Avaldage arvamust - Voshod 2?
#41

Ei Voshod on hea ratas mul seal üks seisb ka kuuri all. Täpsemalt selline.
Vasta
#42

Mulle näiteks Voshod2 väga meeldib. Omasin sellist asja küll väga väga ammu - vist umbes 12 aastasena. Aga mälestused on ilusad ja nüüd tegelen jälle omale sellise ratta otsimisega.
Vasta
#43

Muidu on ta jah saast ratas, aga mulle ta meeldib, kui on veel originaal ilus must ja mul isa ostis väikena uue vaso mis kohe ära varastati. Suvel otsin endale ka vashod 2 ja teeen väega korralikult kordaCoolCoolCool
Vasta
#44

mul on ka voshod 2 ja olen sellega väga rahul]Cool
Vasta
#45

njaa,ka mul on selline riist olnd.kuigi vanamees tegi nalja et see ei ole mitte voshod vaid lunahod,e mitte päikeseloojang vaid kuuloojang.muidu hea pill aga jah ka mul kippus üle kuumenema ja õiget jõudu pole 4-ga olnd.see selleks.selline riist peaks igal tsiklimehel läbi sõidetud olema.ma olen ka sellist asja näind kuidas vos-2 ka viite inimest veab.ja hästi seejuures
Vasta
#46

Voshod tähendab päikese tõusu mitte loojangut.
Vasta
#47

enda tuttaval ka selline masin... saab pidevalt vatti... metsa vahel s6idetakse ja hooldamine toimub vaid siis kui midagi v2ga m2da on Big Grin aga masin on vedanud 5-6 inimest vahel ja liigub edasi kuskil 100-ga (1 inimese puhul) Smile
Vasta
#48

omal ka siuke masin
krossikaks ümber ehitatud. tõmbab küll kus loom.
aga neljanda käiguga ei ole jõudu niipalju kui tahaks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne