Seltsimehed Tallinnast, palun abi!
#1

Mure järgmine, vaja oleks ühed pastlad(4 auto ratast) saada kuidagi tartusse ühe mehe käest, kes elab männikul.
Kuna tal transporti pole ei saa ta isegi neid mõne bussipeale visata kes need mulle tartu tooks.
Äkki on kellegil võimalus need asjad temakäest kaasa võtta ja kasvõi bussipeale visata, tuleks ise siis bussijaama vastu.
Asjaga väga kiire(homme õhtuks oleks neid juba autol all vajaka

Minu tel nr ka 57806312



Vasta
#2

lugupeetud foorumikasutaja Jossu,

kui Teil teinekord hirmkiire on, siis olge palun lahke mõne kullerifirma teenuseid kasutama ja mitte teemat (alloleva viite järel) taastekitama. Ka pole paha natu lastetuba meenutada - "no kurja" ei ole paslik tervitus ning "on kurat" just kuigi viisakas hüvastijätt.

õppimaks möödanikust ja vältimaks lähitulevikus arusaamatusi samal teemal on Su teematekitamis-õigus ajutiselt piiratud.

ette tänades mõistva suhtumise eest,
Teet

Jossu Kirjutas:no kurja, jäi see sulle ette või?? panin selle teema sinna nimelt sellepärast, et asjaga tõsiselt kiire... on kurat!

13piisab Kirjutas:hei,

kaotasin Su teema, kuna samaks otstarbeks on üks nn jooksev teema juba olemas ning Su palve sobib pigem sinna alla (ole lahke ise lisama):
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17766

Su tekst oli:
Mure järgmine, vaja oleks ühed pastlad(4 auto ratast) saada kuidagi tartusse ühe mehe käest, kes elab männikul.
Kuna tal transporti pole ei saa ta isegi neid mõne bussipeale visata kes need mulle tartu tooks.
Äkki on kellegil võimalus need asjad temakäest kaasa võtta ja kasvõi bussipeale visata, tuleks ise siis bussijaama vastu.
Asjaga väga kiire!

Minu tel nr ka 57806312

terv,
Teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne