Delta//Druþba
#21

ma mõtlen et kui ma tõmban siis käib tõmbamise ajal kohe ratas ringiWinkCool .. Mingi kolin tuli ka sisse,homme vaatan mis seal sees toimub. irw ,WinkWink
Vasta
#22

(31-07-2009, 15:41 PM)pannkook Kirjutas:  vene õliga oli vahekord 1:20 ,
Tänapäeva 2 taktilise õlidele on kirjutatud 1:50
Mõni väidab et peaks kasutama rohkem õli segu sees, kui 1:50...

Segasin enda abimootoriga jalgrattal õli 1:50 ning too jooksis kokku peale 5 km "gaas põhjas" sõitu.

Robotniidukite müük, paigaldus ja sõltumatu tehniline know-how: https://herizon.ee
Vasta
#23

Võtsin mootori lahti ja panin ilusti kokku tagasi puhastasin janii , aga kui tõmban käima siis kohe tõmbamise ajal käib ratas ringi . Isa ütles , et siduri juures viga . WinkWinkPanin veel teise siduri ja ikka ei midagi .kas asi võin reduktoris olla ?
Siduri oli selline . [Pilt: pilt001.jpg]
Vasta
#24

Pane pildil näidatud osa korpuse sisse tagasi ning aja mootorit ringi. Kui sidur ei libise, siis on siduri viga ehk siis klotsid on liiga korpuse vastas.

Vabandust, kui asi tuli veidi segane - ei tea päris õigeid termineid.
Vasta
#25

(02-08-2009, 22:20 PM)hendrik Kirjutas:  
(31-07-2009, 15:41 PM)pannkook Kirjutas:  vene õliga oli vahekord 1:20 ,
Tänapäeva 2 taktilise õlidele on kirjutatud 1:50
Mõni väidab et peaks kasutama rohkem õli segu sees, kui 1:50...

Segasin enda abimootoriga jalgrattal õli 1:50 ning too jooksis kokku peale 5 km "gaas põhjas" sõitu.

Mine võta puhkus ja arene veidike. Võrrid pole mõeldud põhjagaasiga maratoni sõitmiseks.
Vasta
#26

Kunagi oli omal ka sarnane isend, druzba verhovina mopeedi raamil.
Sai täiesti uus mootor pandud. Käima läks suht hästi nii külmalt kui ka soojalt. Lõppkiiruse saavutas ikka üle 80 ja tavalisest deltast läks mööda, muidugi kohalt startides sai delta ette alguses, aga kui juba liikus siis kasvas kiirus kah. Too tsentrifugaal sidur jaksab küll asja liigutada, vene sael on ju seal reduktoris aeglusti kah. Kütust rüüpas too isend ainult väga hästiBig Grin
Vasta
#27

Asi niii kaugel et see siduri jama on korras , ei teagi mis viga oli . Panin välimise süütepooli , aga säde liiga nõrk et käima minna . kui näpu panen vastu küünlajuped siis saab säraka , aga kui juhtme panen vastu mootorit siis mitte midagi , milles võib viga olla? Veel on kaks kondekat peal . ma ei tea mille aga on .
Vasta
#28

Sa ära parem hakka selle välise süütepooliga üldse jamama, see ei tasu ära . Küünlana kasuta sae pisikest küünalt. Endal on juba neljanda sellise isendi ehitamine pooleli ja mul käivad kõik druzba mootorid sae küünaldega.
Vasta
#29

(25-07-2009, 23:06 PM)delta omab teid ^.^ Kirjutas:  
(25-07-2009, 21:56 PM)pannkook Kirjutas:  kuidas selline elukas edasi liigub? Gaasi lööd põhja, et liikuma hakkaks?

Kuule ei teagi , pole veel proovinud . Wink

Millise mopeedi või motika karpa on kõige lihtsam peale panna druzbale ? Wink

ise olen pand 125 mootori karpa peale, panin toru tihendiks et istuks tihedalt.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne