Unistuste garaaz ?
#41

Aga teeme siis konkursi ära!

Ma arvan, et parimatele saan organiseerida ka auhinnad, raske aeg kõigil, aga mul on paar ideed!

Fotovõistluse tingimused:

1. Garaaz peab olema enda valduses. Võõraste sulgedega ehtida ei saa. Fotode üleslaadimisel kinnitab osaleja, et tema poolt esitatav foto kuulub talle või ta omab õigusi selle levitamiseks.
2. Kõigi konkursile esitatud fotode autoriõigused jäävad nende autoritele ent konkursil osalemisega antakse korraldajale õigus tasuta kasutada konkursil auhinnatud fotosid konkursi tulemuste avalikustamiseks trükiväljaannetes ja internetis.
3. Digitaalne töötlus on lubatud ainult piltide lõikamiseks, suuruse muutmiseks ja vähesel määral heleduse/tumeduse ja kontrastsuse parandamiseks.
4. Fotod tuleb esitada JPG/JPEG formaadis. Piltide maksimaalne laius võib olla 1024 pikselit ja kõrgus 768 pikselit.
5. Tööde esitamise lõpptähtaeg on: ...
6. Internetihääletus algab: ... ja kestab kuni ...
7. Osaleda saab mitmes kategoorias: Värkstuba; Kodu/Hobi; Autoremonditöökoda (ettevõtted). Ühe võistlusele esitatava garaazi kohta võib esitada kuni 6 fotot.
8. ...

Mis veel?

Ma tõstan need konkursi postitused siis eraldi teema alla.
Vasta
#42

(17-12-2009, 17:06 PM)svenson Kirjutas:  Aga teeme siis konkursi ära!


Mis veel?

Kohta, kuhu pildid saata Wink

Panin naise juba garaazi koristama (kyuigi ta käib seal aegajalt ainult riideid otsimas, mis mul ühes nurgas on) Smile
Vasta
#43

(17-12-2009, 17:06 PM)svenson Kirjutas:  5. Tööde esitamise lõpptähtaeg on: ...

7. Osaleda saab mitmes kategoorias: Värkstuba; Kodu/Hobi; Autoremonditöökoda (ettevõtted). Ühe võistlusele esitatava garaazi kohta võib esitada kuni 6 fotot.

Mina soovitaks alustada juba praegu, kuid tähtajaks võiks panna suve teise poole, sest mitmetel on tegu maakohtadega, kus käiakse enamasti suviti. Südamega osalemiseks läheb ka aega, külmal ja pimedal talvel on raske hobi tarbeks mõeldud ehitistega seotud küsimusi lahendada. Pilte avaldada ja kommenteerida võiks siiski juba kohe, kui võimalusi on.

Üheks kategooriaks võiks veel olla liikuv töökoda, mis muutub iga aastaga meilgi järjest popimaks. Kas siis selline, millesse saab tagant sisse sõita või siis mingi muu mobiilne variant tehnika harrastamiseks.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#44

Väljakuulutamine ja autasustamine ning muuseesugune äramärkimine võiks olla 20 august, riigi püha ja kõigil peaks olema võimalik enne laste koolikampaania algust üks päev endale pühendada.

Dad.
Vasta
#45

Täitsa tore idee on tekkinud. Ootaks ja vaataks huviga teisi kodumaiseid garaaze. Mulle isiklikult alati on meeldind vaadata teisi huvitavaid garaaze. Kuna endal on garaaz väga kodune ja üks lemmikumaid kohti majapidamises siis vaataks huviga teiste punkreid ja näitaks ka endaoma. Kas just konkurss teha, aga vbolla lihtsalt huvilistel lasta pilte üles panna ja väheke tutvustavat teksti...Smile

Estonian Chopper Forum www.estonianchopper.com
Vasta
#46

Võiks küll garaazidest pilte vaadata. Kui koju jõuan, teen ise otsa lahti kui keegi ette ei jõua.

Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
Vasta
#47

Telliskivi uulitsa garaazike.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne