Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika


mõned tirooli rahvalaulikud ka







ja pseudokantri tüdrukud, oehh


Vasta

Alpenzusjes on siin juba uue koosseisuga. Blondid neil  pidevalt uued. Hanny oli vaid kaks aastat algkoosseisus kus tehti enamus laule. Pärast teised blondid ainult lõõritasid vanu hitte. Hollandi tibid muide.
Nüüd on sama nimega punt täiesti uute lauljatega ja teevad hoopis teist mussi. Ei midagi sarnast, nagu tšuktsa üles.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(07-03-2023, 21:28 PM)Daff Kirjutas:  Alpenzusjes on siin juba uue koosseisuga. Blondid neil  pidevalt uued. ...
Ähh, ma ei ole sihuke muusikafänn, et mingeid koosseise teaks jms aga on jah silma jäänud, et blond tädi näeb eri videotes vähe erinevalt välja. Aga ma pole sellele tähelepanu pöörand, naistel ju passipilt mõttetu asi, iga jupi aja tagant ise nägu peas vastavalt krohvile.
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(11-03-2023, 00:35 AM)Aspelund Kirjutas:  
'Väga hea lugu taga- või kõrvalistmel ajaveetmiseks. Rooli taga olles ajab magama.
Vasta

(20-02-2023, 21:37 PM)Aare R. Kirjutas:  Tjah, žanrina ei ole 90-ndad tõesti võibolla paljude jaoks tõsiseltvõetav, aga lood kõlbavad lörtsimiseks küll. Miks ma ütlen lörtsimiseks- kui paljude meelest oli 90-ndate musa mõttetu, siis no see, mis noote praegu selle ajastu lugude sõnadele külge pannakse, on ikka päris jube. Meesterahvad inisevad, paljud lood on ise nagu nutulaulud jne.
Aga noh, see on minu arvamus.
Minu arvates 90-nendatel oli palju head souli ja RnB stiilis laule mis olid ka mujal maailmas edetabelites ,  kuid üldises vaibakloppimise vaimustuse  taustal ei pääsenud nad Eestis domineerima. Kuid mulle on jätsid nad  juba siis palju sügavama mulje kui see suhteliselt primitiivne vaibakloppimine..

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta

(12-03-2023, 06:47 AM)E303 Kirjutas:  Minu arvates 90-nendatel oli palju head souli ja RnB stiilis laule mis olid ka mujal maailmas edetabelites ,  kuid üldises vaibakloppimise vaimustuse  taustal ei pääsenud nad Eestis domineerima. Kuid mulle on jätsid nad  juba siis palju sügavama mulje kui see suhteliselt primitiivne vaibakloppimine.

Üldises vaibakloppimise vaimustuses ei pääsenud seda laadi muusika 90-tel löögile terves Euroopas (vb Inglismaa välja arvatud, kus MTV seda räppi ja kräppi 89-91 ohjeldamatult ketras) kuid ka Jaapanis ja Austraalias. No ja muidugi venes aga see selleks. Ja vastupidi – Euros toodetud rütmikas tantsumuusika polnud Ameerikas kuigi levinud. Maitsed ongi erinevad. Laiemalt pääses Ameerika materjal siinpool lompi liikvele peale seda, kui see nn klopper 90-te lõpu poole ära hakkas vajuma ja ennast kordama.

Muide, Ameerikas oli nii mõnigi artist või produtsent, kes euroklopperiga tegeles aga mingil hetkel kolisid nad kogu täiega vanasse maailma. Ju oli lihtsam asju ajada.

Et on autos kuulamise teema siis isiklik arvamus on, et see nn ''ameerika stiil'' ajab roolis une peale. Vastupidiselt mõnegi poolt põlatud klopperile. Või rütmikale hard rockile.

Lisan. Omaette teema oli ka veel mõnele soul- või hip-hop loole eurokõlbuliku kesta tegemine, et siinpool merd olijate kõrvadele vastuvõetav oleks. Nagu allolev nt. Oi kurja, kus see läks 95 aastal saalides hästi peale. Telliti õhtu jooksul kümneid kordi. Originaali ei tahetud miskipärast...

Vasta

Kellegil Ivar Vigla Leelo-Leelo mp3 või videofailina on saata? Youtuubist on ära kadunud.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kliinikus õhtul kaaslaste norskamise peitmiseks parim Princess of Violini  mängituna elurõõmus Eviva Espana. Liikumisel ärge jumala pärat proovige. Hakkate kaasa plaksutama ja...
Vasta

(25-03-2023, 22:43 PM)mlsluik Kirjutas:  Kellegil Ivar Vigla Leelo-Leelo mp3 või videofailina on saata? Youtuubist on ära kadunud.
https://arhiiv.err.ee/video/vaata/ensv-leelo-leelo 
2 minutit 20-ne sek. pealt algab.
Parem lugu algab siin 26 minutiga: https://arhiiv.err.ee/video/vaata/ivar-vigla-sou-5

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Varsti peaks kinodesse jõudma dokumentaalfilm Eesti rallilegendidest "Kurvilise tee legendid"



2012 tehti Jaak Joala loost "Areen" selline kaver.

Vasta

"Areen" ei ole kuskiltki otsast Jaagu lugu! Pole kunagi olnudki.
Meloodia autoriks tuntud nõukogude vene helilooja Vladimir Migulja (Zemljanele noodistas palju asju) ja sõnad Mihhail Pljatskovskilt.
Esitajaks ansambel Radar, milles Joala laulis.
Vasta





Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Vasta

Uus lugu mõnekümne aasta tagant.



Samast tallist pärinevad eri põlvkondade hümnid "Grab my balls, if you can" ja "Hold your beer cold, sir", rääkimata "Helloolitast", mida nii ilmekalt esitas(b) M.Maltis.
Vasta




Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Tere õhtust! 
No see kass Arturi laul oli küll päris hea leid, ma kustutasin isegi ühe eilse postituse ära, et siia kirjutada...
Mõned mõtted - kiita ühta kassi, meil palju ei passi (või kuidas seal oligi) - see ei ole õige, liiga vähegi on siinses keskkonnas...
Aga - eesti hullu kliimaga, üksnes piimaga ... - väga õige märkus, tegu on põhjamaa rahvaga.... ja piima võite ise imeda või näiteks koffele lisada...
Mis jama seal veel lauldi, ma enam ei mäleta, aga fakt on, et Soots ja Jonson olid juba 50-ne aastaselt kindralid, aga kass on 60-selt ikka veel alles reservlipnik (ja tegelikult peale 60-ndat lihtsalt mitteveelsurnud kass)!
Aga nüüd ja siin kutsuks kõiki päriseestlasi kaunistama on autosi (kellel on), mopeede, jalgrattaid ja neid no rulaatoreid sinimustvalgete lindikestega, soovitavalt moodustada neist tähekombinatsioosn EW ja igatepidi vaenata neid separatistlikke jalgrattureid, kellede lenksus ripub rohevalgesinine vaenlaste trikoloor! Kummid tühjaks, elagu Eesti, elagu Artur, no ja nagu rafas soovib, olgu siis -  elagu kass!!! Cool
3 posti täis, ise ka - oli kordaläinud (foorumi)päev!
Läkski meelest, mitte kusta, mul on projekt ka, vist, a vb isegi mitu!
Vasta

Jamaica päritolu Harry Belafonte ehk Harold George Belafonte juunior, sündinud 1. märts 1927 lahkus meie hulgast täna 25. aprill 2023.



Pälvis elujooksul kolm Grammy auhinda, sh Grammy elutööauhinna. Samuti Emmy ja Tony auhinna. Tema nimi on kantud Rock'n'rolli Kuulsuste Halli. 

Mees kelle vinüülid jäävad minu plaadimängijas igavesti pöörlema...  Puhka rahus Harry. 


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=46qjDJ0lLdE

Täna on Tallinnas laval ka kui keegi huvitub.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne