K: Odavalt sõiduki värvimine
#21

(13-06-2009, 08:24 AM)via Kirjutas:  Sadolin koos kõvendiga on enam vähem ja kannatab 1-2 öp hiljem ka lakkimist, vähemalt mul on õnnestunud nii. Ilma kõvendita on Sadolin suht nigel, ei kuiva, jääb pehme ja tuhmub "õues" paari aastaga...
vaja 06 triibuni ära vööbata,509 tume beez,! Küsimus, et mis kövendi , kus seda kövendit saaks Sadolini jaoks? Rakvrere/Paide kant
Vasta
#22

Tavaliselt on samas poes koos Sadoliniga ka Itaalia Body 20/80 kõvendi müügil, või siis kallim Sadolini enda toode....
Vasta
#23

(16-07-2009, 10:14 AM)via Kirjutas:  Tavaliselt on samas poes koos Sadoliniga ka Itaalia Body 20/80 kõvendi müügil, või siis kallim Sadolini enda toode....
Ehk siis seesama toode: http://avsk.ee/tdetail.php?cat=72&de=1893
Paar päeva tagasi sai ise ka seal poes käidud ja Sadolini värvi ostetud ning sedasama kõvendit...nüüd siis tekkis selline küsimus ,et kuna see on kõvendi-lahusti segu siis mis vahekorras ma seda värvile lisama peaksin?
Sadolini purgi peal on kirjas et kui ainult lahustit kasutada siis 3:1 ,kui kõvendiga siis 100 osa värvi,20 osa kõvendit ja 10 osa lahustit.
Vasta
#24

Standartne vahekord on 20% BODY-t ja 80% värvi. Sõltub ka sellest, kui vedelat värvi vaja on (kui paks on algne värv). Palju alla 20% pannes võib värv laki all kipra tõmmata... Kui värv standardvahekorras liiga vedelaks kipub ja kannatab seetõttu vähem panna, siis võib ilmselt Body puhast kõvendit (alküüdvärvidele) pisut lisada...
Vasta
#25

(15-07-2009, 13:25 PM)guits112 Kirjutas:  
(13-06-2009, 08:24 AM)via Kirjutas:  Sadolin koos kõvendiga on enam vähem ja kannatab 1-2 öp hiljem ka lakkimist, vähemalt mul on õnnestunud nii. Ilma kõvendita on Sadolin suht nigel, ei kuiva, jääb pehme ja tuhmub "õues" paari aastaga...
vaja 06 triibuni ära vööbata,509 tume beez,! Küsimus, et mis kövendi , kus seda kövendit saaks Sadolini jaoks? Rakvrere/Paide kant
Rakveres , Karja uulitsal on üks asjalik värvipood, seal ka olemas see "body"
Vasta
#26

Kas kellegil on kogemusi tolmuimejaga värvimisel?

Endal oli all ukse servas värv maas ja paarist kohast kivitäketel ka .
Samuti karpidelt oli värv maas ja pindmise rooste peal.
Värv mul oli kirsipunane. Ostsis sis punase ja musta värvi segasin tooni 6igeks ja siis väikse maalimise pintsliga värvisin ära auto paljad kohad.

Kui lähedadlt ei vahi , siis ei saa aru ja tunduvalt parem on kui oleks old nagu ennem , et plekk paistus ja oli juba kaugelt näha.

V6i sis eriti r6ve on , kui keegi väikest rooste täppi v6i mis iganes värvikahjustust aerosooliga mökerdab .
Raudselt on veel väga teist tooni ja suvalt lastud.

Pole midagi targemat teha
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne