Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika

Panen ka ühe stiilinäite. Selliseid töötlusi  meeldib sõiduajal kuulata. Öösel annad volüümi ka juurde nii et kõlarid hakkavad vaikselt pesast välja hüppama siis on väga  zaijebis.
 https://youtu.be/HCbbVEjH0iw?list=RDFVa37f67Hnc

Aquila captas non muscas.
Vasta

(31-03-2020, 21:04 PM)honkomees Kirjutas:  
(31-03-2020, 20:15 PM)mlsluik Kirjutas:  Kvaliteetkultuurnikud ja muu eliit võib kohe astuma hakata ja pugatsoovniku saatel end kosutada, sest järgmiseks pakuksin välja vana klassika ...
klassikaline mõttetu kisamine, muusikalisest poolest ma muidugi sotti ei saa ... samas kui mu naine ja tädipoeg, kes mõlemad muusikaharidusega, kokku saavad, siis tänapäeva muusikute nö möödalaulmisest ja möödamängimisest kuulen pikki arutelusid. Lihtsalt lavale pääsevad ilma kooli- ja tasemeta inimesed, kes ise ei suuda oma "loomingusse" enesekriitiliselt suhtuda. 99,99% neist tuleks lihtsalt ära keelata, et mitte inimeste maitset rikkuda.
Vot õige jutt! Ma lappan sõidu ajal igasugu erinevaid raadioid ja eks satub vahel sinna nimekirja ka Elmar, kus ükspäev Marko Atsot intervjueeriti ning ta ütles, et Eestis tehakse väga palju muusikat, kuid vaid kümnendikku võib pidada lauludeks. Ja nii ongi! Enamik vähemalt uuest Eesti "muusikast" on täielik saast, üks hullemaid on kusjuures igast Eesti "supestaaride" inin- Uudud ja Jürid ja Lemsalud jne. Ja viimasel ajal on mind üha rohkem hakanud häirima veel üks nüanss- kohutavalt palju on ka minevikust kõiksugu tuntud Lääne lugude kavereid, jääb selline mulje, et Eesti muusikud ei oskagi ise midagi teha. Ma ei ütle, et ma ise paremini teeks, aga ma isegi ei ürita midagi sellist, mille puhul ma tean, et sellest nagunii midagi välja ei tule Big GrinJa uuest Eesti muusikalaadsest tootest ei räägi ma üldse, see on küik nagu ühe vitsaga löödud.
Mingi aeg rääkisin ühe pikka aega raadios töötanud inimesega ning ta ütles, et mingi uus bänd oli talle meili saatnud, et kuule, meil on siuke uus ja hoogne lugu, et äkki saaks raadiosse võtta. Ta siis kuulas ja mõtles, et misasi siin hoogne on. Praeguse aja trend on ju teatavasti peenikese häälega "mehed" ja nutulaulud, milles kohustuslik element on sõrmenipsu meenutav heli.
Vasta

Kokkuvõtvalt siis, et kui ei ole metal, on ikka mõtetu pask? Nõus.

Vasta

(31-03-2020, 23:24 PM)ivo86 Kirjutas:  Kokkuvõtvalt siis, et kui ei ole metal, on ikka mõtetu pask? Nõus.
See on just see bänd, mida olen jälginud viimased aastapäevad. Kui kusagile siia kanti kontserti andma sattuma peaksid, olen mina kohal Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Eesti muusikat võis kuulata ajal kui lauldi saalile, ilma mikri ja võimuta.  Hiljem võis neid artiste, kes saalile olid õppinud laulma, kah kuulata mikri kaudu. Nad oskasid hääldada sõnu. Kõik need, kes on alustanud mikrofonilaulmisega, ei tea laulmise ilust mitte midagi. Olen absoluutselt viisipidamatu ja laulda ise ei oska ega püüagi. Sellepärast on minu arvamus selline. Võibolla on minu arvamust kujundanud need head helirežissöörid, kes nn "saalihääle" mikrofoni oskasid püüda. Tol ajal oli mikrofon laulja suust ikka detsimeetrite kaugusel. Nüüd pannakse see suhu ja inisetakse sinna sisse midagi segast. No eks ta kõlbab ka sinna ööklubidesse, kus laulusõnadel pole üldse tähtsust, tähtis on narkot täis organismi raputav bassiheli.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(01-04-2020, 10:29 AM)aavu Kirjutas:  Eesti muusikat võis kuulata ajal kui lauldi saalile, ilma mikri ja võimuta.  Hiljem võis neid artiste, kes saalile olid õppinud laulma, kah kuulata mikri kaudu. Nad oskasid hääldada sõnu. Kõik need, kes on alustanud mikrofonilaulmisega, ei tea laulmise ilust mitte midagi. Olen absoluutselt viisipidamatu ja laulda ise ei oska ega püüagi. Sellepärast on minu arvamus selline. Võibolla on minu arvamust kujundanud need head helirežissöörid, kes nn "saalihääle" mikrofoni oskasid püüda. Tol ajal oli mikrofon laulja suust ikka detsimeetrite kaugusel. Nüüd pannakse see suhu ja inisetakse sinna sisse midagi segast. No eks ta kõlbab ka sinna ööklubidesse, kus laulusõnadel pole üldse tähtsust, tähtis on narkot täis organismi raputav bassiheli.
[Pilt: grumpy-old-men--1343403558-view-0.jpg]
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Pisut vanakooli ka.


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Nõustun kaasfoorumlaste Aare.R ja aavu arvamuses kaasaegse pop muusika kohta.No tõesti ju vaid inisetakse - ei mingit meloodiat/rütmi mida oleks mõnus kuulata.Mind ei huvita nende lugude sõnum(ei oska inglise keelt ja ise süüdi) aga meloodiat ju ka pole Sad
Samas keegi ei käse Sky+,Power FM vms.iganes eurovisiooni jama kuulata.YouTube on täis igasugu maitsele muusikat - tuleb vaid otsida!
Lugu peab kõnetama oma meloodiaga mitte video või kusagil tabelis kõrgel kohal olemisega.Kuna inimeste muusikaline maitse on väga erinev siis ei julgegi kohe ühtegi oma lemmikut välja pakkuda(arvatakse veel et vanamoeline või vales keeles laulavad)
Seega üks instrumentaallugu(mix) mis sobib kuulamiseks igal ajal.
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=1981EXifoYc 

Ei oska keelt aga ilusad ikka üle tunni aja.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(05-04-2020, 12:17 PM)aavu Kirjutas:  https://www.youtube.com/watch?v=1981EXifoYc 

Ei oska keelt aga ilusad ikka üle tunni aja.
"Vaikuse" peale küsis noorik teisest toast kas Urbid on uue plaadi teinud Smile
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Vasta

DDT fännidele.


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Autoteemalist täna ei tule, aga selle eest tuleb laevateemaline lugu koos küsimusega...

Nimelt kummitab juba pikemat aega Rauli Sommerjoki esituses lugu "Laivat" 
 Aga mõtlesin et sama lugu on ju eesti keeles ka esitatud, näiteks Nuude. On kellegil jagada,  ei leidnud esimese hooga. 


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kollektiiv nimega Splin annab pihta kodumaisele Voldemortile.


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Ma juhtusin veidi aega tagasi kuulma intervjuud Siiri Sisaskiga ning peale seda tema uut lugu ning ma pean ütlema, et tõsiselt mõnusa meloodiaga hea lugu on, tõesti pani kuulama. Eriti heaks tegi selle loo see, et vähemalt sellest Eesti muusikast, mis raadiumi seest tuleb, on minu meelest vähemalt 99% selline, mida absoluutselt kuulata ei kannata.
https://youtu.be/O1mHdUDc1wo
Vasta

Sarnaneb Beth Hartile, aga las sarnaneb...
Tõesti on väga hea lugu Smile
Vasta

Nostalgiat ka.

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne