Mis aiatraktor?
#41

Nii vanad masinad on tavaliselt loodud kestma. Elavad vist isegi tuumasõja üle ja käivad edasi
Vasta
#42

kui peaks kihla vedama, siis on ikka 390 õige nummer.
a mida mina ka traktoritest tean.
igatahes masin ise on sümpaatne.
Vasta
#43

ai pagan, vaatsi sealt petsi lehelt muid riistapuid ka ja isegi emexist ää toodud põka eest tahetakse kilo raha saada. no siis tõesti võivad nad muldvana fergu eest neli kilo küsida.
no, ega loll pole see, kes küsib, loll on see, kes maksab.
Vasta
#44

390 eest leiduks mustmiljon Nossovit, kes selle ära ostaks, kummidesse õhu pumpaks ja hinna nelja või viiega korrutaks. Või siis lihtsalt vanametalliks lammutaks.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#45

küllap vist.
ma vaatsi oma mätta otsast. kolmkümmend aastat vana riigimetalli 504, koos "kunni" ja sahaga, maksis pealt väikest kauplemist kolm kilo raha. no pisut on saand ka lisaks sisse pandud ja tuleb veelgi panna, aga sellegipoolest tundub neli kilo raha vana fergu eest olema "koefitsiendiga".
Vasta
#46

aga 390 eest veaks isegi selle oma õuele =)
Vasta
#47

(14-06-2015, 17:48 PM)meli666 Kirjutas:  Oskab keegi miskit rääkida Massey Ferguson 65-st?
...

Töökindel Vana Kool. Tollmõõtmes keermed ja muu peen inglise huumor. Kuluosi liigub, mõne purunenud valadiga võib huvitavaks minna. Eestikeelse teabega on kehvasti, ingliskeelega päris hea.

Ei tasu loota poolesaja-aastasest masinast Tõsist Töölooma, kuid asjalik abiline võib sellest saada küll, kui masin hoolega üle käia. Suurim probleem on rippsüsteemi tõstehüdraulika, mis on enamusel lihtviisiliselt ära kulunud. Ka kõrgsurvepumpa ei taha siinmail keegi teha. Sad
Vasta
#48

Maksab tõesti 390€ , mootoris on kolks (ei ole selge, mis kolksub), aku pealt läheb käima (akut ei ole) ,mingisugused dokumendid saab ka, kaalub tiba alla 2 tonni (korraliku autotreileriga saab vedada). Tasub ehk järgi minna. Selle raha eest on traktorit rohkem , kui küll.
Vasta
#49

kui vaatamata kolksule veel käima läeb, siis usutavasti remonditav.
lisaks ametlikele esindajatele ja veebipoodidele on ka tööriistamarketil kõnealusele massinale üht-teist vähemalt kataloogis olemas.

edit: ja melil on suht ligi vist järgi ka minna.
Vasta
#50

(15-06-2015, 09:21 AM)Raudpats Kirjutas:  Maksab tõesti 390€ , mootoris on kolks (ei ole selge, mis kolksub), aku pealt läheb käima (akut ei ole) ,mingisugused dokumendid saab ka, kaalub tiba alla 2 tonni (korraliku autotreileriga saab vedada). Tasub ehk järgi minna. Selle raha eest on traktorit rohkem , kui küll.

Kui selle raha eest ise treilerile ronib, on igal juhul asine toorik. Cool Pildi järgi on rikkumata isend, juba tagarehvid on enam väärt.

Kaalub siiski jämedalt 2 tonni:
http://www.tractordata.com/farm-tractors...on-65.html

Sellel pole siis roolivõimendit ja rippsüsteem on CATI ehk 19 mm munakatega.

Talvel pole suurem asi käivituja ka heas korras olles, kuid russist asisem küll.
Vasta
#51

fergudest ei tea ma ööd ega mütsi.
aga avastasin riigimetalli teemat uurides, et kõik kolme-nelja-kuuesilindrilised koned on vabalt kõigi käimakastide otsa istuvad. ehk siis põhjusmõtteliselt aegade algusest kuni elektroonikani on koned omavahel vahetatavad.

ja lisaks jäi mul silma täiesti toimiv 50 hobusega kone koos kogu külge riputatava mudruga, mis massis paarsada raha. edasi foorumites kolades selgus, et massiliselt müüakse täitsa töökorras ja komplektseid konesid suht kopikate eest ja võlusõnaks on kombain. neil koned käivad ilma külmkäivitusteta ja mõnisada tundi iga sui ja muu massin lihtsalt mädaneb ümbert ää enne kui kone veidigi väsima hakkab. mõnel juhul pidada ksp veidi teiste sätingutega olema.
igatahes tasub uurida, et ehk on hetkel müüdava fergu malli kone ka mõne kombaini pääl olnud ja siis natsa väljamaa müügikohti vaadata.
Vasta
#52

(15-06-2015, 22:22 PM)diesel Kirjutas:  ...
aga avastasin riigimetalli teemat uurides, et kõik kolme-nelja-kuuesilindrilised koned on vabalt kõigi käimakastide otsa istuvad. ehk siis põhjusmõtteliselt aegade algusest kuni elektroonikani on koned omavahel vahetatavad.
...

Seda väidet kinnitavat allikat oleks hea näha. Seni olen elanud teadmises, et vahetavad on vaid sama põlvkonna mootorid ja põlvkonnavahetusega modifitseeriti ka plokki sedapalju, et enam ristkasutust teha ei õnnestunud.

Fergusonil kasutatud pada oli "standardperkins", mille kohta ilmselt ksf! Talupoeg üht-teist rääkida mõistab. Kombainid on üks võimalik mootoridoonor küll. Iseasi, kas täpselt sama plokiga (et kinnituks sidurikojale probleemideta) mootorit just hõlpus leida on.

Tõstesilinder ja hüdrauliak on tagasillaga kokku ehtitaud tõesti. Üldiselt töökindel tükk, kui pole õlilaadse toote pärast korrodeerunud.
Vasta
#53

ega ma täpselt ei mäleta.
tõenäolisim variant on vennasrahva masinistide foorum.
järgmisena sveamaa samanimeline keskkond.
ja muudele variantidele vist väga panust ei teekski.

ma miskit konkreetset taga ei ajanud, proovisin niisama ennast 502/504 ja derivaatide osas harida.
ja sarnast sväpijuttu jäi justkui mitmel pool ette. kombainiteema oli ka võrdlemisi sage.

edit: no tegelt päris sellist "aegade algusest kuni elektroonikani" fraasi ilmselt küll kuskil polnud. see mu enda vaimusünnitis.
juhul kui vett ei pea, siis peaks asja liigitama kirjanduslike liialduste valdkonda.

aga 502 ja edasi asjade külge käivat eelmise põlve (kolmsada millegagi oli vist nummer) koned küll ja vastupidi ka muidugi.
seega on ikka põlvkondadeülene sisteem.
Vasta
#54

Vanemad sampod 10-40 mudelid käisid perkinsitega, kui numbrid suuremaks läksid, siis tulid valmeti enda mootorid peale, nii vähe kui mina sest asjast aru olen saanud. Sad
Vasta
#55

Aga kas osadel  vanematel kombainidel mitte bensiinimootor ei olnud? Mul siin naabril oli üks roheline peletis, mälu järgi Massey , aga sellel oli küll 4-sil. bensiinimootor.
Vasta
#56

Sellel oli Volvo B-20 peal

Tervitab Veteran.
Vasta
#57

mingitel vanematel fergussonidel oli VW põrnika bensiinimootor mootor peal
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne