Autoostu jant
#21

(28-10-2009, 14:38 PM)jurkman Kirjutas:  Muuseas Vito ei ole mingi pask, vaid väga mugav ja ökonoomne liikur.

Teeme nii, et sellise kokkuvõtte teeme pärast 100kkm-i ja kahe talve üleelamist, siis võtad kulud kokku Wink

Dad.
Vasta
#22

Ostis üks endine kolleeg endal uhiuue Viano (Vito reisijate variant), selline ilus, ökonoomne ja mugav, kohe sigamugav ja vaikne, eriti pikkadeks sõitudeks. Ja oli tema kaks korda õnnelik, siis kui ostis ja siis kui liisingufirma oli nõus tagasi võtma. Väidetavalt olevat Viano veel oluliselt parema kvaliteediga, kui Vito.

edu,
a.


Vasta
#23

Eks Viano eest küsitakse vähemalt kolmandiku jagu hinda ka rohkem. Ja selle raha eest on vast ikka vigu liialt palju. Vana Vito/Viano mudel saadi enne tootmise lõppu enam-vähem vea- ja roostevabaks. Uuel mudelil paraku uuesti samad hädad, lisaks tagavedu, mida hindaks täna selle masinaseeria suurimaks veaks meie oludes.
Vasta
#24

Tere,

Autoostust rääkides olen seda maki jama omal nahal kogenud ja mitu korda. Tegelikult ma ei saagi päris täpselt aru nende inimeste hingeelust, kes oma väikluses sellist asja korraldavad aga no eks igal lollil on oma lõbu. Viimane kord ostsin auto platsilt ja vaatasin ka korralikult üle. Esmasel ülevaatamisel jäi kohe silma, et lustikummut on hoopis muu kui müügikuulutuses. Nägin ka müüja ebalevast olekust, et midagi on mäda. Pärimise peale ütles müüja, et jah omanik käis siin ja vahetas selle ise ära ja ta elab hoopis välismaal. Kuna tagasi oli pandud Audi originaalstereo ja auto tundus korras olevat siis ei hakanud ma sellest numbrit tegema. Autot ostma minnes vaatas mul sõber aga korra dokumente ja küsis, et kas sa ei tunne seda kutti. Perekonnanimi sama ja elukohaks märgitud ka sama linn. Ma vaatasin ja muidugi tundsin ma teda. Liiatigi oli see mu sugulane aga ta elab hoopis Ðotimaal. Nii ütlesingi, et tunnen omanikku ja võin talle kohe helistada ja küsida. Müüja vajus näost ära ja kohe tuli kiire ettepanek, et teeme siis odavamalt. Pärast muidugi helistasin ka omanikule ja sain teada, et tal oli Pioneeri stereosüsteem peal aga originaal oli pagasiruumis. Nad olid seal platsil selle ise peale kruvinud ja Pioneeri maha müünud. Tulenevalt sellest ei tööta mul Pioneeri tagakõlarid kuna originaalstereo puhul on need sisseehitatud võimendiga. Kuna ma pole enam mingi noor nagamann, kellel tümps on peamine, siis tegelikult ei sega mind see fakt sugugi sõitmast või nagu venelased tabavalt ütlevad "на скорость не влияет".

Vito (vanema) kohta võin öelda seda, et mugav on ta küll aga laguneb ka ja rooste on tasuta lisana kaasas. Üldse on meie turul olevad mersud väga viletsa koostekvaliteediga. Need on kokku pandud kuskil Hispaanias või Türgis ja sellepärast ka odavamad hinnad kui Saksamaal. Kui korralikku Mercedest tahad siis osta Saksast.


Lugupidamisega
Marko
Vasta
#25

Et teem aigavaks ei läheks.[Pilt: 16046176.jpg]
Nii juhtub , kui juhtmed lyhisesse lähevad.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#26

Sommid ei anna Vitole armu

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/ADACin+...5235841545

Samas olen ma nüüd 5000 km Vitoga läbinud ja leian vaid kiidusõnu. Mootor on perfektne. 300 000+ läbisõit ja mingeid probleeme pole, õlitase langenud pole, mootor on oma olematu võimsuse (60kW) kohta erk ja ökonoomne (CDImaanteel 7L/100km). Valgamaal külmaga(-22C) käivitumine kohene.
Salong on mugav ja avar, istusin nädalavahetusel mersu rooli ja imestama pani, miks sellist autut luksautoks nimetatkse, istemesse vajuda oli mugav, aga rool on kõrgel, ruumi on vähe, kuidagi kitsas on.
Negatiivse pole pealt.
Lähi/kaug tuled kadusid ära -- tumbleri plastmassosa oli ära kulunud -- Vitoria tehase praak -- määret polnud.
Ventikas lakkas töötamast -- kontaktklemmid olid ära surnud -- tinutasin juhtmed otse külge.
Vasta
#27

(30-12-2009, 15:07 PM)jurkman Kirjutas:  Samas olen ma nüüd 5000 km Vitoga läbinud ja leian vaid kiidusõnu...

...istusin nädalavahetusel mersu rooli ja imestama pani, miks sellist autut luksautoks nimetatkse, istemesse vajuda oli mugav, aga rool on kõrgel, ruumi on vähe, kuidagi kitsas on.
Vito oli ka Mersu minu mäletamist mööda, aga see selleks.

Endal ühel tuttaval Vitoga selline kogemus, et sõidu pealt kukkusid tagumised tuled pesadest välja. Tegu oli selle uuema variandiga millel need suured ja pikad tagumised tuled. Garantiis vahiti hiljem lollide nägudega otsa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne