Teema on suletud

Uunikute Talveralli 2010 - STARDINIMEKIRI!!! Lisatud LK-1 ja LK-3 stenogrammid!!!

Natuke aega tagasi oli meestel veel mootor lahti.Smile

[Pilt: mosse3.jpg]

Enda liikur on enam vähem löögi valmis.

[Pilt: ford_2010.jpg]

Aia Racing

Paugu pill ka sel talvel esimesed kiiremad 30km läbinud. Tundub, et peabki hakkama ainult talvel sõitma, sest autojuhid olid väga viisakad ja arvestavad. Ei sõitnud ise ette ja lasid ilusti ümber reastuda, kui ma oma labaku kuhugi küljele välja sirutasin. Mõni näitas isegi näppu (vist oli pöial) ja lasi signaali.
Jääb üle vaid loota, et tehnika homme ka 300km vastu peab.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Tõeline talveilm on igatahes kohal Cool

BMW E30 320i '89

Ullumaja puhvet - saingi ülevaatuselt läbi!!!! Kusjuures täiesti tavalisel moel - ilma veiderdamise ja pealemaksmiseta.

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).

Seoses ilmastikuoludega mõtleb ekipaaþ 911, kas peaks Nivale lumesaha tagasi ette kruttima ning stardinimekirjas esimeseks trügimaBig Grin

(19-02-2010, 13:24 PM)idalimusiin Kirjutas:  Ullumaja puhvet - saingi ülevaatuselt läbi!!!! Kusjuures täiesti tavalisel moel - ilma veiderdamise ja pealemaksmiseta.

Loodan et ikka sellise kasvava välimusega

Mind teeb murelikuks et mis kuradi moel enne starti me numbrid autole kleebime?
aga me juba vaikselt põrutame täna tallinna poole ära.... saab vähe kauem magada



Tänane ilm töotab homseks huvitavat starti Smile

Niva911, aga tee seda... sahatrikki. Ei pea olema kõige ees, aga meie ees võiks küll sõita:-) Mul hakkab ka juba mure tekkima seoses ilmaga! Aga muidu on ettevalmistused head - kindlustus tehtud, aku laeb toas ja isegi talverehvid said autole alla krutitud :-D

Nägudeni homme!
Lada-Ekipaazh nr 60

P.S. Saame aru, et Hiiumaa poistega viinajoomisest ei tule midagi välja, sest poisid vedasid alt? :-P

Sahaga on ainult see häda, et kiiruskatsetel võib mõne kurvi sirgeks lükata Toungue

Ei pääse krt. vist publiku sekkagi pilti tegema. Juba teist korda kui üritus mulle koju kätte tuuakse, on enesel teine tegemine. Kuus aastat tagasi olnud piduline lõpetamine mo elupaigast mõnisada meetrit Perona Bowlingus, siis olnd katsikud ja asjad. Nüüd pidu jälle minu õuel, mul taadi juubeli pühitsemine.

Aga tervisid kõigile pärisrallitajatele. Pärnus olid hommikul päris toredad tuisuvaalud juba, praegu sadu üle, ehk homseks kosuvad veelgi...

loll on loll olla.

P.I.M.P on ka valmis otse Miamist Toungue

On selgunud, et
9:23 76 Marko Aug UAZ 452 1980 veo-buss jääb kahjuks starti tulemata. Ilmnesid tehnilised probleemid ülevaatusel.

lisaks eelnevale kahaneb ka osavõtjate arv 2 võrra.

Kuna osavõtjate tasu ilmselt tagasi ei maksta, siis on mul üle pakett kahele osavõtjale kes peavad ise kuskile sõidukisse pugema. Samas vabanes ka stardikoht.

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/

Elustiili kastiauto GAZ 66 on surnud, ka pärast mitmepäevaseid elustamiskatseid, erinevate hädade kõrvaldamist.
Läheme otsima miskit muud sõidukit. 14 tundi on stardini ju veel aega...

Lugupidamisega,

Grupp Seltsimehi

GAZ 31013 ('92&'93), ZIL 131 '80

Äsja alanud ETV saate Ringvaade sees on ka pisike lõiguke Talverallist. Targad meediategelased nimetavad seda küll jääralliks aga hea seegi...

Aga noh, rallist endast: küll Grupp Seltsimehi asja tõsiselt võtavad. Mis teha, ilm on selline ja mis me teha saame? Saabki sõitjatel lõbus olema. Labidad-köied kaasa ja küll sujub. Kõik teed on avalikud...

(19-02-2010, 20:06 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Äsja alanud ETV saate Ringvaade sees on ka pisike lõiguke Talverallist. Targad meediategelased nimetavad seda küll jääralliks aga hea seegi...

No see oli ikka tõsiselt pikk lõik Smile Hästi tehtudToungue

(19-02-2010, 15:36 PM)Jossu Kirjutas:  Mind teeb murelikuks et mis kuradi moel enne starti me numbrid autole kleebime?...
No vast kudagi ikka saate pääle need numbrid, muidu kaob te üleni valge BMW selle suure valge lume sisse ääToungue

...

(19-02-2010, 20:52 PM)dzeiaar Kirjutas:  
(19-02-2010, 15:36 PM)Jossu Kirjutas:  Mind teeb murelikuks et mis kuradi moel enne starti me numbrid autole kleebime?...
No vast kudagi ikka saate pääle need numbrid, muidu kaob te üleni valge BMW selle suure valge lume sisse ääToungue

Leeklamp on abiks Wink
(18-02-2010, 20:57 PM)supp Kirjutas:  ma sõitsin ka täna esimest korda ültse elus oma alfaga, kuigi homme on veel paar suurt probleemi vaja lahendada, önneks on väljanägemine juba ok:
[Pilt: large_22267399_O2Ig.jpg]

Minule tuli üksõhtu sms : Supp on valmis ! Ma kohe mõtlesin, et ossa al itali valmis . Siis vaatsin, et abikaasa oli hoopis sõnumi saatnud Smile

Olen natuke saate löigus pettunud, kuhu jäi enda autoga, edev ilmakodanik Supp. Big Grin

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Ekipaz nr 92 on edukalt päälinna jõudnud,kuigi hommikul aknast välja vaadates tundus küll juba et jääb tulemata. Jäätee hiiumaa vahel oli ju täis tuisanud ja ilmatädid olid vee ka saare ja mandri vahelt ära võtnud. Aga õnneks saime ikka laevakompanii ratastega laevaga üle. Nii et hommikul stardis.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne