahju, kahju, nad käisid meil pulmas mängimas, sellest on u 33 aastat. Toomemets seisis trumm-kohvri najal püsti, Vlassov pikas soojas aluspesus Lasnamäe vallsi esitamas; Smeljanski nõustus lahkuma ainult 3liitrise veiniplaskuga. Bändiliikmed sundisid ja kodurahu huvides jäi nii. 
Et mitte tühja nostalgiaposti teha, siis täna väga palju triot vaadanuna tikkus see kala esile mitu korda. Eks üle Sepo ilmselt.

https://www.youtube.com/watch?v=ZPtzBj7PQ-w

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Päevakohane lugu Paide bändilt paradoks...
Natuke erineva seadega versioon, laulab Pets.


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Aapo Ilves jagas ennist FB lehel hüva lugu, jäin isegi kuulama ja jagan ka Teiega:


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Päevakohast nooti ka:


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Kvaliteetkultuurnikud ja muu eliit võib kohe astuma hakata ja pugatsoovniku saatel end kosutada, sest järgmiseks pakuksin välja vana klassika mida miskipärast raadiost väga vähe kuulda on viimasel ajal. 

Ehk "House of games" ja Sinu unenäod. 



'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(31-03-2020, 20:15 PM)mlsluik Kirjutas:  Kvaliteetkultuurnikud ja muu eliit võib kohe astuma hakata ja pugatsoovniku saatel end kosutada, sest järgmiseks pakuksin välja vana klassika mida miskipärast raadiost väga vähe kuulda on viimasel ajal. 

Ehk "House of games" ja Sinu unenäod. 

Aeg-ajalt ikka rock fmis tuleb.
Muidu väga hea häälega laulja.
Õnnestunud ka oma silmaga näha kunagi Big Grin
Tervitan ka eliiti, järgmise Eesti keelse moodsa pasaga  Cool

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Kõigepealt sügav kummardus kõigile, kes seda Fleetwood Mac-i lugu kaverdada on võtnud. Tegu pole kindlasti kergeima pähkliga, mida pureda. Siit tuleb aga üks, mis tundub, et mängitud rohkem hingekeeltel, kui vaid kahel käel.
Vasta

(31-03-2020, 20:15 PM)mlsluik Kirjutas:  Kvaliteetkultuurnikud ja muu eliit võib kohe astuma hakata ja pugatsoovniku saatel end kosutada, sest järgmiseks pakuksin välja vana klassika ...
klassikaline mõttetu kisamine, muusikalisest poolest ma muidugi sotti ei saa ... samas kui mu naine ja tädipoeg, kes mõlemad muusikaharidusega, kokku saavad, siis tänapäeva muusikute nö möödalaulmisest ja möödamängimisest kuulen pikki arutelusid. Lihtsalt lavale pääsevad ilma kooli- ja tasemeta inimesed, kes ise ei suuda oma "loomingusse" enesekriitiliselt suhtuda. 99,99% neist tuleks lihtsalt ära keelata, et mitte inimeste maitset rikkuda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne