Otsin Opel Kadett C "omaniku"
#1

Tervist, mõtlesin, et panen siia ka oma probleemi väikse teemana üles. Lugu siis selline, et ostsin 74 aasta Opel Kadetti kolm aastat tagasi ning sain kerge jamaga ilusasti oma nimele ja uued dokumendid tehtud. Kuid kuna masin vajas kõvasti tööd ja hetkel oli veel üks projekt käsil, müüsin auto edasi Viljandisse, kahjuks ei mäleta enam tüübi nime, kuid keegi rallisõitja pidi olema. Probleem nüüd selline, et tema on ka selle auto edasi müünud ja kunagi sain isegi ühendust, kuid tal ei olnud ka erilist infi kellele ta selle ära müüs. Igatahes kogu asja jama on selles, et auto on endiselt minu nimel ning ma tahakas edasi öelda, et kelle käes see auto ka ei oleks, ta kas võtab selle oma nimele VÕI ma parema meelega isegi ostaks selle tagasi, kuna nüüd oleks võimalik juba seda juba ehitama hakata. Kui ma kontakti ei saa, siis pean lihtsalt ARKi poole pöörduma ja seal asju edasi ajama, milleni ma tõesti ei tahaks jõuda, sest sellel masinal on igatahes potensiaali.
Seega kui keegi teab kelle käes see auto võiks olla või teab selle Viljandi rallisõitja kontakti, siis paluks teada anda.
Autost siis pildid siin - http://nagi.ee/photos/Andre106/sets/46141/
Numbrimärk on 128 IAB
Tänud,
Andre
Vasta
#2

minu kunagine auto Big GrinBig Grin.päästsin selle kuusakoski ukse eest Smile
Vasta
#3

Smile Võimalik, et sinu käest tõingi, see oli päris ammu, niiet ei mäleta nimesid, kuid jah, me saime isegi liikuma selle, kuid siis keeras kohe kardaanil nuudid maha. Igatahes tahaks uuesti ette võtta selle masina kuid tõesti ei tea kelle kätte see nüüdseks saanud on ...
Vasta
#4

Selle " rallisõitja" nimi on Veiko ja nr. on 58155508.
Aga kellele ta edasi müüs kahjuks ei tea, aga helista ja uuri.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#5

Oh, suured tänud, ma räägin kõik on kaduma läinud, kuid ma olin kindel, et keegi kusagil ikka midagi teab, Eesti nii väike ju Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne