Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika

Tina Turneri mälestuseks sobiks siia ehk üks mõnus ja energiline lugu, mis mulle tatiajast saati on meeldinud. 
Vasta

Tina Turner  - Confidential  1996
 

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta

Veerand sajandi tagant...


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Minu poolt ka üks nali...
Big Grin Big Grin Big Grin


Aga kui tõsiseks tagasi minna, siis seis on selline kurb, et RockFM-i plaadiriiul on ikka paganama lühike.
Sestap leidsin järgmise meelelahutusjaama, kus laulud ikka naljalt ei kordu - https://www.radiobob.de
Vasta

Veel nalja  Big Grin , sedakorda üheksakümnendate austajatele.
Jäi kõrvu ühest välismaisest jaamast. Korraks oli hea meenutus, aga ainult tolleks korraks seda eufooriat jätkuski.
Kui kellelegi selline asi meeldib, siis - no mis mul saab selle vastu olla...  Big Grin

Vasta

Aga kui tõsisemate asjade juurde tagasi tulla, siis üks viimaseid avastusi on siin - Meena Cryle.

Vasta

Keegi Zaz'i kontserdil ka käis?
Umbes nädala eest toimus Tallinnas. Minul jäi vahele, kuigi oleks võinud ju minna, sest tegemist kindlasti ühe mu prantsuse lemmikuga.
Äärmiselt omapärane muusik, аналогов нет minu jaoks või vähemalt sarnast pole ma siiani küll leidnud.
Klipp tänavalt. Ehe värk. Nimme ei riputa siia mingit üdini lihvitut. Neid silutud asju on nett niigi täis.

Vasta

Coffee Milk, 11 meeldimist, aga raadios ükspäev juba lasti.

Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Vahelduseks automaksu, jelektri autu ja kurgi müügi teemale. Vanatehnikat sai näha veidi küll.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

 Mönus autoga kulgemise lugu, mööda lasnakat.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Rohkem auto-moto teemaliseks on raske minna...


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Sinead O'Connorile jäi tänane päev kahjuks viimaseks. Usun et tutvustama ei pea kellegile, seega pigem üks tuntumaid lugusid tema repertuaarist sobiks siia hästi.




'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Sabatonist rääkides- olen viimase nädala jooksul avastanud mitu asja ning sinna pilti sobitub ka Sabaton.
Nimelt avastasin ühe megahea loo- Steelheart'i She's Gone, mida ma olen viimasel ajal väga palju kuulanud- ma ei tea, kuidas ma seda lugu seni kuulnud pole!

Sabaton sobitub aga siia pilti seetõttu, et Sabatoni kidramees Tommy Johansson, kellel ka omal bänd nimega Majestica, esitas sellest loost oma versiooni ja see oli samuti fantastiline!


Loomulikult olen kuulanud ka Tommy esitust, lisaks ka muid lugusid- ta esitab igal reedel ühe loo mõne tuntud esitaja repertuaarist, vahel ka oma, ehk siis tihti "metalsemas" võtmes. Mis neisse mõlemasse loosse puutub, siis ma kadestan selliseid lauljaid, kes kõrgeid noote sellisel kujul välja võtavad- mitte segi ajada tänapäevaste õrnade häälekestega!
Siin on aga lugejatel võimalus võrrelda, kas Tommy laulab seda piisavalt hästi välja Smile Kuna tegu on üliraske lauluga, siis minu meelest on tema esitus suurepärane!
Vasta

https://www.err.ee/1609072691/suri-itaal...to-cutugno 
Eakaaslane, pole küll lemmikuks olnud aga kuuldud küll plaadilt, raadiost, lintmakilt, kassetilt. CD ja DVD pealt siiski mitte, need tulid hiljem. C60-22699 003 See plaat temast on olemas. Minu vaba tõlge lugudest.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Bohren & Der Club of Gore esineb järgmise aasta märtsis Baltimaades... Ehk siis midagi doom jazz'i (Jazz + Doom-Metal + Ambient) sõpradele. 


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Üldiselt näeb hea tava (ja austus kaasfoorumlaste vastu) ette lingi lühiiseloomustuse lisamise. Vähemalt esitaja ja loo pealkiri oleks elementaarne. Vähemasti ma ise jätan sellised lakoonilised viited, nagu viimased kaks, tavaliselt tähelepanuta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne