Kas on IZ - 350
#21

Tervitus
Kysiks Allahi käest, kus kohas lasid oma metallist jubinad kroomida, nii ilusad teised, mul endal kah tsikkli projekt käsil iz 49 ja jupid ootavad kroomimist. Kui kaua protseduur aega vöttis, ma mötlen kroomimine. Kas on pikad järjekorrad.
Vasta
#22

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid116721

Minu kogemused detailide kroomimisse viimisest pärit 2005 aastast. Siis olid pikad järjekorrad (peaaegu pool aastat, kuna kroomija kolis uutesse ruumidesse) ja hind oli 100 kr/ ruutdetsimeeri eest (praeguseks hind vist kahekordistunud?).
Vasta
#23

Tere.

Kuna olen aastaid olnud automoto foorumist eemal, maja valmis saanud ning lapski juba kasvamas siis nüüd aega taas hobide jaoks.

IZ 350 kohapealt tahtsin küsida, et kas eboniidist signaal mis oli varajasel isendil ja hilisemal juba plekist, kas nad olid välimuselt 100% sarnased ?

Hiljem vist juba pisem oma suuruselt ? Kuna mu vana hea kõvaketas kuhu kogu kraami nii piltide ja kataloogide osas sai kogutud nii iz350 kui varajase m72 kohta on hävinud siis kõik otsast peale.

Kui sul varajase iz350 või m72 kohta leidub katalooge siis annaksin oma dropoxi parooli ja saaks üles laadida.

NB: Kas sina isiklikult ei võinud olla 2013.a Põltsamaal linna ja käsitöölaada päevadel vanade jalgratastega ringi tiirutamas ?

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne