Mis autot osta kuni 50000 krooniga, aastal 2009?
#61

Ostsin 1998 aasta Nissan Terrano 2.4 91 kW bensiini mootoriga maasturi, hetkel olen rahul ja sain makstes alla 50000 krooni. (See on see ümmarguste tuledega varjant)
Vasta
#62

Räägiti mis räägiti ... lõppeks sai ikka Fordi Wink

Dad.
Vasta
#63

Tegelikult on tegemist ikkagi Nissaniga, mida müüdi ka Fordi märgi all.

Vähemalt Wikipedia väidab nii:

It was also made by Nissan's Spanish subsidiary Nissan Motor Ibérica S.A. for the European market, where it was marketed as Nissan Terrano II, and also supplied under an OEM agreement to Ford Europe for sale as Ford Maverick on the continent.
Vasta
#64

Krt, pole endal ühelegi sobivale masinale peale panna, seega praegu passin.
Vasta
#65

ma jätkas teemat,milline auto osta kuni 10000 eeki,talve autoks väikese mootoriga millega ka järvepeal kihutamas käia vahel ja igapäeva asju ajada ja millest suurt kahju poleks.

vaadates auto24.ee on ikka turg lai kuni 10000 eeki maksvatest autodest,muidugi on tegemsit maailmaga kus kiideldkse vähese rooste ja kehtiva ülevaatusega Smile

endal on silma jäänud vw golf 2 mida on suht lai valik ja paistab et on suht hästi aaastatele vastupidanud või mõni polo.

kuidas on vanemate japsidega,et kui kere veeel koos püsib siis tehnika peaks kestma veel küll ja veel?
Vasta
#66

Miks te selliseid autosid ostate? Loomulikult peab keegi ka selliseid autosid ostma, kuid minu jaoks on see umbes nagu liftiga sõitmine. Kui on vaja jalavaeva vähendada, siis astun sisse ja vajutan nuppu. Ma ei hakka arutlema, kas see on hea lift.
Mina näiteks sõidan külavahel VAZ 2106-ga ringi, hinda ei oska öelda, aga ilmselt ei maksa üldse midagi. Mingi nurga alt on isegi ilus, sest kroomi on palju, talvel läheb ruttu soojaks ja kütet võtab 6 liitrit sajale. Sõiduomadusi võib isegi sportlikeks pidada, eriti talvel libedaga. Vajadusel on ka konks taga ja kannatab ka raskemaid kärusid vedada. Kamaziga kokku põrgates saan loomulikult mina surma. Põhimõtteliselt on tegu "liftiga", aga natuke on mingit emotsiooni ka asja juures.
Kui aga osta kordades kallim "õhupalli disainiga" keskpärane liiklusvahend, siis on kõik täpselt samad omadused tagatud, aga emotsiooni pole mitte mingisugust. Suvaline alla milli maksev tavatarbija saan ei ole ju parem kui mõni teine alla milli maksev tavatarbija saan.
Iseasi on muidugi uunikumidega, millega kaasnevad muud emotsioonid, aga ka nende puhul ei tasu arvata, et üle milli maksev uunikum sõidab paremini, kui 10 000 krooni maksev uunikum.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#67

(29-09-2009, 09:25 AM)Väravamehaanik Kirjutas:  Iseasi on muidugi uunikumidega, millega kaasnevad muud emotsioonid, aga ka nende puhul ei tasu arvata, et üle milli maksev uunikum sõidab paremini, kui 10 000 krooni maksev uunikum.

Näri pori ... kui väidad, et Mersu kompressor sõidab "sama hästi" kui Alma, siis peaksid küll arsti juurde minema.

Dad.
Vasta
#68

Tänased tabletid on võetud ja enne Tagadi laata lubas minu raviarst suurendada antiuunikpillide kogust minu ravimiannuses.

Aga Autoleht võiks teha katse, kus Sooperil seotakse silmad kinni ja seejärel topitakse erinevate autode rooli või leebema variandina reisijana sõitma. Seejärel las kommenteerib autode sõiduomadusi ja määrab marke... Üldjuhul ollakse juba eemalt vaadates veendunud, et kallis auto on parem, kui odavam.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne