varuosade müük internetis
#21

http://www.varuosa24.ee/product/show-detail/id/34845

Antud kuulutus lingil ei vasta vist ühelegi kriteeriumile? Mida siis lõpuks müüakse?
Liialt mingi ladu24 vms. keskne üritus.
Järgmisena ärkab veel mõne müügiportaali kodanik ja taob ka omad read sisse. Kuigi vaevalt, sest number 24nimetuses vist vihjab millelegi. Jumet oleks rohkem oldcarpartsi taolise saidi tegemisest, mitte seinast-seina müügiportaalide kopeerimisest.
Aga jõudu ikkagi.
Vasta
#22

(13-08-2009, 12:11 PM)granada Kirjutas:  http://www.varuosa24.ee/product/show-detail/id/34845

Antud kuulutus lingil ei vasta vist ühelegi kriteeriumile? Mida siis lõpuks müüakse?
Liialt mingi ladu24 vms. keskne üritus.
Järgmisena ärkab veel mõne müügiportaali kodanik ja taob ka omad read sisse. Kuigi vaevalt, sest number 24nimetuses vist vihjab millelegi. Jumet oleks rohkem oldcarpartsi taolise saidi tegemisest, mitte seinast-seina müügiportaalide kopeerimisest.
Aga jõudu ikkagi.

Õige tähelepanek. Oleme välja mõtelnud tehnlise lahenduse, kuidas seda vältida. Lähinädalatel programmeerime valmis ja läheb üles.

Telgitagustest niipalju, et kui soovitud nimi on juba kinni, siis 24 sinna taha lisada jääb sama hästi meelde ja sisuliselt kahekordistab võimalike nimekombinatsioone. Nii lihtne see ongi Smile

Ladu24 ei jää kindalsti viimaseks, töö selle nimel käib.

Kas viitasid seda lehte - www.oldcarparts.com?
Vasta
#23

proovisin ka asja ära, kui sul on ikka hunnik erinevaid juppe, sealhulgas veel erinevate masinate omasi siis on nende üles panek ikka üpris aeganõudev ja tihtipeale tuleb mõelda mdia nüüd kohustuslikele lahtritesse kirjutada, kuna ei sobi sinna üks ega teine... lisaks ma ei leidnud ka kuidagi enda lisatud kuulutust hiljem üles, otsingu süsteem oli ikka väga... ütlen ausalt,, jamps- või olen mina liiga loll...
mina oma kuulutust sisestades ei leidnud kohta kus lisada toote valmistamisaasta, otsingus aga seda küsiti...



Vasta
#24

(14-08-2009, 13:45 PM)Jossu Kirjutas:  proovisin ka asja ära, kui sul on ikka hunnik erinevaid juppe, sealhulgas veel erinevate masinate omasi siis on nende üles panek ikka üpris aeganõudev ja tihtipeale tuleb mõelda mdia nüüd kohustuslikele lahtritesse kirjutada, kuna ei sobi sinna üks ega teine... lisaks ma ei leidnud ka kuidagi enda lisatud kuulutust hiljem üles, otsingu süsteem oli ikka väga... ütlen ausalt,, jamps- või olen mina liiga loll...
mina oma kuulutust sisestades ei leidnud kohta kus lisada toote valmistamisaasta, otsingus aga seda küsiti...

Ühe masina juppide ülespanek on lihtne nii, et valid auto varuosadeks ja siis paned igale olemasolevale jupile hinna juurde. See ei ole kõige kiirem teema, aga lisaks tekitame võimaluse, et kui oled ühe auto ühe jupi lisanud, saad kohe ka järgmise lisada nii, et auto andmed kopeerib ühe hiireklikiga.

Sisestamises vaatan, et ikkagi tekitab segadust, mis on üldine varuosa (siin oleme mõtelnud näiteks rehve või akusid või muud mudelist sõltumatut) ja mis üksikkuulutus konkreetsele autole (sisuliselt sinu pakutud sapaka tagumine poritiib). Oleme ka võimalikke lahendusi arutanud, neist igalühel omad head ja vead. Igatahes peame septembriks midagi välja mõtlema. Et see probleem puudutab ka otsingutulemusi, siis lahendus tuleb koos.

Igatahes tänan tagasiside eest. Elu on näidanud, et mis ühtelede tundub loogiline, pole teisele seda mitte. Nii ongi oluline laiemat tagasisidet saada Smile Ja meie mure on selle põhjal süsteemi edasi arendada. Äitäh veelkord!
Vasta
#25

Nonii, oleme Varuosa24 portaali põhjalikult uuendanud.

Oleme püüdnud saadud tagasisidet võimalikult palju ellu rakendada. Ka uunikumidele on oma pesa. Smile

Tänud neile, kes siin foorumis või otse on võtnud vaevaks tagasisidet anda. Ootan seda ikka huviga!
Vasta
#26

(23-03-2010, 17:18 PM)krisko Kirjutas:  Tänud neile, kes siin foorumis või otse on võtnud vaevaks tagasisidet anda. Ootan seda ikka huviga!

Ütlen kohe ära, et mulle need netipoodide otsingusüsteemid kohe üldse ei meeldi.
Mulle meenutavad need Al Bundi kolaladu Smile (Kes on näinud "Tuvikestes", kuidas Al tellis telefoni teel oma Dodgele juppe, need saavad aru) a´la vali mudel-vali aastaarv-vali värv jnejne ning lõpuks selgub, et soovitud juppi pole olemas.
Näiteks oleks mul vaja Mersu mootorile OM314 klapisääre tihendeid, kuid neid sealt otsida mina küll ei oska.
Üks korralik otsingumootor võiks sisaldada kohta, kuhu saab sisestada otsingusõna. Näiteks nagu auto24-s, kus autot otsides võid küll valida sõidukitüübi ning margi jne, kuid võid ka lihtsalt sisestada mudeli kasti mingi suvalise sõna ning selle järgi leiad ikka otsitava.
Samamoodi on ka näiteks Kuldses Börsis, kus saab ka sõna järgi otsida.
Loodan, et saite aru, mida ma mõtlen ning edu oma lehe arendamisel.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#27

Lisan et sai natuke tuhnitud seal ringi ja selgus et: kui lähtuda opeli margist siis on paljud asjad tunduvalt kallima hinnaga kui ntx konkurendil.
Ehk siis on mitmed sidurikettad ja korvid ning puksid ja rooliotsad ca 2,5 -4 korda kallimad ja valik on väike.
Seega soovitud kel on vaja vanu oblikaid nokitseda siis pigem on firma forss uksest targem sisse minna ja on ka rahakotile soodsam.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#28

(17-04-2010, 13:48 PM)ryblik1 Kirjutas:  Lisan et sai natuke tuhnitud seal ringi ja selgus et: kui lähtuda opeli margist siis on paljud asjad tunduvalt kallima hinnaga kui ntx konkurendil.
Ehk siis on mitmed sidurikettad ja korvid ning puksid ja rooliotsad ca 2,5 -4 korda kallimad ja valik on väike.
Seega soovitud kel on vaja vanu oblikaid nokitseda siis pigem on firma forss uksest targem sisse minna ja on ka rahakotile soodsam.

Ryblik1, tänan tagasiside eest. Varuosa24 on portaal, kus on sees erinevate varuosamüüjate pakkumised. Kõige suurem müüja, kelle pakkumised meil sees on, on Ladu24. Kui vaadata neid Opeleid (n Senator, Monza jne) siis praktiliselt kogu pakutud kaup ongi Lagu24 oma.

Võtame tagasisidet arvesse ja teeme tööd pakkumiste laiendamise nimel.
Vasta
#29

Tubli!

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#30

"veidi" vana uudis, aga Varuosa24 on nüüd Autmo. Smile Igasugune tagasiside on teretulnud!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne