Teema on suletud

Uunikute Talveralli 2010 - STARDINIMEKIRI!!! Lisatud LK-1 ja LK-3 stenogrammid!!!
#81

Hullumeelene milline registreerimise kiirus... Registreeriks siis ennast ka ära, autoks 84a Saab 99, osalejaid 2 ja mõlemad ööbivad. Numbriks nagu tavaks saanud 99. Katsume see aasta esineda eelmise aasta vääriliselt, kuigi jah, "probleeme" jätkub. Peame tulema ilma "ajuta" ehk siis Jaanika ei saa kahjuks osaleda (ristsõnaga läheb meil raskeksToungue). Lisaks ühe ilmakodaniku eeldatava sünnikuupäevaga võib meil ka üritus olemata jääda, katsun ta kuupäevad ümber rääkida TounguePP Nii siis nael kummi kõigile Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
#82

Edastan osalemissoovi uustulnukatelt

Tiiminimeks UKV
osalejaid 2
autoks Scania tuletõrjeauto 1972a

GAZ 24; VAZ 2103; ZAZ 965; Iš
#83

Tere
Aga oli madistamist, et foorumile ligi pääseda.

Esmakordne osaleja svenp
2 võistlejat koos ööbimisega
autoga AZLK 412 '75a
tiimi nimi Välk & Pauk

aitäh

Edit: auto muudetud
#84

   
(25-11-2009, 00:42 AM)gazwoman Kirjutas:  Edastan osalemissoovi uustulnukatelt

Tiiminimeks UKV
osalejaid 2
autoks Scania tuletõrjeauto 1972a
#85

tere,

kui mahub, siis palun registreerida gaz 63 aastast 1968.
osalejaid 2 ööbima ilmselt ei jää.

edu!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
#86

Palju sihuke tuletõrjemasin tühjalt kaalub? Ma eeldan, et täis paagiga ikka rallit ei sõideta...

Ma siin vaikselt mõtlen Talveralli senisele trassivalikule ja meie heitlikule talvele... Sellega võib kusagil Vändra metsas päris huvitav olla "jõulukuusekraanat teha"...

Imekspandav registreerumiskiirus sel aastalCool
#87

Eks vastavalt osalejate hulgale ja masinatele tuleb ka rajavalik teha. Kui tõsist rasketehnikat on juba piisavalt palju (ja tundub et on, sest "puudu" on veel nii piimaauto, kui veel mõned kolakad), siis võib juhtuda, et mõnes lõigus tuleb neile eraldi trass ja Legend teha. Kui ikka on oht, et rasketehnika võib külatee ära rikkuda, siis ei saa neid sinna peale lasta. Olgu et avalik tee, kohalikega peab arvestama, ei saa ju nende koduteed sodiks sõita. Korraliku talvega (ja see on ju muidugi tellitud Big Grin) ei tohiks probleeme tekkida.
#88

Läbirääkimised käivad, et rasketehnika vallas saaks nimekiri täiendust Leivaauto võrra. Aastanumbrite kriteeriumile antud isend küll ei vasta (mudeli tootmisaastad vist 1987-1992), aga ehk kodumaisele kraamile tehtaks erand?
#89

2 uut maalt ja modemiga
Soovime ka öömaja
Auto BMW E30 (järsku leiame nokamütsid ka :-)
#90

Urood 1 ehk RV Willys.
2 inimest ööbimisega.

Dad.
#91

Riga-13 - 1990
olen üksinda, arvatavasti ööbin,
kui põrridele ka numbreid jagate siis võtaks 13 kui vaba on.

asi veel lahtine, sõltub kas keegi mu sinna ja tagasi tahab viia!

[Pilt: 06137937740774.jpg]

terv,
Kevin

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
#92

Heigo Siitsmann Honda "Winq" Goldwing 12 2+2 ?


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

HONDA GL 1000-1976
#93

Tere korraldajad.
Olen juba nimekirjas ja soovisin nr 79.
Kas on saadaval?
Küsin kuna autol juba kleepsud peal või kas on vaja uued muretseda?
Ette tänades ja jõudu soovides Margus.
#94

Tamar Tiisler ja numbrit sooviks nagu seeaasta 999.
Sõiduvahendiks Ford Transit 1978a.
Inimesi vähemalt 2tk
#95

(25-11-2009, 12:56 PM)v6sa Kirjutas:  Palju sihuke tuletõrjemasin tühjalt kaalub? Ma eeldan, et täis paagiga ikka rallit ei sõideta...

Ma siin vaikselt mõtlen Talveralli senisele trassivalikule ja meie heitlikule talvele... Sellega võib kusagil Vändra metsas päris huvitav olla "jõulukuusekraanat teha"...

Imekspandav registreerumiskiirus sel aastalCool
Vändra metsas Pärnumaal...
Kant huvitav tòesti, eriti veel sealt Raplamaa poole jäävad teed.
#96

Registreeriks ka siis ära. Autoks gaz 24 aasta oli vist 1980(pean vaatama) 2 inimest esialgu koos ööbimisega,numrisoov 615 kui võimalik.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
#97

kasutaja "paekas" palvel paluti regada veel üks volvo (ta helistas korraldajale ette ja sai loa aga ei suuda ka sisse logida)
volvo 245 (punane) 1992a
2+2
#98

mis ajaks võiks umbes joon tekkida? Smile
#99

Tere
Regaks siis ka ,kui veel mahub kaks ekipaazi.
CHEVROLET SCOTTSDALE passis 82a. vin-i järgi 81a.+2 inimest,eelmiste aastate nr. on 15 {auto võib muutuda mõne vanema vastu}
[Pilt: picture-74.jpg]
PONTIAC FIREBIRD 82a. +2 inimest{auto võib muutuda vanema vastu}
[Pilt: k9W5g451r2c1g9c6k9q9.jpg]

Mikk

Huvi tõttu ja igavuse peletamiseks lõin tabelisse seni antud sõidukite info. See on täiesti mitteametlik (!) ning ei hakanud ka eelnevate aastate infost kokku lappama võimalikke puuduvaid aastaarve. Nimekirja sain hetkel 83 ühikut liikurmasinaid. Statistika: siin avaldatud autode keskmine vanus tuli 1978,03 sh vanim on 1957 ning värskeim 1992a. 83 hulgas on margiti esinatud:
Vaz 20tk
BMW 9tk
Ford 7tk
Volvo 5tk.
Teisi kõiki 4-1tk.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne