Millise pannonia mudeliga on tegemist?
#3

Tere,

Tänan info eest. Kas sul on endal mõni restaureeritud T5 olemas? Ehk oleksid nõus näitama, et saaksin mitteoriginaalsetest juppidest ülevaate. Mulle tundus jah, et mõned osad on erinevad nendest, mis T5 piltidelt paistavad. Sellest ka mudeli tuvastamisel väike segadus. Pean ratta põhjalikumalt üle vaatama, et birka olemasolu tuvastada. Tegin hetkel ainult mõned esialgsed pildid. Augustis on plaanis ratas juppideks võtta ja osasid puhastama hakata. Puuduvate originaalosade leidmisega võib vist keeruliseks minna!? Mul on mõned tuttavad metallitöö meistrid, kes suudaksid vajadusel ka mõne osa ehk ise valmis teha, kui oleks ainult joonis või mõõtmed. Olen leidnud siit foorumitest mitmeid pannonia katalooge (mis on väga abiks), kuid detailide jooniseid nendes otseselt pole. Ega neid juppe vist niimoodi kunagi dokumenteeritud ei ole ka.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Millise pannonia mudeliga on tegemist? - Autor: madis_k - 22-07-2009, 12:01 PM
RE: Millise pannonia mudeliga on tegemist? - Autor: siimlane - 22-07-2009, 12:32 PM
RE: Millise pannonia mudeliga on tegemist? - Autor: madis_k - 22-07-2009, 15:13 PM
RE: Millise pannonia mudeliga on tegemist? - Autor: riivo - 22-07-2009, 17:16 PM
RE: Millise pannonia mudeliga on tegemist? - Autor: Veteran - 22-07-2009, 21:10 PM
RE: Millise pannonia mudeliga on tegemist? - Autor: siimlane - 22-07-2009, 23:06 PM
RE: Millise pannonia mudeliga on tegemist? - Autor: madis_k - 23-07-2009, 09:07 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne