Loomaveohaagis suvilaks
#1

Kas kellelgi on või on kusagil näinud vene aegsest poolhaake loomaveohaagisest ОДАЗ-857Д tehtud suvilat vms vaba aja veetmise kohta?

http://www.gruzovikpress.ru/article/3792...yatachkov/

Seal, kus lõpeb asfalt...seal lööme laagri ja Zillisauna püsti!
Vasta
#2

Läheb väga kaudselt teemasse aga juba iidsetest aegadest saadik seisab seda tüüpi haagis Orava külas, Võrumaal, mitte enam Põlvamaal.
https://www.google.com/maps/@57.887118,2...312!8i6656
Vasta
#3

Viljandis ringtee ääres tehti sellisest haagisest aastat 15 tagasi väga esinduslik puukuur.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Eks tuleb aeg, mil iga asi saab nö. pungiks ja popiks. Tahaks näha, kuidas ma oma kallitele kadunud esivanematele selgitaks, et tulge nüüd külla, et mul on äge loomaveovagun, kus on tore sees hullata ja ööbida. Muidugi mu vanaema mõistis nalja ka peale oma 10t aastat siberit ja ta vast saaks naljast aru, tõsiselt vist võtta siiski ei suudaks. Aga ma nüüd ei vihja, et ei peaks seda suvilat ehitama hakkama, kindlasti peaks.
Vasta
#5

Krooniaja alguses oli Vastse-Kuuste lähedal üks õllebaar müüa mis oli ehitatud sellisesse loomaveohaagisesse aga kui me sõbraga kohale ilmusime oli peremees ümber mõelnud ja keldus asja müümast. Ees kõrgema osa peal oli sisse ehitatud ka sütel töötav grill. Pakkusime sportlikust huvist 6000 kroonini välja  aga äri jäi katki. 
Pärast seisis see õllekas ilmatuma aja veeel samas kohas aia ääres.
Mingi aeg kadus ta sealt ära. Ja kuidagi kahtlaselt sarnane haagis hakkas korra silma Viljandi lähedal. Antud juhul ma kindlasti eksin.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#6

Tunamullu sain ühe kaasaegsema loomaveo kuudi hakkehoidlaks,müüja naeris veel,et ventavad seintes kauba peale...
Vasta
#7

...kuna siin mitmesuguseid asju juba proovitud, siis kogu teema püstitus ongi ajendatud mõttest laiendada ringi ja äratada ellu uues kuues mõned tänaseks oma esmase funktsiooni minetanud seadmed/vahendid. Ehk teisisõnu leida sobilikke "lisandeid" juba olemasolevatele lahendustele nt. Zillisauna komplektile (ZIL-157 furgoon+saun haagisel) veel üks element, mida pukseerib juba olemasolev masin, milleks on sadulveok ZIL-157KV.

Seal, kus lõpeb asfalt...seal lööme laagri ja Zillisauna püsti!
Vasta
#8

Viljandist Tartu poole sõites, või siis vastupidi, vedeleb ka ühes külas kortermajade kõrval samalaadne loomaparask. Küla nimi meeles pole.
Eelmine nädal oli veel igatahes alles.
Vasta
#9

(08-01-2022, 22:03 PM)tets Kirjutas:  Viljandist Tartu poole sõites, või siis vastupidi, vedeleb ka ühes külas kortermajade kõrval samalaadne loomaparask. Küla nimi meeles pole.
Eelmine nädal oli veel igatahes alles.
...tänud info eest!

Seal, kus lõpeb asfalt...seal lööme laagri ja Zillisauna püsti!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne