Voshodi sidur.
#1

Niisiis on voshod 3-m siduriga selline viga, et lihtsalt lampi vahepeal sidur lihtsalt ei tööta/lahuta ja siis samas hakkab natukese aja pärast jälle tööle korralikult. Oli ka nii, et võtsin siduri kõik lahti ja lappisin uuesti kokku ja hakkas jälle tööke. Ise midagi sidurist ei jaga eriti ja ei saa peale vaadates aru milles viga võib olla. kas sidurivarras äkki või midagi ?
Vasta
#2

Tere,
Küsiks mis õli te kasutate.
Endal oli voshodiga see jama, et mingi halva koostisega õli sattus kätte, alguses ei kontrollinud ka aint valasin sisse. Jama oli siis selles, et siduri kettad hakkasid kleepuma üksteise vahel. Peale õlivahetust (siis sai sisse Valvoline 4t täissünt) ja enam sellist jama ei olnud, oma ~3000km sai sama õliga maha sõidetud.
Vasta
#3

et ka nagu sidur lihtsalt ei lahutanud ? vajutad küll aga sidur ei tööta ? Mul on nii ja mul nagu sidur on tavalisest kergem ka ja siis kui töötab on jälle selline raskemapoolne..
Vasta
#4

Reguleerida oled proovinud, umb samad sümptomid olid jh omal ka.
Vasta
#5

aga see küsimus, mis tööpõhimõttega töötab sidurivarras, kas ta peab sissepoole minema või hoopis kuidagi keerama või midagi ? Ma mõtlen seda varrast mis on ketihammasrattast väljas.
Vasta
#6

Sina vajutad sidurit, siis kaane küljes julla liigub, lükkab siduri varrast sisse poole, mille tänule hakkab sidur lahutama. Ja muidugi väike kuulike peaks seal julla sees või seal siduri varda taga olema, kui seda pole pead lisama Smile


Kui on võimalust siis: MSN Jan.Jakobson@hotmail.com
Vasta
#7

aga kui seda ei ole seal sees kas siis ma võin mingi suvalise enamvähem sama suurusega kuuli sinna panna ?
et peaasi oleks see, et sidurivarras surutaks korralikult sisse jah vahet pole mis seda surub ?
Vasta
#8

Ise kasutan ükspuha mis laagreid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne