Pärnu lustisõit
#1

Pisut küll teemaväline küsimus,kuid mis toimus pühapäeval,10.05 Pärnus?
Nimelt nägin seal mööda Riia maanteed liikumas tervet rida vanatehnikat,milles oli vanu Volgasi ja Mitmeid ameeriklasi.Kõik masinad olid kui prillikivid ja kandsid Eesti numbreid...
Vasta
#2

http://www.24tundi.ee/?id=116303
http://www.parnupostimees.ee/?id=117235

Olnd sihuke lugu, laupäeval vist. Mis pühaba juhtund, seda ei tea...

loll on loll olla.
Vasta
#3

10.mail toimus Pärnu Lustisõit, sõna otseses mõttes. Kohale tuli tõepoolest kümmekond retrosõidukit, mis siis üheskoos mööda linnauulitsaid kruisides, tekitasid pealtnägijais vähe elevust. Üritus päädis teejoomisega Peetri Pizzas. Kohalolijate arvamus oli, et taoline kokkusaamine võiks ka Pärnus traditsiooniks saada, nii otsustatigi järgmine sõit teha pühapäeval 31. mail. Kokkusaamise kohaks, nagu eelminegi kord, ikka "Endla" teatri esises parklas kell 16.00. Samuti on oodatud vanatehnika huvilised oma vanade sõiduvahenditega mitte ainult Pärnust vaid ka mujalt Eestist!
Vasta
#4

Punane M 408 on igatahes tulija. Stardin Tallinnast ja sõidukiirus on kuskil 80 kanti. Teejoomine kindlasti väärt mõte, võimaluse korral mõelge ka midagi kaemiseks välja. Põnevusega pühap. ootama jäädes.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#5

Äkki sobib üks 74-nda aasta punane "kopikas" ka sinna teejoomise üritusele, võtan plaani. Stardin Tallinnast või Märjamaalt.
Vasta
#6

Kas punane gaz 24 sobiks ka sinna?
Vasta
#7

Ma arvan , et sinu põnevat värvi Volga peaks ikka sobima, lisaks räägi ka Janek555 ära, las tuulutab kah mõnda oma masinatest.
Ürituse raames Võiks külastada mõne Pärnu mehe põnevat projekti.
Plaanin startida kella 14 paiku Tallinnast.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#8

Oleks ka olnud vast oma 77`aasta zaziga tulija, aga laadimine kadus... Homme hommikul peaks küll korda tehtama, aga TÜV punktid kinni... Ehk järgmine kord veab välja!
Vasta
#9

(29-05-2009, 17:50 PM)mesamees Kirjutas:  Kas punane gaz 24 sobiks ka sinna?

Mul sobis väga hästi täna Pärnus selle volga sees "kaardilugeja" olla Smile. Oli tore vanatehnika üritus!
Vasta
#10

Tänud korraldajatele , lahe üritus oli. Kuuldavasti toimub järgmine sõit 14 juunil. Mosse jõudis kah ilusti koju tagasi.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#11

Foorumi harv külastamine maksab kohe kätte. Polnud aimugi, et Pärnus kah sellised tänuväärsed üritused on. Kui see saladus ei ole, siis kas 14. juunil kogunetakse jälle teatri juures kl 16? Veereks siis kah kohale ja uudistaks teiste aparaate.
Vasta
#12

Kellaajaks 17.00

Minu tehnika: pildid
Vasta
#13

(02-06-2009, 09:26 AM)erkiamazon Kirjutas:  Foorumi harv külastamine maksab kohe kätte. Polnud aimugi, et Pärnus kah sellised tänuväärsed üritused on. Kui see saladus ei ole, siis kas 14. juunil kogunetakse jälle teatri juures kl 16? Veereks siis kah kohale ja uudistaks teiste aparaate.
(03-06-2009, 16:04 PM)Sid Kirjutas:  Kellaajaks 17.00

Toimub homme midagi siis?
Vasta
#14

Järgmine lustisõidu aeg on 19 juuli kell 17.00 ikka Endla parklast.

Minu tehnika: pildid
Vasta
#15

Kellel aga tahtmist oma vanemat sõiduriista rahvale näidata siis järgmine Pärnu Lustisõit toimub 16 august kl. 17.00 Endla parklast.

Minu tehnika: pildid
Vasta
#16

Selle hooaja viimane Pärnu lustisõit toimub vahetult peale Haapsalu nostalgiapäevi ehk 13.sept. 2009a. Kl 17.00 Pärnus Endla esisel platsil.

Minu tehnika: pildid
Vasta
#17

Millal see aasta esimene v. üldse sõit plaanis? Möödund aasta viimaste sõitude ajal olin Tartus ja pole toimuvaga kursis...
Vasta
#18

(10-04-2010, 18:27 PM)mossepower Kirjutas:  Millal see aasta esimene v. üldse sõit plaanis? Möödund aasta viimaste sõitude ajal olin Tartus ja pole toimuvaga kursis...

Jah ma ootan ka mil saaks garaazist välja ajada jubaCool
Vasta
#19

Käes juba jälle kevad! Aeg oleks juba oma vanurtehnika talveunest äratada ja kopitus välja tuulutada. Pärnu kihelkonna vanatehnikasõbrad saavad kokku selle aasta esimesel Pärnu lustisõidul pühapäeval 16. mail ikka vana koha peal, teater "Endla" esises parklas kell 17.00.
Kohalik, kes seda teadet loeb, võiks edastada aja ja koha koordinaate erineval muul moel ka neile uuniksõltlastele, kes siinset foorumit ei külasta. Niisiis aeg minna juba kumme pumpama...
Vasta
#20

Kuna keegi pole siia järgmist aega pole kirjutanud, annan siis ise teada mis eelmine kord sai kokku lepitud. Nimelt 13 juuni 2010a.. Kellaaeg teadaolevalt 17.00 Plaaniti ka väikest väljasõitu Pärnust välja. Kui kellegil infot rohkem, eks siis täpsustab.

Minu tehnika: pildid
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne