2t mootorratta kickstart trikid & nipid????
#1

Tervist...Lühidalt kohe alguses: pärast paaritunnist seismist ei taha masin enam kickstardist tööle minna. Väntasin oma 5min, kui tuli sõber ja pani pea esimese korraga tööle.. Milles on asi? Mis on need trikidnipid kuidas 2t mootorit käivitada? Vb on asi mootoris?

Masin äsja ostetud kasutatud aprilia sx 125
Vasta
#2

Ma olen tähelepannud, et paljud tõmbavad kaasi põhja kui löövad, aga nii pole kunagi miski asi minu käes käima läinud. Minu mopil küll 4 takti ,aga ikka siis kui kaas on poole peal läheb laksti, ja sama oli sõbra 2 taktilisel krossikal.
Vasta
#3

(03-07-2009, 23:08 PM)pkreegi Kirjutas:  Tervist...Lühidalt kohe alguses: pärast paaritunnist seismist ei taha masin enam kickstardist tööle minna. Väntasin oma 5min, kui tuli sõber ja pani pea esimese korraga tööle.. Milles on asi? Mis on need trikidnipid kuidas 2t mootorit käivitada? Vb on asi mootoris?

No ehk sõber raskema jalaga?

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#4

Kraan lahti, uputa, kraan kinni, üks kord tühjalt ette, süüde sisse ja käivita. Kui käib, siis kraan lahti. Kraan ka enne väljasuretamist kinni. Nii olen siiani veel alati asjad käima saanud. Smile
Vasta
#5

(03-07-2009, 23:35 PM)indrek1000 Kirjutas:  [quote='pkreegi' pid='228816' dateline='1246651697']
Tervist...Lühidalt kohe alguses: pärast paaritunnist seismist ei taha masin enam kickstardist tööle minna. Väntasin oma 5min, kui tuli sõber ja pani pea esimese korraga tööle.. Milles on asi? Mis on need trikidnipid kuidas 2t mootorit käivitada? Vb on asi mootoris?

No ehk sõber raskema jalaga?

Vaevalt küll, ta on minust veel 2 aastat noorem (13)
(03-07-2009, 23:41 PM)Erik Kirjutas:  Kraan lahti, uputa, kraan kinni, üks kord tühjalt ette, süüde sisse ja käivita. Kui käib, siis kraan lahti. Kraan ka enne väljasuretamist kinni. Nii olen siiani veel alati asjad käima saanud. Smile

Hea mõte, peaks täidsa proovima Toungue
Vasta
#6

Miks peaks käivitamise ajaks kraani kinni keerama?
A teemaalgataja võiks mainida, mis masinaga tegu on. Samad võtted ei pruugi kõikide markide puhul toimida.
Vasta
#7

Masin minu jaoks suhteliselt uus...aprilia sx 125
Vasta
#8

Keera gaasitupik 1/4 peale ning löö üks kiire terav löök vändast. KIIRE ja TERAV. Niisama vänta alla vajutada pole kasu. Muud trikki polegi. Ei ole vaja kraani kruttida, pole vaja karbat uputada (karbat ujutatakse üle vaid pikalt seisnud söiduki puhul (vähemalt ööpäeva).

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#9

(05-07-2009, 01:44 AM)overspeed Kirjutas:  Keera gaasitupik 1/4 peale ning löö üks kiire terav löök vändast. KIIRE ja TERAV. Niisama vänta alla vajutada pole kasu. Muud trikki polegi. Ei ole vaja kraani kruttida, pole vaja karbat uputada (karbat ujutatakse üle vaid pikalt seisnud söiduki puhul (vähemalt ööpäeva).

Mul tuli nii välja, et löön kõigepealt vänta nii 80% alla, siis natuke gaasi ja siis KIIRELT JA TUGEVALT, ja töötab.. aga see oli aint 2 korda, ma ei tea kas see kogu aeg nii töötab..
Vasta
#10

krt see nii mitme otsaga asi, iga masin läheb iga kord minul vähemalt erinevalt käima. Kuid tuleb tõdeda et vanem tehnika teeb seda korrektsemalt.



Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne