Isadepäev garaazis
#1

Pühapäeval, 8. novembril peetakse üleilmselt isadepäeva. Viisin tuttavate isade hulgas läbi mitte just erilisele teaduslikkusele pretendeeriva küsitluse, aga kõikide isade suust kuuldus, et sel päeval kästakse isal tegeleda lastega ja minna nendega sinna kuhu lapsed ja laste häälekad sõnaseadjad - emad, tahavad. See aga ei pea nii olema, sest emadepäeval juba tehakse nii, nagu emad tahavad, järelikult tuleb isadepäeval teha nii nagu isad tahavad!
Kutsun kõiki isasid üles avaldama oma vaba tahet ja veetma isadepäev garaazis! Terve pere peaks isadepäeva veetma koos isaga garaazis. Päev garaazis aitab tunnetada seda panust, mida isad annavad meie riigi tuiksoone - transpordisektori elus hoidmiseks. Igapäevane soe ja sametine autoiste ei tule iseenesest, selleks on vaja tunde, päevi ja aastaid püherdada betoonpõrandal, et pidureid õhutada, või sõpradega külmas ja niiskes kanalis sumpsi panna.
Loomulikult võib sel pidupäeval katta kapotile laua sooja tee ja tordilõiguga. Automagneetofon võib üürata marsimuusikat. Kuid mis peamine - isad peavad saama olla garaazis ja seda soovi tuleb austada.

Ühinege kõik üleskutsega "Isadepäev garaazis"!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#2

Üle hulga aja ka mõni mõistlik ettepanek väravamehaaniku poolt.Tort ja sarvik kaasa ja garaazi ,naine lapsed kaasa.Kui garaazi ei ole siis saab ka keldrisse minna,palju mootorrataid on keldris kokku laotud.
Vasta
#3

Minu kohta kirjutati artiklis sedasi :
"Milline oleks V.S. meelest aga ideaalne isadepäev? “Kui saab üksi kodus olla, “kõllid” põhja keerata ja peadpidi oma asjadesse sukelduda. Ülejäänud päevad aastas on ju emade, isade ja laste ühised,” tuleb ta naerdes välja oma sooviga. Nii et ei mingit ninnu-nännu-nunnutamist!"

vs
Vasta
#4

Sai siis Tõnu ideed oma pererahvale tutvustatud, aus olla, siis vaadati mind tükk aega juhmi pilguga Wink Peale mõningast seedimist, leiti et isaga "kuuri" ei minna aga isa vabastati "isadepäeva programmist" ehk siis lihtsamalt öeldes anti vabad käed terveks nädalavahetuseks, mis nagu aeg hiljem tõestas, oli siiski teatavate mööndustega, st "kontroll" ei kadunud kuhugi ja mõningaid lisakohustusi suudeti pühapäeva õhtuks ikkagi juurde sokutada. Aga sellest tühjast asjast ei lastud siis nina norgu ja mõne persooniga, kellele õnnestus mul Tõnu idee kultiveerimine, sõitsime koos täis laaditud auto ja käruga "kuuri", enne seda käisime poest läbi ja hoolitsesime selle eest, et me nälga ei jääks. Lõppkokkuvõtteks oli tore "poissmeeste" nädalalõpp, kus sai küünarnukkideni kaevutud vanarauas ja magama mindud siis, kui silmad enam lahti ei püsinud.

Eks järgmine aasta peab paremini esinema, terve aasta ju aega väärt ideed kultiveerida ja idandada.

Dad.
Vasta
#5

Mina jõudsin isegi päris kaugele välja. Nüüdsest on kuueaastasel tütrel meie garaazikompleksi polstritööde osakonnas olemas oma töölaud ja kõik riide-, naha- ja papitükid on vabaks kasutamiseks, samuti kõik tööriistad, mida käes suudab hoida.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#6

Tuletan meelde, et lähimal pühapäeval on oodata jälle isadepäeva!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#7

Et Väravamehaanik saaks rahulikult garaazhis edasi olla (ta jäi sinna täna lausa pool tundi hiljaks), siis tuletan meelde, et lähimal pühapäeval on oodata jälle isadepäeva!

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#8

(06-11-2009, 14:21 PM)Väravamehaanik Kirjutas:  Pühapäeval, 8. novembril peetakse üleilmselt isadepäeva. Viisin tuttavate isade hulgas läbi mitte just erilisele teaduslikkusele pretendeeriva küsitluse, aga kõikide isade suust kuuldus, et sel päeval kästakse isal tegeleda lastega ja minna nendega sinna kuhu lapsed ja laste häälekad sõnaseadjad - emad, tahavad. See aga ei pea nii olema, sest emadepäeval juba tehakse nii, nagu emad tahavad, järelikult tuleb isadepäeval teha nii nagu isad tahavad!
Kutsun kõiki isasid üles avaldama oma vaba tahet ja veetma isadepäev garaazis! Terve pere peaks isadepäeva veetma koos isaga garaazis. Päev garaazis aitab tunnetada seda panust, mida isad annavad meie riigi tuiksoone - transpordisektori elus hoidmiseks. Igapäevane soe ja sametine autoiste ei tule iseenesest, selleks on vaja tunde, päevi ja aastaid püherdada betoonpõrandal, et pidureid õhutada, või sõpradega külmas ja niiskes kanalis sumpsi panna.
Loomulikult võib sel pidupäeval katta kapotile laua sooja tee ja tordilõiguga. Automagneetofon võib üürata marsimuusikat. Kuid mis peamine - isad peavad saama olla garaazis ja seda soovi tuleb austada.

Ühinege kõik üleskutsega "Isadepäev garaazis"!

ok, ma olen Sinu poolt. Isad peavad saama olla garaažis ja seda soovi tuleb austada! Ja minu isa on garaažis ... juba viimased 40 aaastat... isal läheb hästi. Wink

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#9

õige

igale isale oma garaaz (või ka 2)

mul näiteks on 7 garaazi ja ei kurda
Vasta
#10

Hökk..jehhaidiii!! Etskae, egas isadepäev pärastlõunal hakka.. eks okohhe omukst..et, see pärast kella 00.00 juba algabki, krrt! Et null-null ja-jaa ottsekohe punn maha, otsekohe! A meil on kõrd majas, ses mõttes, et.. agaraazisi mul pole, aaga isadepäeval võib iss ringi käia ölise näo ja vint...vähe vintise olemisega, Originn...see, et, origininaalvõtmet näppus ja ja loosungeid võib ka õigata..hõekkk...ohjorraidii!
"Kak mnogo devušek horroššihh..." Kuss krt, mudu "kindral" kuulep..Toungue


Vasta
#11

volno , razaidis
Vasta
#12

Siinkohal lisan olulise info kõigile, kes ei tea, millal on isadepäev.
Isadepäev on 9 kuud enne emadepäeva.Big Grin

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#13

(11-11-2012, 07:34 AM)Mufff Kirjutas:  Siinkohal lisan olulise info kõigile, kes ei tea, millal on isadepäev.
Isadepäev on 9 kuud enne emadepäeva.Big Grin

Näpukalkulaator viib selle info põhjal meid augustisse.
Niiet kõik kes käivad isadepäeval Tais või Costa Rical, võiksid sinna emadepäevaks tagasi minna.

http://et.wikipedia.org/wiki/Emadep%C3%A4ev
Vasta
#14

Tais käimisega on see kole lugu, et mõningad "ema(se)d" ei pruugi sünnipäraselt lapsekandmist võimaldavat organismi omada ja on varustatud ainult välise tehisliku atribuutikaga Smile
Vanim poeg saab vabariigi aastapäeval kolmeseks ja temaga garaazis käimine lõpeb tihti sellega, et entusiasmist puudu ei jää, küll aga jääb talle sõnaotseses mõttes pihku mõni detail, mis peaks algselt asuma auto salongis. Seega esialgu peame isadepäeva kodus.
Vasta
#15

Hea lapse jaoks on valla
mu Garaaz ja mu hing,
mu silmad ning mu kõrvad
ning mu vanatehnikaring.
Kui tahad, tule alati,
ma ootan uksed avali
või söida-söida kas või
läbi ylemiste tunneli

Oi poisid-plikad
tore on see elu
JAAA!
Kui kõikidel on
seltsimees ja semu
HURRAA!

Kui sinu Garaaz on ka su laste õu,
siis ükski soov ei käi teil üle jõu!
Kui põnevaks ja rikkaks
pyhapäev saab,
kui sulle lapsed
külla tulevad!
JAAA!

Minu laste jaoks on valla
mu Garaaz ja mu hing,
mu silmad ning mu kõrvad
ning mu vanatehnikaring.
Kui tahad, tule alati,
ma ootan uksed avali
või söida-söida kas või
läbi ylemiste tunneli


Meeleolukat Isade Päeva Garaazis.
Vasta
#16

(10-11-2013, 04:50 AM)kalacompany Kirjutas:  Oi poisid-plikad
tore on see elu
JAAA!
Kui kõikidel on
seltsimees ja semu
HURRAA!

Kui sinu Garaaz on ka su laste õu,
siis ükski soov ei käi teil üle jõu!
Kui põnevaks ja rikkaks
pyhapäev saab,
kui sulle lapsed
külla tulevad!
JAAA!



Meeleolukat Isade Päeva Garaazis.

5+ ühinen soovidega Smile

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#17

(06-11-2009, 14:21 PM)Väravamehaanik Kirjutas:  Pühapäeval, 8. novembril peetakse üleilmselt isadepäeva.

Ühinege kõik üleskutsega "Isadepäev garaazis"!
Kas mu arvuti kuupäev on vale ? Smile

Üleskutsega ühinen! Big Grin
Vasta
#18

no nelja aasta eest oli kaheksas ju pühapäev.
teema lihtsalt vana juba.
ja nüüd garaashi.
Vasta
#19

Sai ka käidud ja isadepäeva puhul veidi nokitsetud. Head isadepäeva!
Vasta
#20

(10-11-2013, 12:06 PM)diesel Kirjutas:  no nelja aasta eest oli kaheksas ju pühapäev.
teema lihtsalt vana juba.
ja nüüd garaashi.
Ups... on jah mitme-setme aasta tagant üleskorjatud teema, et tulnud selle pealegi, et uurima hakata Big Grin.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne