Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Villand on pop/top-i ulgumisest ja ininast,Rock ja Retro FM-s samad lood järjepanu... Kõige mõnusam on kuulata instrumentaalmuusikat  Rolleyes
https://www.youtube.com/channel/UCfxsHwi...mCfPXHhrXg
Vasta

Lihtsalt mõnus kuulata/vaadata.

Vasta


'Lisaks mõtetule ulgumisele on praegustesse muusika  edetabelitesse jõudnud ka tõeliselt head muusikat nagu see näiteks - 

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta

(06-11-2021, 20:32 PM)E303 Kirjutas:   praegustesse muusika  edetabelitesse jõudnud ka tõeliselt head muusikat 

Peabki hea olema, see ju 89. aasta lugu  Big Grin


https://www.youtube.com/watch?v=NrLkTZrPZA4

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

See Elton ja Dua Lipa ei kõlba küll vaadata ega kuulata [Pilt: sad.gif]  Markolt  on ikka õige versioon sellest loost  [Pilt: smile.gif] 
Vasta

Olen ka krossifänniga mõlemas punktis nõus. Kummaline on see, et mõni nädal tagasi kuulasin seda õiget lugu ja mõtlesin, et jube hea, et sellest loost mingit kaverit pole tehtud ja järgmine päev... Krt! Ja peale selle loo väljatulemist lasti mingis raadios võrdluseks jupikaupa vana ja uut- vana on ikka ilus meloodiline, aga selle uus on kuidagi uimane ja monotoonne.

Aga ilusa ilma ja eriti hea tujuga on näiteks see lugu hästi mõnus:
Vasta

The Colours Of Infinity (Part VI)
Vasta

(06-11-2021, 01:24 AM)krossifänn Kirjutas:  Villand on pop/top-i ulgumisest ja ininast,Rock ja Retro FM-s samad lood järjepanu...

Täpselt nii ja viimati paljukiidetud Reginaldi lugu, tänapäevase ilase kastmeta või ilma, ajas juba tollal südame konkreetselt pahaks : )

Ise panen vahel peale Boston FM-i, interneedusest. Väga erililmeline valik, 99% lugudest pole kuulnudki, enamuses rokk variatsioonidega.
Vasta

See uus pop on tõesti ikka tõsine ine ja neid raadiojaamu, mis mängivad ainult uut muusikat, ei kuula mina mitte kunagi, noh, need Pauer Hitt Reidio, Maihits ja Skaipluss ning muudest jaamadest lasen ka uue "muusika" üle. Aga enamus reklaamivad end kui parima muusikavalikuga või üleüldse parimaks raadiojaamaks- ei saa aru, mida need tüübid mõtlevad, kes playliste kokku panevad. Mõnest tuleb "popsensatsioon" Eed Shiiranit või midagi muud sama häirivat söögi alla ja söögi peale- tõsine okse, mis tuleks ära keelata. 

Boston FM-i soovitus oli hea, tuleb kõrv peale panna.

Aga misasi see Reginald on- ma üritasin midagi leida, aga ma arvan, et ma vist õiget asja ei leidnud.
Vasta

(07-11-2021, 11:54 AM)Aare R. Kirjutas:  Aga misasi see Reginald on- 

Söör Eltoni kodanikunimi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Vaatasi järgi, tegelikult on selle konkreetse jaama nimi Oh Hello Boston.

Kuigi ka Boston Fm võib hea olla : )
Vasta

Kuule, see sinu Halloo Boston is not available meie maal. Üle VPN-i näitab samuti trääsa.
Kas ainult läbi telefoni äpi saabki kuulata?

Sikutasin kah kunagi telefoni sisse Rock Radio. Reklaame täis, raibe, muidu aga selline nagu parajasti on. Jaamu nigu okkaid kuusikuid käes. Vali millist tahad, lõpuks kõik ikkagi ühesugused.
Siis avastasin sealt ühe suht rekuvaba ja mitu-mitu kuud kahe aasta jooksul sai huvitavaid muusikafakte ammutada sellest jaamast,  misjärel ühel päeval sai ring täis, kui selgus, et ka neil on see list siiski lõppude lõpuks lühike  Big Grin 
Nüüd tellin ise spotifyst, mida parajasti tahan.
Vasta

Spotifyd olen isegi vahel kuulanud, aga seal ka ikka reklaamid vahel.
Janka, vabandan, kui valesti aru olen saanud, aga sa vist tundud selline olema, kellele ka tantsulisem muusika peale läheb? di.fm oled kuulanud?
Autoga sõites on vahel ka tantsulisemat asja hea kuulata Smile
Vasta

Janka, jah kuulan vaid läbi telefoniäpi, Sound Gardenist.

Mis puudutab väiteid meie maal mittekuulatavusest, siis ei vasta see tõele. Vähemalt enne viite jagamist töötas ja pärast kaebuse saamist proovisin uuesti - töötab. Tavaline arvuti, tavaline W10 ja Chrome. Viga võib kuskil mujal olla.
Vasta

Mul arvutis sama konf, ei tööta see Boston. Aga see pole see teema, küllap on mõnes audiofoorumis spetsid koos, kes nõustada suudavad.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Siin vastuste põhjal olen aru saanud et selle foorumi kasutajate hulgas on rockmuusika austajate osakaal suur ja seda ei saa pahaks panna sest rockmuusika ja tehnika sobivad hästi kokku. Eriti rekkameeste seas on rocki kuulajaid palju.  Endal kahjuks puudub rocki aga kui  ka eesti süldimuusika soolikas. Tänapäevast muusikat  kuulan küll ja uurin ka muusika edetabeleid Billboard ja Eurotop , et saada ülevaade mis üldse praegu moes on ja enda jaoks välja sorteerida sealt meelivamad lood . Kui tänapäevane muusika üle viskab panen mängima souli ja funkyt erinevatest aegadest ja kõrv lausa puhkab - 
 
 
Fat Larrys Band - Golden Moment - 1982

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta

Täpselt nii et iga inimese muusikamaitse on erinev ja ei taha et siin keegi tülli läeb ja et moded seda teemat erikategooriatesse paigutama hakkaks.
Olen leidnud siit teemast üht-teist huvitavat enda jaoks ja loodan et nii jätkubki. Metalmuusikast pole ammu midagi olnud...

Vasta

Kui juba Sabaton siis see tõestisündinud lugu teisest ilmasõjast ka mis laulu sisse pandud.

Vasta

Ohh, Sabaton!
Sabatoni repertuaar on üldse tegelikult väga palju Teise Maailmasõja-teemaline ja kuidagi on kujunenud üheks mu lemmikuteks, samuti näiteks üks teine Rootsi bänd Hammerfall.
Naljakas või kuidas öelda, aga näiteks mul elukaaslane on seda meet, et kuna ma kogu aeg traati ei kuula, olen ma Kaera-Jaan Big Grin 

Kuid E303 jutu peale- nagu on ka öeldud, siis ei pea ja ei saagi kõik sama muusikat kuulata ja muusikamaitse on samasugune asi nagu absoluutselt kõik muu, et seda ei saa teistele peale suruda. Ma praegu oma hobiauto juures ja mul käib siin üldse telefoni playlistist 90-ndad, mis paljudele on välistatud, aga miskipärast paljud uued lood on 90-ndate haiged koopiad- kas ikka nii mõttetu on?
Aga Sabatonilt üks pull lugu ka, mida olen roolis väga palju kuulanud:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne