Teema on suletud

probleem druzbaga
#1

Probla selles et , säde olemas aga küünal ei funka töötab küünal muu masina peal küll.Ja kui imekombel paar matsu teeb siis sureb kohe välja. Keeran tüüsi kruvi välja läheb täis.Teisel mootoril sama jama.
Äkki keegi teab midagi druzbadest ja nende probleemidest.
#2

Druðbade kõige suurem probleem ongi karburaator töötab hästi mopeedi karburaatoriga ja kõige paremini kavrovetsi karburaatoriga k-55
#3

pole kusagilt võtta muud karbussi,kas tal midagi muud viga ei ole et niimoodi teeb
#4

Tere. Kas vändakaela tihendid on korras? Tavaliselt kipuvad druzba kapriisid sealt algama.
#5

saagimiseks on ka paremaid asju! www.saepood.ee algatuseks
#6

Tõesti, aga las noor kukk parandabSmile Saab ka Druþba rõõmude ja muredega tuttavaks. Pealegi, mille jaoks see teema mopeedide all on?
#7

(12-06-2009, 23:49 PM)Timm Kirjutas:  Tõesti, aga las noor kukk parandabSmile Saab ka Druþba rõõmude ja muredega tuttavaks. Pealegi, mille jaoks see teema mopeedide all on?
Ma panin druzba miniraamile olen kuulnud, et mootoratta süütepool tuleb panna, mul kodus neid kyll aga ei oska peale panna.
#8

Kui pesitsed Tallinna või Rapla ligiduses võin aidata,võta ühendust.
#9

(13-06-2009, 16:18 PM)ahtos Kirjutas:  Kui pesitsed Tallinna või Rapla ligiduses võin aidata,võta ühendust.
aah elan viljandi lähedal mustlas
#10

ühendasin süütepooli, piibust elektrit tuleb, aga küünlad mis töötavad ikka ei funka.
#11

Muuda kontakti vahet ning vaata kas on muutusi Toungue
#12

sain sädeme kätte, aga tööle ei saa rsk törtsub ja tõmbab täis , keeran tüüsi maha ikka jukkab
#13

(12-06-2009, 23:02 PM)guits112 Kirjutas:  saagimiseks on ka paremaid asju! www.saepood.ee algatuseks
Osta omale saag ,mis on saag!mis jaurad druusbaga, Vöi akkad puid metsast vedamaToungue
#14

(25-06-2009, 20:16 PM)guits112 Kirjutas:  
(12-06-2009, 23:02 PM)guits112 Kirjutas:  saagimiseks on ka paremaid asju! www.saepood.ee algatuseks
Osta omale saag ,mis on saag!mis jaurad druusbaga, Vöi akkad puid metsast vedamaToungue

Kirjas ju et see saag on mopiraamil. :@

Pole midagi targemat teha
#15

(25-06-2009, 20:55 PM)Killer666 Kirjutas:  
(25-06-2009, 20:16 PM)guits112 Kirjutas:  
(12-06-2009, 23:02 PM)guits112 Kirjutas:  saagimiseks on ka paremaid asju! www.saepood.ee algatuseks
Osta omale saag ,mis on saag!mis jaurad druusbaga, Vöi akkad puid metsast vedamaToungue

Kirjas ju et see saag on mopiraamil. :@
On ka nii kirjas? Ma olen siiani aru saanu et ,saag on saagimiseks ja mopeed teedel kulgemiseks! Üldiselt, o siuke liikumisviis, seaduse vastane! Aga nu ise teate!
#16

(25-06-2009, 21:28 PM)guits112 Kirjutas:  
(25-06-2009, 20:55 PM)Killer666 Kirjutas:  
(25-06-2009, 20:16 PM)guits112 Kirjutas:  
(12-06-2009, 23:02 PM)guits112 Kirjutas:  saagimiseks on ka paremaid asju! www.saepood.ee algatuseks
Osta omale saag ,mis on saag!mis jaurad druusbaga, Vöi akkad puid metsast vedamaToungue

Kirjas ju et see saag on mopiraamil. :@
On ka nii kirjas? Ma olen siiani aru saanu et ,saag on saagimiseks ja mopeed teedel kulgemiseks! Üldiselt, o siuke liikumisviis, seaduse vastane! Aga nu ise teate!

ÄÄäää mölise,
lihtsalt tahaks midagi etemat kui võrr.
#17

Siis mine ja osta etem ja normaalne, seaduslik mootor või suurem masin, kui tahad midagi etemat kui võrr. Druþba vii vanaraua kokkuostu, müü maha või jäta mälestuseks ja sinu muredel on lõpp.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne