10-korruselised autovirnad Kuusakoskis
#1

Nagu korralik tellismüür, ikka ühes reas kivid ühtpidi ja teises teistpidi...
Ei tea, kui kaua nad juba koguvad ja paremaid maailmaturu kokkuostuhindu ootavad?
Tasapisi hakkab kehtima hr. Väravamehhaaniku sõnastatud reegel "kui vana kola on vähe, on see lihtsalt rämps, aga kui on palju, on see juba mulje"
[Pilt: 88181d24b547.jpg]
[Pilt: 393815439745.jpg]
Vasta
#2

Need pidid seal ootama, kuni mingi ports täis saab, siis minema minema.
Vasta
#3

Sant tunne sellist pilti vaadates Sad
Kahju on näiteks ülemise pildi peal olevast M 40x -st, millest (vähemalt minu arvates) veel liiga palju säilinud vanarauda viimiseks...
Vasta
#4

(03-09-2009, 15:31 PM)lauri1 Kirjutas:  Sant tunne sellist pilti vaadates Sad
Kahju on näiteks ülemise pildi peal olevast M 40x -st, millest (vähemalt minu arvates) veel liiga palju säilinud vanarauda viimiseks...

See Mosse karjub jah pildil, esimene asi, mis silma kargab.
Vasta
#5

ei jõua te kõike ka kokku osta omale. mul on see rada läbikäidud ja enam ei soovi kõike jama kokku korjata. vb hakkan isegi ühteteist varti emexi vedama sest potensiaalseid ostjaid pole ju. aga hädaldajaid on palju.
Vasta
#6

Õige suhtumine ryblik1, mida vähem kola, seda lihtsam on elu. Ei ole mõtet oma elu elada ülemäära keeruliseks.
Juhtusin ka täna emexi juurde ja tegin pilti kuhjadest, ja ma polnud ainus. Vähemalt tekitavad need kuhjad möödasõitjates positiivsust, näoilmetest sai seda küll lugeda. Just sel hetkel kui teist pilti tegin, toodi puksiiriga Ford Sierra, täiesti komplektne ja euronumbritega.
Mõelge parem selle peale, kui palju romusid on veel sinna viimata... kusjuures tänapäeval ei tähenda mõiste romu enam põhiliselt Þigulle ja Moskvitse, vaid Opeleid, Volkswageneid, Audisi ja Nissaneid ning BMW-si.
Ehk pildi kujul selliseid:
[Pilt: OgAAAEIQln5PA7zi0OrVd4PlCRSMgLIt_yUoKSu_...8E8fkT.jpg]
Vasta
#7

Mis masin see esimesl pildil Toyota (Hieace) Bussist vasakule jääv otse halli vöi höbedase autoninast üleval on? Ise pakkuks kas Datsun/Nissan (Laurel), Toyota vöi mingi Mitsubishi.

Veidi OT: kui seal hunnikus üksteise otsas nende masinate asemel oleksid Toyotad ja muud uued plassmass käkrad. Siis oleks minu süda rahul, et keskkonna ohtlikest jäätmetest lahti saime. Smile


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#8

selle datsuni kohta tekkis endalgi küsimus, pakuks, et see võib olla Datsun Pickup,
[Pilt: 5757b679e92a.jpg]
Vasta
#9

Ehk siis King Cab. Varasemad Datsuni, hilisemad Nissani perekonnanime kandjad.
Vasta
#10

vähe teemast mööda, aga kas ark ei võtagi numbreid ära, kui auto maha kannad? ning eag need romud ju tulede-viledega pressi ei lähe, enne keegi lammutab ka ikka?
Vasta
#11

vaevalt neid keegi lammutama hakkab võibolla ainult mootorid tõmmatakse jõuga vahelt ära.
Vasta
#12

Eriti värdid on need , kes kirve hinnaga myydud ei saa ja siis vihaga asjad metalli viivad. Ise ei taha ja teistele ka m6istliku hinnaga ära ei anna.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#13

(04-09-2009, 08:56 AM)taavi Kirjutas:  vähe teemast mööda, aga kas ark ei võtagi numbreid ära, kui auto maha kannad? ning eag need romud ju tulede-viledega pressi ei lähe, enne keegi lammutab ka ikka?

Kogu kupatus peenestatakse väikesteks tükikesteks ja magnet tõmbab metalli minema...seda protsessi on Discoveri pealt näidatud vahest.
Vasta
#14

Ei saa aru pahameelest, et omanikud oma romud metalli viivad. Ostke sama hinnaga ja kõik on rahul. Näiteks olen pakkunud siingi pea tasuta vana võrri raami koos porilaudadega. Pole kellegil huvi, seega läheb ka see sinna hunnikusse. sama lugu 1,5 kroonise kilohinnaga müüdavatest sapparijuppidest. Varsti saadan sinna ka Mosse 407 ja 74 aasta Transiti.
Kel ikka huvi, see leiab ka raha. Mina ootan vaid sügist kampaaniat.
Vasta
#15

(04-09-2009, 12:11 PM)PSV Kirjutas:  ... Varsti saadan sinna ka Mosse 407 ja 74 aasta Transiti.
Kel ikka huvi, see leiab ka raha. Mina ootan vaid sügist kampaaniat.

Ehk siiski avaldad mõne detaili enda M407 kohta müügifoorumis, enne sügist...?
Vasta
#16

selle metalliks müümise peale ma ise olen mõenud et pakud ntx mingi vana risu avalikult müüa, ja see pole mitte isegi ala ziguli või mosse. ja ei leidu neid kes ostaks ära ntx selliselt et arvestuslik pleki tonni hinne kaalu järgi ja siis ntx 1000 eeki peale sellele et auto ka liigub ja aku jne. kui pakud ntx poole metalli hinnaga müüa siis on kohe jaol igasugu pasarästaid ja parme ja kirpe. ntx mul on kasutult seisev opel commodore hardtop kupee. vanametallist saaks kogu kere metalli ja mootori 2,8 r6 eest kokku 2300 eeki. no kas ei kipu käsi sinna andma kui huvilisi pole. ps ise tahaks tegelikkuses välistida emexit. ja paneks hinda 3000 eeki. ja ongi käes. ostjaid 0 . no ja siis kui avastate auto emexist siis on nuttu kui palju. sama on ka vauxhall victor2 ga mida pakkusin 4000 eekiga . ostjaid on 0. lihtam on natuke rallida , tuli otsa panna , teha väikse action video ja hiljem vrakk pidulikult emexisse viia. süda rahul et ei pea enam muetsema ,kus seisab ja mis see seismine maksab. jne.
(04-09-2009, 00:43 AM)TeeTL Kirjutas:  selle datsuni kohta tekkis endalgi küsimus, pakuks, et see võib olla Datsun Pickup,
[Pilt: 5757b679e92a.jpg]

siin näha ka üks mu lemmikuid vanureid. senator a. aga nutta miks ta seal on, ma ei näe... iga asja jaoks on üks kord lõpp. samuti kui ka cadillacid ja buickid.... usas samuti crapp. sama skui keegi soovib omale teha põllule totaalse romula siis andke minna. raha sellega ilmselt küll ei teeni.
Vasta
#17

Autovirnades pole midagi paha aga paha on see, et inimesed ei oska väärtuslikku eemaldada!!! Justnimelt jäi endale ka ESIMESE asjana silma see ideaalne M-407 esivõre koos kaitseraudadega. Ma pakun välja, et tõsine restauraator maksaks tõesti korraliku kroomjupi eest 1000 krooni, rohkem selle auto eest seal ei saadud. Ja ma ei taha asjast mõeldagi, KUI seal sees OLI perfektne armatuur.... Ma oleks KOHE 3K peopeale ladunud.
Selge, et iga asi leiab kord tee vanarauda aga ka see on õige, et "kui ulmehinda ei saa siis hävitan niisama ära"-mentaliteet ka kuhugi ei vii.
Vasta
#18

Kui ikka on suur huvi Mosse vastu siis peab agentide võrgustik nii kõva olema et potentsiaalsed iluvõred ja asjad rändavad ammu enne lattu kui vrakk emexisse Smile Peate tegema üle-eestilise mossejuppide jälgimise talituse, rakuke vähemalt igas trepikojas, häda korral üks iga 100 leibkonna kohta. Raporteeritakse kord nädalas piirkondlikule keskjaamale, milles siis toimub info sorteerimine, kategoriseerimine ning tsentraalsele organile (asukoht Nõmmel) edastamine.

Samas tegelikult, kui palju lõbu oleks vanatehnikaga jändamisest kui 100% kindlusega oleks teada kõigi Eestis olevate Mosse iluvõrede omanikud ja seisukord? Nüüd on üks vähem, järelikult ülejäänute väärtus tõusis veidike Wink
Vasta
#19

    Pole küll teemas,aga...Kevadel rändas sinna virna selline.Mul kahju ,omanikul mitte.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#20

no a mida sa linnades nende vanade rontidega peale hakkad? hoiavad ainult parkla kohta kinni....

M:vägapalju volga osasid! kellel huvi küsigu ps infot!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne