autoakud
#21

ega nad jah,suured sõbrad pole.Nüüd vaja aint aku leidaBig Grin
kas keegi kettide kohta oskab midagi öelda???
mul endal talve kumme pole ja ei ole saada kah kellegi tuttava käest,nii siis otsustasin et äkki on kettidest abi.

pean ise neid ehitama hakkamaSad
Vasta
#22

(21-10-2009, 10:31 AM)aavu Kirjutas:  See punane läheb starterile. Ülejäänud seo sõidu ajaks punti. Ära autot põlema pane, st. lahtine või ülekallatud bensiin ja sädemeid pilduv ajutine ühendus ühte autosse ei sobi.

ok kui ma nüüd sinu jutust õieti aru saan siis, keeran kõik juhtmed kokku peale punase
Vasta
#23

Ma ei saa aru milleks sellist asja vaja teha on?...seda teeks ainult siis kui kuskil teepeal midagi süütelukuga juhtunud on ja siis võid need korraks kokku siduda, et kohale jõuda. Þiguli süütelukk ei maksa niipalju, et sellist nikerdist sinna leiutama hakata, aga no kui nii kindlalt süüteluku vastu oled siis seo terviseks.Toungue
Vasta
#24

mul polegi süütelukku enamBig Grin
ainult põhi alles
Vasta
#25

No ma mõtlesingi seda, et ostad uue süüteluku endale ja laod lihtsalt juhtmed uue külge...kui poest ei taha osta siis vaata nt Ladaklubi foorumisse, sealt saad arvatavasti odavamalt kui poest selle süüteluku.
Vasta
#26

aga juhtme järjestus, pealegi ma lasen selle nagunii pärast jusil ümber teha lülitite peale
Vasta
#27

>Siin< siis pildid nagu lubatud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne