Karksi -Nuias ehitatud IZ-49
#1

                    Suvel juhtus tegemisse selline ise ehitatud asi.Porika peal oli kirjas 1967a,Nuia
Vasta
#2

Kas see masin töötab ka? Minuarust on see väga ehe näide nõuka-aja mootorrataste kustomiseerimisest, millele annab vähegi talutava väljanägemise värske värvkate. Kui näeksin sellist masinat vana ja kulunud värvkattega, siis soovitaksin ta ilmselt kuusakoski viia Big Grin

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Ma vaatan, siin on ühe soojaga keevitus ka ära värvitud Big Grin
Vasta
#4

(08-11-2009, 19:57 PM)uko Kirjutas:  Porika peal oli kirjas 1967a,Nuia

Ei ole küll ise uurinud, aga kas tõesti ehitati Nuias ka rattaid ümber?
Vasta
#5

(08-11-2009, 19:57 PM)uko Kirjutas:  Suvel juhtus tegemisse selline ise ehitatud asi.Porika peal oli kirjas 1967a,Nuia

Esimene mõte: õpilas-üliõpilasmalevlastel oli kombeks kõik kohad oma autogramme täis teha - ehituste seinad, katused, bussiküljed, elukoha kujundus ja miks mitte porilauad brigadiri motikal. Et mäletataks!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#6

Nuias oli väga tugev Jõu motoklubi, küllap sealsete kuldnäppude töö. Aga igati kena näidis kohalikust masinaehitusest. Pane või muuseumi.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Ratas sõidab nagu Iz ikka,egas sellest ümber ehitusest midagi muutunud.Tundub muidugi ,et asi on jäänud natuke pooleli.Külje torudele on keevitatud hunnik 6mm mõõdus mutreid,ilmselt katteplekkide kinnitamiseks.Plekke kaasas polnud,ei oska arvata millised need võiksid olla.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne