Fotoprojektor.
#1

Loodan et mu mure sobib "vaba teema" alla.
Nimelt sai suure garaazi koristuse käigus leitud diapositiivide vaatamise aparaat või fotoprojektor, kuidas keegi nimetab.Smile Ja kohe nostalgia tuhin tuli pealeRolleyes Terve hunniku vanu pilte leidsin ka ja õhtul sättisin end mugavalt slaidishowd vaatama, kunagi oli väga popp perekoosoleku ja sünnipäevade ajal pimedas toas seina pealt pilte vaadata.
Kuid enne kui nostalgiatuur alata sai, selgus et aparaadi pirnike on läbiSad
Nüüd pooled Tln poed läbi joostud, aga sellist pirni ei paku keegi.

Oskab keegi aidata, kust sellist pirni leida või on äkki kellelgi sarnane pirn olemas ja soovib krõbiseva vastu vahetadaSmile
Omal ajal olid need aparaadid ju päris populaarsed ja enamikul kodus olemas.
Endal mul see sinine Sputniku nimeline aparaat, 3p30k 100w pirn käib sees ja oleks ülitänulik kui leiaks töötava lambikeseToungue

ps. loodan et väga risustav teema ei ole ja sobib autofoorumisse, automoto rahvas peaks ju samuti nostalgihuvilised olema Smile
Vasta
#2

3p30k tundub rohkem hinna moodi olevat Smile Kas kaasasegne matistatud 100w pirn ei sobi?
Vasta
#3

Kui ma ei eksi, siis on tegu pikliku kujuga pirniga, enamgi, tiftsokliga.

Vaatasin enda aparaadi oma üle ning kahjuks jääb liiga võimsaks - 3v ja 400w. Suvel lammutatud aparaatide pirnid läksid kahjuks prügimäele.
Vasta
#4

See 3p30k on jah hind aga muud tähist peal ei ole, lisaks veel 100w.
Mingi uuem pirn vist ei sobi, kuna sokkel on jah selline tiftiga, täpselt nagu autol suunatuledes, aga selline piklik ja 220v mitte 12v.
400w jääb jah vähe karmiks, aga äkki leidub veel keegi kellel sellist kraami vedeleb. Vaev saab igati korvatudSmile
Vasta
#5

Minu meelest on Osram'il sellele asendus olemas. Vähemalt nii 5 aastat tagasi oli küll. Siis sai ise valgusallikatega tegeldud...
Hind oli küll minu mäletamist mõõda päris soolane aga kui nostalgia isu peal siis ei tohiks ju see pisiasi takistuseks olla.
Nii, et kui mujalt ei saa siis astu sisse mõnda valgusallikatega tegelevasse ettevõtesse ja kurda muret.
PS.Tavaline matistatud 100W ei sobi, hõõgniidi kuju vale.
Vasta
#6

Sai päris mitmes äris käidud, aga ei näkanud.
Ega sulle ei meenu mis Osrami lamp see olla võis ning kus üldse suurem valik Osrami tooteid müügil?
Nostalgia tuhin ongi see kõige parem tunneCool Või hoopis sõltuvust tekitav haigus, naine ei saa mitte aru miks peab mingit vana kola (k.a. vanad autod) koguma ja meeltuid summasid vanarauda tagumaBig Grin
Vasta
#7

Megaluumenit Tallinnas Akadeemia teel sai ka külastatud?
Vasta
#8

Megaluumenit külastanud pole, aga homme võtan plaaniSmile
Siiski kui kellegil midagi sellist vedeleb siis oleksin tänulik.
Vasta
#9

Tee lambist foto ja pane üles, mõnel kindlasti leidub selliseid.
Vasta
#10

Fotofoorumis oli kuu aega tagasi arutelu samal teemal:
http://eestifoto.paper.ee/sein/read.php?f=3&i=77914&t=39478#reply_77914
Vasta
#11

http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/archive/

küsi sealt audio-videofoorumist
Vasta
#12

Nii lõpuks leidsin kauaotsitud lambikese, Megaluumeni poestBig Grin Sealsetele müüatele oli pikema jututa selge mida vaja ja soovitud kauba saamine oli kõigest sekundite küsimusCool Väga bro koht, soovitan.
Eriti suured tänud kasutajale rollfix, et soovitasid Megaluumeni poodi ja ka kõigile teistele et oma aega minu mure peale kulutasiteSmile
Projektor nüüd töökorras ja nostalgiline slaidiõhtu võib alataToungue

ah jaa, lampike maksis 125.-
Vasta
#13

Mul on paar karbitäit suvalise inimese suvalisi diapositiive, kui tahad vaadata, siis võin need ära anda - omal pole nendega midagi teha, kuid ära visata pole ka raatsinud. Asukoht Tallinn, täpsem inff privas.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne