Kovrovetð
#21

he hee, naljamehed! GOST XXXX-52 ei tähenda muud kui,et see korpus on valmistatud 1952 .a kehtestatud standardi aluselWinkWink vaata parem spido alaküljele seal peaks olema kuu ja aasta arv sisselöödudWink!


Vasta
#22

(11-05-2009, 11:32 AM)Maz500 Kirjutas:  GOST XXXX-52 ei tähenda muud kui,et see korpus on valmistatud 1952 .a kehtestatud standardi aluselWinkWink
Seda ju tähendabki, et ratastele on selline võinud sattuda alates 1952 aastast, mitte alates 1962.
Või, et mis nüüd valesti läks? Rolleyes

loll on loll olla.
Vasta
#23

(11-05-2009, 12:06 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  
(11-05-2009, 11:32 AM)Maz500 Kirjutas:  GOST XXXX-52 ei tähenda muud kui,et see korpus on valmistatud 1952 .a kehtestatud standardi aluselWinkWink
Seda ju tähendabki, et ratastele on selline võinud sattuda alates 1952 aastast, mitte alates 1962.
Või, et mis nüüd valesti läks? Rolleyes
Kohe kindlasti mitte ei olnud 1952.a masinatel selline spidomeeter nagu sinu masinal! See,et sinna spido korpusse GOST 52 löödud ei tähendagi muud kui seda mida ma ennem ütlesin. Tihti löödi korpusse see GOST automaatselt sisse(ka mõnikord valesid GOST nr) ja sisuliselt selle GOST alusel ei saa kohe kindlasti määrata seda kas seda kasutati varem või ei! Kõige kindlam on vaadata kuud ja aastat mis korpusse sisse pressitud!
Ma olen ka 1973.a Voshod-2l spidot näinud kuhu pressitud GOST 62Wink kuid kindlasti ei kasutatud 1962.a sellist spidomeetrit ja masinat ennastki polnud siis olemas!
Aga korpusetaga oli kiri X 72 ehk siis oktoober 1972.a valmis see konkreetne spidomeeter!


Vasta
#24

Ikka veel otsin siduritrossi, gaasitrossi + rutskat ja tagatuld ( koos sisuga, sest endal ainult korpus olemas ) ja sirget lenksu.
Võib pakkuda ka sidurikaane polte, vända sisemist mehhanismi ( hetkel seal midagi katki ja ei tea mis.. vänta andes kukub vänt lihtsalt alla ja mootor ringi ei käi ), istme ja paagi vahelist polti ja tagaporikat.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#25

Täna sain teise lenksu kätte. Paistis teine igati korralik ( sirge ) kuid väheste kulumisjälgedega.
Kodus põhjalikumalt uurima hakates tuli aga välja, et üks ots teisest 1.4cm madalamal. Kurjam Sad Kohe mitte ei vea nende osadega.
[Pilt: large_19796351_nnGe.jpg]
[Pilt: large_19796353_2LaM.jpg]
Seda "tuunitud" ka. Mingi auk on gaasirutska sälgu taha puuritud, ilmselt mingi teise gaasirutska tarbeks.

Nüüd kahevahel, et kas paneb peale või hakkab jälle uut otsima. Ise sirgeks painutada ei julge, sest pole sellel alal eriti käpp.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#26

Vahepeal sain siis Maz500 käest siduritrossi ja ka gaasitrossi ning nüüd aparaat jälle sõidab. Paremini, kui eales varem Big Grin
Nüüd tööde nimekirjas veel tuled korda saada, spido uus ja tööle ning kick süsteem ära lahendada ( seal mingi asi puudu vms, pole uurinud täpsemalt ).

Fiat 127 0.9l
Vasta
#27

(09-05-2009, 13:12 PM)noottaur Kirjutas:  Olin nii kindel endas, et sai see aastaarvu number sassi aetud. 1961 aasta oma see ikka, teine mis kuuris seisab 1960.
Kas see 1 aasta toob palju erinevusi? Esituli, spido ja selliste osade puhul ma mõtlen.


See spido mis sul seal peal on, see musta taustaga. See on 1960 aasta oma orig.
Vasta
#28

1960.a oli kindlasti veel musta põhjaga spidomeeter, sama spidomeeter ka K-125M,K-55,K-58 ja K-175 kasutuses.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne