K750 karburaatorite kohta küsimus
#1

Ei osanud paremini pealkirjastada, küsimus siis selline et lisaks eri ujukitele mis nüüdseks vahetatud on ühe karburaatori seguruumi kaanel määrdenippel, teisel mingi müstiline polt. Hetkel asendasin poldi määrdenipliga aga tahaks teada kumb detail siis tegelikult on originaal. Kuskilt skeemilt ei ole küll leidnud et karburaatoril peaks määrdenippel olema.
Lisan mõlemist pildid, ehk on abiks, alumisel pildil siis see müstiline polt, tuli kahjuks kehvavõitu pilt.
[Pilt: SP_A1806.jpg]
[Pilt: SP_A1808.jpg]

F.T.W.
Vasta
#2

Mitte nippel ega polt, ma arvan, tegu üleujutamisnupuga. Vajutad ujuki alla ja bens jookseb vabalt peale.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

(30-09-2009, 13:52 PM)aavu Kirjutas:  Mitte nippel ega polt, ma arvan, tegu üleujutamisnupuga. Vajutad ujuki alla ja bens jookseb vabalt peale.

Eip, nippel/polt asuvad seguruumi kaanes mitte ujukikambri kaanes.

F.T.W.
Vasta
#4

Mis karburaatoritega tegu?
Piltidelt tundub nagu k-37, selle kohta infot siin: http://www.uraldnepr.dk/images/Karburato...52_pix.jpg
Pildi järgi tundub olevat mingisugune piirdekruvi, mis toetub siis seguklapile? Ehk siis mootori pöörete piiramiseks.

Endal ka riiulil olemas paar k-37 karburaatorit, vajadusel võin üle vaadata, kas neil ka sellised poldid olemas.
Vasta
#5

Kas see pole mitte see kruvike mille külge kinnitub varras, mis peale sissesõitu peaks eemaldatama?

Ostan Mini juppe!
Vasta
#6

Viimane vastus õige.
Vasta
#7

Minu uutel nõukaajast K37´tel oli see "piiraja" kaane sisse valatud/pressitud ning eemaldamiseks tuli see lihtsalt ära murda(murde soon sees). Mina pakun, et tegu ise aretatud piirajaga.
Vasta
#8

Tänud kõigile. Karburaatoriteks jah K-37. Segusiibri piiraja tundub jah kõige loogilisem seletus olema, sest määrdenippel sinna küll ei peaks käima. Asendan siis niplid lühikeste kruvidega.

F.T.W.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne