meestejalgratas ZIS B-110 "Progress", 1955.a.
#21

(26-10-2009, 19:12 PM)valdo Kirjutas:  inglise tüüpi veljele mõjuvaid pidureid minuteada sõjajärgne N.Liidu rattatööstus ei kasutanud mitte kusagil.

[Pilt: 112.jpg]

[Pilt: 112-2.jpg]
Vasta
#22

(26-11-2009, 01:03 AM)oldmoped Kirjutas:  
(26-10-2009, 19:12 PM)valdo Kirjutas:  inglise tüüpi veljele mõjuvaid pidureid minuteada sõjajärgne N.Liidu rattatööstus ei kasutanud mitte kusagil.

[kaks pilti inglise piduritega XB3st eemaldatud]

Taganen oma varasemast oletusest. Kui kataloog näitab, ju siis oli olemas.

Tegelikult on sellise isendi olemasolu üllatav, sest ma olen aastat 30 lahtiste silmadega ringi vaadanud jalgrataste konstruktsiooni osas. Midagi sellist ei ole Eestis leiduva XB3 toodangu osas mulle kunagi silma hakanud. Või olid need Hruðtðovi aegse Rahvamajandusnõukogu perioodi katsemudelid, mida toodeti marginaalses koguses? Ja siia nad ei jõudnud? (Tean, et sel perioodil toimus N. Liidu tootmises palju üllatavat, mis massidesse ei realiseerunud.)

Nüüd siis küsimus "suurele ringile" - kas keegi on oma ihusilmaga näinud XB3 ratast, millel on sellised inglise tüüpi pidurid peal, nagu kaasfoorumlane Oldmoped siisa postitas? Ja veel kangpidurid mõlemale rattale, tagumisele ka!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#23

Lisaks juurde veel väljavõtte Harkovi mudelisarja kataloogist, et vähemalt selle tehase 110 ei olnud selliste piduritega vaid see on justnimelt mudeli 112 omapära:

[Pilt: 112-3.jpg]

P.S. veljepidur, kuigi ainult esirattale mõjuv ja mitte hoob vaid trossajamiga, on peal ka 61a Pensa tehase mudelil 16V (see on küll mitte ainult inimjõul liikuv vaid mootorjalgratas)

[Pilt: 16v.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne