Vanatehnika müügi alateema
#1

Milleks vaja selles teemas postitused lukustada ? Mina tahan oma m400 -le varuosi osta ja siis selletõttu iganädal tee uus teema, mõttetu ju. Olen täitsa kindel ,et ostu-müügiteemad saab täitsa läbuvabalt lahentada nagu mõnes magriklubis, ilmselt ei taha moded liigset tööd ( või surutises koondatud )


Wink

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#2

Kas sa kujutad ette, mis juhtuks siinse foorumiga, kui kõik soovijad hakkaksid oma ostu- või müügikuulutusi iga nädal taas- või ülepostitama? See foorum upuks teabesse ja see oleks lubamatu!

Meil kõigil on ju detaile, mida me taga otsime ja osalt pikki aastaid. Sinul Alma (400) osad, minul nt ÖWA abimootori summuti ja kütusepaak ning JLO F 48 abimootori karburaator. Aga teine osapool leiab need ju ka otsingust üles.

Seepärast oleme võtnud hoiaku, et kuulutust võib postitada siia ÜHE korra juhtumi kohta. Koos selliste klauslitega, et kui tõsiteaduslikul restaureerijal ei ole tõesti õnnestunud aasta või mõne aasta jooksul mingit detaili leida, siis võib postitada uuesti. Aga mitte varem.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Aga mina kasutaks teema ära ning küsiks - aga kuhu on kõik huvitavad uunikumite müügipakkumised on kadunud?
Mõtlen eelkõige heas korras restaureeritud sõidukid - adekvaatse hinnaga. Vahepeal rippus kümmekond selliseid netis üleval.
Kas arvatakse, et kuni meil MaSu on, siis nii kui nii keegi midagi ei osta, ning selle tõttu ei kulutata?
Või kõikidel omanikel läheb ülihästi?

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#4

Mul küll ülihästi ei lähe (pigem vastupidi), aga mu müügikuulutused, vaatasin, on siin foorumis küll endiselt üleval.

Pole neid keegi kustutanud. Ja kes otsib, see leiab üles ka...



Aga see kah natsa naljakas ju, nagu osades foorumites viimasel ajal popp on, et:

Müün mingit asja. Täitsa kasutu ja üldse pole vaja. pea tasuta annan ära. Hind 1000.- eek.

Teine postitus samas teemas: Hind kukkunud: nüüd 500.-

Kolmas: 250ga annan ära. Garaaþis vaja ruumi juurde.

Neljas: Hinnasula: 100.- ja viige minema.

Viies: 4pack ja asi on Teie.

jne.Toungue Toungue Toungue
Vasta
#5

Parimat,

Valdo

kogun vanaaegseid jalgrattaid ja nende jäänuseid/osi suvalises seisus
hetkel on mu erakogus neid kokku ligi 200 (koos abimootoriga isenditega)


Aga selline kiri iga postituse lõppu sobib või,see ka ju ikkagi reklaam.Kui ma panen iga postituse lõppu.

Parimat

Muidu müün jalgratta abimootoreid.Alles on veel mõned.Tegu siis vene võrri klooniga.http://tallinn.olx.co.ee/uued-mootori-komplektid-48-ccm-iid-25300299
Vasta
#6

Oma signatuuris võid müüa osta vahetada - mida iganes, kuuluta seal või maailma lõppu... Hea tava reeglitega peaks siiski signatuur kooskõlas olema.

Nipp selles ongi, et teed müügiteema ja paned lingi oma signatuuri...
Vasta
#7

Kui postitused muidu asjalikud ja sisukad on, siis ei tee keegi paarist allkirja-reast probleemi.
Vasta
#8

(21-04-2009, 11:38 AM)virgor Kirjutas:  kogun vanaaegseid jalgrattaid ja nende jäänuseid/osi suvalises seisus
hetkel on mu erakogus neid kokku ligi 200 (koos abimootoriga isenditega)

Ma olen jalgrattavaldkonnaga tegelenud viimased 25 aastat. Julgen eeldada, et mul peaks olema Baltimaade üks suurimaid kogusid (Lätis asuva Janise kogu kõrval), mis katab üsna korralikult ajavahemikku 1900-1990... Minu erakogu ei ole mulle rikastumise ja äritegemise allikaks, pigem vastupidi - selle eesmärk on säilitada ja jäädvustada kogutu tehnikaajaloo jaoks ning olen selle alla pannud lugamtu hulga oma eravahendeid.

Jah, sellise alateksti asemel peaks olema mul link eramuuseumile, nagu Urmasel on või nagu Hindrek on oma aidas teinud. Aga... füüsilise muuseumi loomiseks, mis võimaldaks kõike kogutut ka eksponeerida, oleks vaja nii keskeltläbi mõned miljonid raha, mida mul hetkel ei ole. Virtuaalmuuseum on plaanis, aga see eeldab terve minu erakogu korralikku ülepildistamist, tekstide ja veebilehe tegemist. See töö on mul osalt tehtud, aga senini kahjuks pooleli...

Luban, et muudan oma alateksti kohe, kui olen oma virtuaalmuuseumiga valmis saanud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

miks ma seda alamfoorumit enam leida ei suuda?



Vasta
#10

kui lugeda reegleid, siis on konkreetselt piiritletud, mida müüa võib. Küll aga on müügifoorum tegelikkuses täis igatsugu sitta. Panin siis oma kuulutuse ka sellest ajendatult üles, aga võta näpust. Mõnele reeglid kehtivad mõnle mitteRolleyes
Vasta
#11

(10-08-2009, 12:44 PM)pannkook Kirjutas:  Küll aga on müügifoorum tegelikkuses täis igatsugu sitta.

Meie moderaatorid on ka inimesed ja ei jõua asju 24/7 jälgida alati ja operatiivselt kõigele reageerida. Näiteks mina olen kõik ebasobiva (uunikumidesse mittepuutuva) sealt ikka eemaldanud, kui näinud olen.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#12

(10-08-2009, 12:44 PM)pannkook Kirjutas:  Küll aga on müügifoorum tegelikkuses täis igatsugu sitta. Panin siis oma kuulutuse ka sellest ajendatult üles, aga võta näpust. Mõnele reeglid kehtivad mõnle mitteRolleyes
Su järeldust mõjutab ilmselt see, et oma s*tt ju ei haise. Kolmandatel osapooltel on sellest törts lihtsam aru saada Wink

teemasse pöördudes ja nn seedetrakti analoogiaga jätkates võiks turuplatsi kommenteerimise lõpetamist nimetada "verbaalse kõhulahtisuse profülaktikaks". Selliseks suht tõhusaks Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#13

Küsimus.
Miks mul sisselogituna ei ole vanatehnika turg rubriiki, väljalogituna on aga olemas???
teistel tundub, et seda viga pole.
mõni mode üritab nalja teha jälle?



Vasta
#14

Vabandust, et teemat solgin aga tekkis küsimus, miks mu uazi kuulutus juba teist korda ära kustutati? Kõik on ju reeglite kohane, kontakt, asukoht jms oli olemas !

Vabandused, ei hakanud uut teemat seepärast tegema.

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#15

(12-08-2009, 14:38 PM)vilkar. Kirjutas:  Vabandust, et teemat solgin aga tekkis küsimus, miks mu uazi kuulutus juba teist korda ära kustutati? Kõik on ju reeglite kohane, kontakt, asukoht jms oli olemas !

Vabandused, ei hakanud uut teemat seepärast tegema.

Liiga vähe vana ...

Dad.
Vasta
#16

Ega ta nüüd päris tänapäevane ka enam pole...

Aga aitab teema risustamisest.

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#17

(12-08-2009, 14:38 PM)vilkar. Kirjutas:  Kõik on ju reeglite kohane, kontakt, asukoht jms oli olemas !
ei olnud reeglitekohane - hinda ei olnud. Tegemist ei ole nii unikaalse asjaga, millele hinda raske mõelda oleks või mille hind kujuneks huvilisele otsa vaadates...

aga Dad-i viide on kah õige - vanatehnika turuplats on nn meinstriimtehnika osas vanematele kulguritele, kui 20a. Alates 1985 selle nimega ("uaz3151") tootmises olev ning ilmselt tänaseni toodetav dokumentideta ning mittekomplektne masin on paraku pigem põllurallikas, kui vanatehnika...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#18

Probleem kui selline, ei ole mitte selles, et üks või teine asi ei tasuks säilitamist või müümist nö "huvilistele", vaid selles, et mingil suvalisel hetkel võib (ja on ka teinud) suvaline "tüüp" otsima välja nö läbi lipsanud või tahtlikult alles jäetud kuulutusi (analoogselt eeltooduga) ja tekitada sellest asjatut närvikulu modedele.
Ma (ja ilmselt ka teised moded) ei ole massohhistid, et lasta endale pidevalt pähe kusta!
Kogu selle asja kokkuvõtteks on moded sunnitud tõmbama suht rasvase joone ja sellest ka piinlikult kinni pidamaSad

Reeglid ei ole tehtud modede poolt kasutajate kiusamiseks, vaid kiusavate kasutajate (keda on vähemus) ohjamiseks ja normaalsete kasutajate (keda on enamus) kaitseks.

Dad.
Vasta
#19

Selge, sain oma vastuse. Mõistan täitsa ja olen sellega leppinud. Smile

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#20

Hei, teate mul riivab silma juba ei tea kui mitmes kord seda - http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=31008 kuulutust lugeda.
Mulle see vanarauda viimisega ähvardamine üldse ei meeldi, pealegi on see kuulutus pidevalt esilehel. Kas sellisel viisil "äristemine" mitte automoto.ee foorumi turuplatsi reeglite vastu ei eks rängalt?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne