igavaks läheb!!!!!!!!!!
#1

kas kellelgi pole enam midagi öelda automoto teemadel?

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#2

Eks võetakse suvest viimast ja kardetakse
viirust.Või on kõik Haapsalus ameerika rauda imetlemas.
:yes:yes:o
Vasta
#3

Tööpäeviti on inimesed tööarvutitest ka sees... üldiselt talvel rohkem netis toimetatakse. Smile
Vasta
#4

seda minagi tähendasin et väike aktiivsus siin, aga pole hullu kui ilmad külmemaks ja märjemaks muutuvad siis tuleb inimesi ka juurdeBig Grin
Vasta
#5

jätkuvalt oleme üritanud siin hoida moraali, et kui midagi tarka öelda pole siis pole ka tarvis... muidugi huvitavad arutelud on ju alati teretulnud...

eks vaatab mis sügis toob... ise aga lahkun aktiivsest foorumi kasutamisest ja selle ülevalhoidmisest natukeseks ajaks...
:keersilm
Vasta
#6

\"mul on selline tunne, et svenson läheb varsti vangi - vaaadake, mis ta oma Ibizaga teinud on!\"Big Grin (see oli siis tsitaat...).
inimkeeli seletades muutub svenson laiguliseks.
mis ta oligi? 2. või 3.sept? Ja Kose oli kohaks?
ses suhtes võid mureta olla, et siis vaikseks jääb - eks ma läbustan siis 2*rohkem-julgemini!Big Grin

võta siis seni \"vabalt õhult\" kõik, mida annab! Ja kui ei anna, võta ikkagi!

teet,
läheks juba hää meelega kordusõppustele

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
inimkeeli seletades muutub svenson laiguliseks.
mis ta oligi? 2. või 3.sept? Ja Kose oli kohaks?
Päästekompaniis minu mäletsemist mööda juba ammusest ajast arvutid olemas (Vähemasti staabis).
Iseküsimus kuidas lihtliiikmeil neile ligipääs on :???
Aga masinapark pidi seal vinge olema. Miski eriti eksootiline International kah kusagil garaazides peidus.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#8

Me alustab 25ndal jälle orjapõlve, nii et vaatan ka vähe sagedamini küberruumi siis jälle.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne