K:Küsiks willyse marki:?
#1

Tere

On selline mure ,et nägin öhel isa sõbral puu all seismas vanat willyst aga täpset marki ei tea.Olen nüüd 2 päeva netis surfanud ja ei ole leinud peale ühe pildi

http://www.g503.ru/info/phpbb2/images/Logo_main1.jpg

(vasak poolne siis,mitte parem:Smile )

Ta rääkis mulle ,et tal seisab üks vana villis seal puu all ,ma kohe mõtlesin ,et juu se 69 on aga ,mul jäi suu lahti kui seda nägin!

Oleks väga tänulik kui oskaks keegi margi Öelda!Ja rohkem infot auto kohta!
Vasta
#2

http://www.google.ee/search?q=gaz-67&ie=...=firefox-a

Loe palju kulub... Smile

loll on loll olla.
Vasta
#3

(30-07-2009, 00:11 AM)KillerBee Kirjutas:  On selline mure ,et nägin öhel isa sõbral puu all seismas vanat willyst aga täpset marki ei tea.Olen nüüd 2 päeva netis surfanud ja ei ole leinud peale ühe pildi

Tavaline masskogustes levinud GAZ-67 ehk rahvasuus "iivan". Toodetud alates sõja ajast kuni 1953. aastani Säilinud ka üsna palju, kuigi reeglina ümber ehitatud (kinni ehitatud) kerega ja muudmoodi "ratsitult".

Teavet liigub võrgus ja ka mujal selle auto kohta palju, paljud agregaadid ühtivad GAZ "aiai" omadega ja osad detailid ka Pobi omadega.

Vt http://www.autogallery.org.ru/y/ygaz67.htm lühiteabe ning kasutatud kere- ja mootorinumbrite osas.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Suured tänud!


Kui nüüd (tsenseeritud by Dad) siis oleks supperRolleyes
Vasta
#5

Täpsustuseks siiski, et tegu on tõenäoliselt GAZ-67b-ga. Originaalset GAZ-67t ilma b-liiteta vist maailmas säilinud ei olegi.
Vasta
#6

(31-07-2009, 19:35 PM)zazik Kirjutas:  Täpsustuseks siiski, et tegu on tõenäoliselt GAZ-67b-ga. Originaalset GAZ-67t ilma b-liiteta vist maailmas säilinud ei olegi.
GAZ-67b küll aga öelda ,et maailmas ei ole GAZ-67 ilma b,ma ei soovita ,sest me pajud arvame meie oma on ainuke Eestis,Baltikumis,Euroopas siis veel terves maailmas aga me ei tea isegi mis on naabrimehe garaazis.Kes on UNIC- utega tegelenud teavad et nii see asi tegelikult ei ole.Maailmas on miljoneid kolleksionääre kelle olemasolust meil pole aimu.
Vasta
#7

Nõustun eelpool rääkinuga 100% kuna, tõepoolest keegi ei tea ega oska aimata kui palju on üldse Eestis, rääkimata siis muust maailmast, vanatehnika kollektsionääre. Isegi ameerika ühendriikides, kus teoreetiliselt enamus (vana)tehnika (suur)kollektsionääre on teada, tuntud siis isegi seal tuleb aeg ajalt välja isikuid, kellel mingil põhjusel kas siis 6-20 autot kusagil garaazi pandud hoiule. Tavaliselt avastatakse selliseid asju peale omaniku lahkumist siit ilmast, kui pärijad varad müüki panevad.

Huvitav kas isegi venemaal on veel seda päris algset GAZ 67? Ma olen nii kuulnud,et üks pidi olema taastatud kujul!? Kuid, kus, kelle käes, sellest ei tea midagi kahjuks.


Vasta
#8

Igasuguste muude autode kohta kehtib küll see, et neid võib igas maailmanurgas kellegi garaazhis alles olla või kellelgi õuenurgas mädaneda, algupärase GAZ-67 (samuti ka GAZ-64 mis on veel ebatõenäolisem) kohta on seda raske väita. Seda just põhjusel, et tegu on/oli militaarsõidukiga, mida toodeti keset sügavat sõjaaega ja mitte eriti palju. Tolleks ajaks kui Ivan omadega Euroopasse jõudis, sõideti juba valdavalt USA tehnika peal, seega sõjaajal neid masinaid meist lääne poole vaevalt jõudis.

Venemaa avarustes võib muidugi kõike olla, aga tõenäosus on üsna väike, sest kui ka mõni sõja võitnud 67 kuskile jäi, kasutati ta peale sõda rasketel aegadel "lõpuni" ära, mitte ei pandud garaazhi paremaid aegu ootama.

Kuigi pean tõdema, et eelmist postitust kirjutades ajasin algupärase GAZ-67 segamini GAZ-64-ga, viimast ei ole vist ühtki säilinud, kuskil venemaal peaks olema üks enam-vähem identne replica. Ka see väide ei pretendeeri absoluutsele tõele, sest mälu on paraku valikuline ja ei suuda meenutada allikat, kus ma selle väite võtnud olen.
Vasta
#9

Kas mitte lätlased ei teinud valmis ühe Gaz- 64 replika ? Tarmo, võta sõna !


Terv. Veteran.
Vasta
#10

AMF is on lätlaste 64 st juttu olnud.Otsing abiks.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#11

Lätlaste 64st ka 1 pilt eelmisest suvest:    
Vasta
#12

tere

kas sellisele isendile kuskilt dokumente poleks leida? Oleks vajaRolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne