uuema aja magirus-deutz?
#1

pärast automoto foorumisse sattumist olen hakanud Eestimaal ringi liikudes märkama igasugu asju. peaaegu igas hoovis seisab midagi Big Grin
selle isendi (vt. pilt) esialgne tuvastus ütleb, et asi on Magirus Deutz ? on\'s see firma endiselt rivis - rainvaikla \"antiigileksikon\" ütleb, et tegu ikka väga vana tegijaga? ise polnud enne kuulnudki...
aga see eksemplar on disaini poolest küll umbes samast klassist nagu Tartu tehasel omal ajal, ainult materjalid on kvaliteetsemad Toungue
Vasta
#2

Nimetatud firma toodab koos Ivecoga minuteada tuletõrjeautosid ka täna +muid eriotstarbelisi sõidukeid. Pildil olev elukas on äkki miski kauplusauto olnud, mis suvilaks ümber ehitatud? (vt. akende kõrval olevaid tähti). Mulle igatahes kohutavalt meeldivad sellised wohnmobiliid :bounce
Vasta
#3

Vähemalt mingi 80 aastatel seal midagi tehti, sest paar EKVs olevat autot on sellest ajast pärit. Isiklik kogemus seoses Magirusega pärineb aastast 98 kui sai ajateenijana ühe 60ndate isendiga Tallinn-Paldiski-Tallinn (muuseas ilma C-kat lubadeta ) sõitu tehtud. Päris tore aparaat oli.Talvel ainult natuke külmavõitu.


Aparaat millega mina sõitsin nägi välja niisusgune
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne