M6ned Volgad kokkutulekul Esnas
#1

Kokku osales vist 23 Gaz 21-te. M6ned pildid siin lehel: http://www.album.ee/?o=300054471&page=1&uilang=1
Vasta
#2

Njah..põdrad III-seeria mudelite kapotil on vist igavene haigus.

Aga must 21US näeb oma kroomis ilus välja küll.

Asp
Vasta
#3

Käisin ka ise Esnas kohal. Võib öelda, et kohale oli vuranud Volgasid \"seinast-seina\":oli tõepoolest väga kauneid,
hästi restaureeritud originaal mudeleid, kuid samas leidus piisavalt ka selliseid
tänapäevale omaselt üle disainitud
isendeid ( mida rohkem nikkel/kroom
jublakaid seda uhkem, metallik värv,
ilukapslid, kapotil paiknev põdra-probleem oli juba eelnevalt mainitud)
Vasta
#4

Laupäev Paide rallile minnes tuli mulle ka Volgade kolonn vastu. Uhke oli küll - kadedaks tegi.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#5

Käisin ka perega ja oma uue Volgaga seal.Neljas ylevalt reast on minu oma ja põtra ei pannud mina peale. ESTfieldi mul enam pole,nüüd on Volga.Kuigi ka see on müügis.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: uhti1
Käisin ka perega ja oma uue Volgaga seal.Neljas ylevalt reast on minu oma ja põtra ei pannud mina peale. ESTfieldi mul enam pole,nüüd on Volga.Kuigi ka see on müügis.

Päris kenake!!!!
Vasta
#7

Aitäh!
Autost siis niipalju,et
Aasta 1964
Läbisõit u 65 000
Pealt korra üle värvitud,kapoti alt ja salongist värvitud pole, originaal sisu.
Talvel soolaga sõitnud pole ja keret pole kuskilt keevitatud.
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: uhti1
Aitäh!
Autost siis niipalju,et
Aasta 1964
Läbisõit u 65 000
Pealt korra üle värvitud,kapoti alt ja salongist värvitud pole, originaal sisu.
Talvel soolaga sõitnud pole ja keret pole kuskilt keevitatud.
Tõesti kena auto. Lasin silmal tükk aega puhata sellel kaunitaril. Ega muidu ei oleks
suures plaanis pildistanud. Paraku jäid omaniku kontaktandmed fikseerimata.
Mis oleks \"Temakese\" alghind, kui saladus pole? Ehk suudan oma tutvusringkonnas välja pakkuda. Kuna autot olen näinud ja piltki olemas, võin reklaami teha.
Tervitades ja edu soovides,
Viljar Virtsust
Vasta
#9

Oli see Volga Turu tänava autoaias müügis sul?
Vasta
#10

Alghind on 57 000EEKi
See volga oli küll seal müügis aga eelmisel omanikul.
Vasta
#11

Ooot ooot ooot mehed! Kuidas siis mind pole keegi sellele üritusele kutsunud?
See ei ole kindlasti hea!!
Kuulge, kui kellegil on veel pilte siis olge lahked andke ennast märku, oleks väga huvitav oma tuttavaid seal näha!!!

http://www.carrating.org/car.php?81



Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: denis23
Ooot ooot ooot mehed! Kuidas siis mind pole keegi sellele üritusele kutsunud?
See ei ole kindlasti hea!!
Kuulge, kui kellegil on veel pilte siis olge lahked andke ennast märku, oleks väga huvitav oma tuttavaid seal näha!!!

http://www.carrating.org/car.php?81


Vaata ka aadressil

www.volgad.net

pildid
Vasta
#13

Oi aitäh sulle! Järgmine kord kindlasti tulen enda omaga ja võtan paar sõbra Volgadega kaasa helistage mulle 05073660!!!

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne