Abipalve mobiiltelefoni asjus
#1

Tere!
See teema pole küll eriti huvitav, aga ehk sobib ''vabasse teemasse'' natuke siiski. Täna juhtus selline asi, et rattaga sõites otsustasin telefoni pealt kella vaadata ja seal polnud mitte midagi - ainult hallikasvalge ekraan ja muud midagi. Kogu ülejäänud värk paistab töötavat, aga töötavusest pole kasu, kui mitte midagi ei näe. On kellegil veel midagi taolist juhtunud ja kuidas lahenduse leidsite? Ei tahaks eriti garantiiremondiga jamama hakata, sest tahaks telefoni võimalikult kiiresti korda saada. Telefoni tarkvara uuendamisest jääb vist väheseks? Sad

Abile lootma jäädes,
Reymo.

P.S. Nendel, kes soovitavad probleemi lahenduseks silmi pesta soovitaks aju siirdamise teha.
Vasta
#2

Usun, et ise ei ole tark tegu seda telefoni torkima hakata. Garantii remonti loomulikult.. mäletan nagu kuskilt minevikust, et kellegil oli samasugune probleem, lahendus kahjuks ei meenu. Halvimal juhul peab arvatavasti vahetama telefonil displei, aga ehk pääsed kergemalt.

Kevin.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#3

Sõpradel olnud palju samu probleeme.Displei on kutu
Vasta
#4

Kõik sõltub mis tootja ja mis mudeliga tegu.
Võib olla nii nahkas (katkine) displei.. kuid samasvõib olla ka vaid displei ühendus "kalab". Mis ei pruugi alati tähendada odavamat lahendust Toungue

Seega. Kui pole liiga uus telefon (garantiiga) siis kas võtad ise tasakesi õrnalt oma käte vahele või siis kusagile pisikesse mobiiliremonti.

Võid saada korda .. võid mitte Smile
Vasta
#5

Pole küll kindel, kuid olen tema telefoni näinud ning minu arust oli see 5310.

http://www.mobilewhack.com/wp-content/up...a-5310.jpg

Kevin.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#6

Ericssoni mobladega on näiteks nii, et ekraani purunemine on mehaaniline vigastus ja sellega lõppeb ka garantii. Kui pole puutetundlik ekraan siis palju maksta ei tohiks (oleneb muidugi mis kellegi jaoks palju on).

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#7

Vabandust! Hakkasin enne juba kirjutama millega tegu, aga millegipärast jätsin kirjutamata. Telefon on siis Nokia 5310 XpressMusic. Kas äkki sellepärast ei võinud midagi sellist juhtuda, et telefon oli taskus ja äkki suutsin kuidagi klahvid lukust vabastada ja seadetes midagi näppida kogemata?
Vasta
#8

Proovi siit : http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/fo...y.php?f=10 Abi peaks ikka saama, seal teadjaid on.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#9

Mul sama jama Pommidega kellaga,keerasin aasta tagasi ülesse ja enam vait ei jää.Pooltunnid kannatab välja aga peale kaheksat hakkab tüütama,ei pole garantiid ka enam,Mida teha?
Ei hakanud eraldi teemat tegema,äkki keegi oskab anda nõu Wink

:I M Back
Vasta
#10

Proovi siis kell tagasi alla keerataCool
Vasta
#11

Tee pommid kahjutuks Big Grin
aga telefoni kohapealt nii palju, et see on üsna ebatõenäoline, et taskus olles ta seadeid muutma hakkab, ja veel nii moodi, et ekraan pees.
Vasta
#12

Minu telefonil 5610 XpressMusic on aeg-ajalt selline üllatus sisselülimisel, et ei ole pilti ega saa menüüs ka liikuda, abiks on olnud aku lühiajaline eemaldamine.
Vasta
#13

Omasin ka just 5310-et ja mul näiteks oli samune asi sisse lülitamisel (ekraan jäi halliks või valgeks vms) ja seejärel tuli aku eemaldada ning tagasi panna. Õnneks sain sellest telefonist lahti kuna hakkas küsima turvakoode jms ning garantiis öeldi, et võid valida uue telefoni.Big Grin (Jube katkendlik ja aeglane telefon on see 5310 xpressmusic :S) Aga loodan, et saad tööle. Edu!Wink

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#14

Njah, muidu olin telefoniga igati rahul. Kõik oli väga kiire ja töötas laitmatult, aga nüüd siis juhtus selline jama. Eks neid praake mudeleid on ja kindlasti tuleb neid liinilt päevast-päeva. Tean samuti väga hästi juhust, kus telefon käis 3 korda garantiiremondis ja iga kord tehti asi hullemaks Big Grin Lõpuks lubati siis ka uus telefon valida. Samas minu vana telefon pidas 5 aastat vastu ilma igasuguste vigadeta, ainult aku hakkas lõpuks jamama, kuid seegi paistab end nüüd nii palju kogunud olevat, et ei ole eilsest saati laadimist vajanud Big Grin Ega eriti teist telefoni ei tahaks, sest suht hästi on meeldima hakanud see mudel Big Grin Tänud edu soovimise eest Toungue
Vasta
#15

5310 Xpress Music teebki trikke. Mul on ka halliks löönd end, üldiselt musa kuulamise pealt. Tavaliselt saab end ise jälle käima, vahel tahab aku mõneks minutiks maha. Teinekord soovib mälukaardi välja võtmist. Vahel hangub niisama. Esindus ütleb, et vanad softid on kõik praagid. V03.60 jooksis pidevalt kokku, V03.63 on parem, aga ka mitte laitmatu. Sõbrad on väitnud, et uuematel versioonidel probleeme pole. Mina kasutan softi V03.63 ja selle pani ka garantii peale, sest 03.60 hangus muusikakuulamise ajal. Muidu võiks ju uuendada, aga venelane juba ütles, et ära sega riista töötamast.

Tee softi uuendus, kaku akut tagant ja mälukaarti välja, kui ei aita, siis mine ja kuku Tondi tänaval sõimama.
Vasta
#16

Vaatasin, et polegi siia midagi kirjutanud peale probleemi lahenemist. Telefon käis garantiiremondis ja peale tagasi tulekut pole enam displei jamanud. Ükskord kui natuke vihma sai läks küll paariks päevaks lolliks(lülitas ennast ise välja mitu korda järjest, klahvid ei töödanud jne) Toungue

Tänud kõigile, kes vastasid!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne