Hercules mootor
#1

Tunnen huvi et kas kellelgi on informatsiooni ja/või varuosi sellisele mootorile nagu Hercules ZXB. Mootor on 4-silindrine, 65 kuuptollise töömahuga, pärit u. 1930-40 aastatest. Kasutati sõjaväes generaatori ajamina. Endal on üks selline mootor olemas, puudu on starter ning jagaja. Oodatud on igasugune info selle mootori kohta. Lisan ka pildi et oleks lihtsam ära tunda Smile
Vasta
#2

Kui see generaator kannab Ameerika sõjaväe tähistuses nime M5, siis võib-olla on mul veel kodus alles tema jaoks 1943 toodetud blokikaane tihendeid.

Aga see nõuab kontrollimist.

Asp
Vasta
#3

http://www.mil-veh.org/archives/02-08/0624.html Kui seda juttu uskuda siis peaks ta olema M5 küll. Kahjuks ei ole generaatoriosa säilinud seetõttu ei tea komplektinime... aga tõenäoliselt on tegu sama asjaga Smile Et mis moel ja kui suure summa eest need jubinad on nõus omanikku vahetama? NB! Pildil olev genset on leitud netist mitte ei ole minu oma
Vasta
#4

Ma kõigepealt uurin, kas nad mul alles on, siis saame edasi kaubelda.

Asp
Vasta
#5

Täiesti olemas sellised asjad ... päris mitu teisi ... aga kahjuks puudub endal generaatorSad((

Dad.
Vasta
#6

ototot dad... et lausa mitu mootorit???? :o , et kas kaupa kah tehakse? :rull
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: tegelane
ototot dad... et lausa mitu mootorit???? :o , et kas kaupa kah tehakse? :rull

Muuseumi tarvis 1 komplekt jääb alles ... ülejäänutega võib vahetuskaupa täiesti hõõruda.

Dad.
Vasta
#8

Aspelund, dad, kuidas siis juppidega on? Kas on miskit ülearust mis oleks nõus teatud summa eest omanikku vahetama? Andke märku kui aega saate Smile
Vasta
#9

tere jällle Herkulese huvilised!!!!!!!!!!!!!!
kas keegi on teie seast huvitatud selle agregaadi mootorikattest ja poolraamist, see käib mootori alla. kui huvi on, kirjutage.
Vasta
#10

Ma endiselt ootan millal sa raami pooleks lõikad, et saaks järgi tulla.

Dad.
Vasta
#11

Tere jälle. Tahtsin uurida et kas äkki keegi on leidnud endal kuurinurgast sellise mootori või varuosi sellele. Oleks hädasti vaja jagajat ning starterit. Kõik muud varuosad sellele mootorile oleks kah kaubategemise objektid Smile

Tegelinski
Vasta
#12

See ei ole muidugu õige koht, aga kas sa muudest herculese asjadest ei ole huvitatud???. On olemas poolraam mootori alla, mootorikate.
Vasta
#13

Kahjuks pole nende vidinatega miskit teha, mul oleks vaja ainult mootor toimima saada. Igatahes, tänud pakkumast Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne