Talverallist .
#41

Minu mõtted pole kunagi halvad, selles pahatahtlikkuse tähenduses. Halvad võivad nad olla mõtekuse mõttes. Aga ma ise mõtlen nii, et registreerusin küll Sigulliga, aga kui Sigulle tundub liiga palju olevat, siis võiks ju võtta mingi muu rolli ürituse elavdamiseks.
Meil on näiteks Unimog, kus käib võimenduse tehnika sees, kui vaja võiks saunaga kohale veereda. Äkitselt peaks suurema auto konksu otsas hoopis kärule paigaldatud käimlaid vedama. Kõike seda saab ju teha stiilselt ja samaaegselt üritust nautides. Igal tingimusel ei peaks ju legendi järgi rada läbima, et saada üritusest kaifi.
Üritus ei pea jagunema kohtunikeks ja osalejateks, jaguneda võib ju mitmel erineval moel. Ja kõik kokku ei oleks meie ja teie, vaid oleks ainult meie, aga seda lihtsalt erinevate ülesannetega.

No kui "laineid" ei taha siis ok, see oli lihtsalt üks kelmikas idee. Aga veel ideid: kõik RAF-ide mehed võiks vedada kohtunikke, sest RAF tundub kuidagi väga kohtunikulik auto olevat. Arstide UAZ-i juures võiks olla mingi näpusidumise katse kaardilugejatele. Kaks portega veokat võiksid moodustada mobiilse lava, kus Heikson tahtis osalejaid tutvustada (mis on väga hea idee).

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#42

Oi-jah, süda ja hing kohe puhkavad kui selline korraliku eesti naise antud hele 'litaki', kogu oma klassikalises stiilipuhtuses vastu kõrvu kajab. ToungueToungueToungue

Ei ole kadunud see esiemade kange veri, kes ikka seitsme ja kümne kaupa lapsi ilmale tõid, majanduselu juhtimises ning kaupmeeste liigade toimetamistes sõna sekka ütlesid, häid kombeid külge pookisid, jahil ära külmunud meespooli uuesti käima 'jooksid' ja sinna kõige juurde ka reipalt lauluviise veeretasid.

Normaalne! Täiskäik edasi, girlpower!

K, õnnelik

quote='Kuban' pid='237609' dateline='1259759881']
[[/quote]
vabandan, aga sellisel juhul ma ei too sinna üritusele ei bussi, ennast ega ka naisi.
sellest miskit suurt kaotust ei oleks üldisemas plaanis, kuid väike soovitus: kui tahate miskit kanakarja lainetama ja meha kätel kandma, siis... no ma ei tea, palgake lõbutüdrukud.

heade soovidega,
Evelind
[/quote]
Vasta
#43

Mina olen juba aastaid jälginud huviga uunikute talverallitamist. Korra sai ka abiks käidud kuid osaleda pole osanud. Küll pole masinat millega sõita või siis pole resursse olnud.
Igal aastal saab lugeda, kuidas seda rallit paremini teha võiks/saaks, kuid üritus näitab oma kanget joont ning on hoidnud ühte sihti.
Ka minul on oma nägemused ja ettepanekud, mõned neist ühtivad eelkõnelejatega mõned erinevad. Olles lugenud aga neid teemasid ning korraldaja vastuseid, jälginud sellest tulenevaid arenguid/mitte arenguid tekkis hoopiski teine mõte.

Uunikute Talveralli on juba legendaarne. Tema korraldajad on legendaarsed ja tema korraldus on legendaarne. Mina ei näe praeguses seisus legendi muutmist. Võibolla oleks mõtekas lasta legendil olla ja kulgeda rahus. Noh umbes nii et "Vanemuine laena kannelt" jääb kandleks, mitte ei mugandu süntesaatoriks.

võibolla oleks kaval huvilistel koonduda ning korraldada Uunikute Talverallile eelnev või järgnev talveralli. Kus on teised korraldajad, teine rada, teised kriteeriumid, teine osavõtutasu jne. See üritus ei oleks samal ajal uunikute talveralliga, vaid selle lähedal. Et kellele talveralli meeldis, see saab kaks-kolm nädalat varem/hiljem uuesti rallitada.

Nii ehk naa on masinad selleks ajaks rallikorras (TÜV, kindlustus jne).

vot selline mõte...
Vasta
#44

(02-12-2009, 14:34 PM)Väravamehaanik Kirjutas:  1. Sportlik välimus autol ja sõitjatel
2. Kaks kiivritega sõitjat

Seda sportlikku välimust nii autol kui sõitjatel on raske hinnata.
Seda eriti enne starti, et kas saab rajale või mitte.
Samas kui stardinimekiri teha valmis nt. nädal enne, siis võib ju trikoovooru teha oi kui sportliku, iseasi, kas tegelikult sellega ka rajale minnakse. Seega sõitja sportlik välimus ei tohiks olla starti lubamise kriteeriumiks.

Pigem võiks kaaluda varianti avada kaks paralleelset starti, ühe B-kat sõidukitele ja teise ülejäänutele, kuhu kuuluvad kõik mootori toel liikuvad (mitte B-kat) masinad alates võrrist kuni suurte kraanaautodeni välja.
Ja loomulikult eraldi logi mõlemale, sest see rada, mis võib olla kergelt neljarattalisega läbitav, ei pruugi üldsegi olla sõidukõlblik nii kaherattalisele kui ka rasketehnikale. Seda nii teeolude kui ka raja võimaliku ahtasuse tõttu.
Vasta
#45

Soovimata isand Väravamehaaniku väärt mõtteid maha laita leian, et ehk ta siiski võlgneb Kubani tublile naiskonnale väikese vabanduse ja selgituse. Oletan, et tema idee ei ole suunatud naissportlaste kui selliste vastu, tõrjumaks neid võistlusrajalt publiku sekka, pelgalt meestele lehvitama ja kätel kandma. Postitust lugedes võib selline mulje jääda.

When I die, I want to go peacefully sleeping, like my grandfather did. Not screaming, like the passengers in his car.
Vasta
#46

(02-12-2009, 17:18 PM)robi Kirjutas:  Mina olen juba aastaid jälginud huviga uunikute talverallitamist. Korra sai ka abiks käidud kuid osaleda pole osanud. Küll pole masinat millega sõita või siis pole resursse olnud.
Igal aastal saab lugeda, kuidas seda rallit paremini teha võiks/saaks, kuid üritus näitab oma kanget joont ning on hoidnud ühte sihti.
Ka minul on oma nägemused ja ettepanekud, mõned neist ühtivad eelkõnelejatega mõned erinevad. Olles lugenud aga neid teemasid ning korraldaja vastuseid, jälginud sellest tulenevaid arenguid/mitte arenguid tekkis hoopiski teine mõte.

Uunikute Talveralli on juba legendaarne. Tema korraldajad on legendaarsed ja tema korraldus on legendaarne. Mina ei näe praeguses seisus legendi muutmist. Võibolla oleks mõtekas lasta legendil olla ja kulgeda rahus. Noh umbes nii et "Vanemuine laena kannelt" jääb kandleks, mitte ei mugandu süntesaatoriks.

võibolla oleks kaval huvilistel koonduda ning korraldada Uunikute Talverallile eelnev või järgnev talveralli. Kus on teised korraldajad, teine rada, teised kriteeriumid, teine osavõtutasu jne. See üritus ei oleks samal ajal uunikute talveralliga, vaid selle lähedal. Et kellele talveralli meeldis, see saab kaks-kolm nädalat varem/hiljem uuesti rallitada.

Nii ehk naa on masinad selleks ajaks rallikorras (TÜV, kindlustus jne).

vot selline mõte...

idee ju hea, eelmine aasta prooviti midagi sarnast käima puhuda, aga pole veel õnnestunud vms. eks näis, kõike ei saagi kohe Smile aga natuke jama on see, et kui umbes samal ajal toimub 2 sama sisulist üritust (ok, natuke teema teine jne), tekivad valikud ja üks võib (aga ei pruugi!) teise ära lämmatada. Minuarust talveralli ongi nii populaarne just sellepärast, et pole võistlevaid üritusi Smile
Vasta
#47

(02-12-2009, 17:23 PM)Marcello Kirjutas:  Soovimata isand Väravamehaaniku väärt mõtteid maha laita leian, et ehk ta siiski võlgneb Kubani tublile naiskonnale väikese vabanduse ja selgituse. Oletan, et tema idee ei ole suunatud naissportlaste kui selliste vastu, tõrjumaks neid võistlusrajalt publiku sekka, pelgalt meestele lehvitama ja kätel kandma. Postitust lugedes võib selline mulje jääda.


Oioioi! See läks küll pahasti kui selline mulje jäi! Ma mõtlesin, et kui mina oleks autospordiveteran ja näeksin finiðis ootamas Kubani naiskonda, siis ma lausa katapulteeruks läbi LADA katuse, et nende sülle langeda. Kui aga minu kirjutise peale jäi paha mulje, siis ma olen valmis maanduma ka nende jalge ette, murdes luud jäiselt kalkunud pinnasel.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#48

(02-12-2009, 17:28 PM)taavi Kirjutas:  
(02-12-2009, 17:18 PM)robi Kirjutas:  See üritus ei oleks samal ajal uunikute talveralliga, vaid selle lähedal.

idee ju hea, eelmine aasta prooviti midagi sarnast käima puhuda, aga pole veel õnnestunud vms. eks näis, kõike ei saagi kohe Smile aga natuke jama on see, et kui umbes samal ajal toimub 2 sama sisulist üritust (ok, natuke teema teine jne), tekivad valikud ja üks võib (aga ei pruugi!) teise ära lämmatada. Minuarust talveralli ongi nii populaarne just sellepärast, et pole võistlevaid üritusi Smile

Ma toonitaksin siis korra veel oma mõtet, seekord "puust " ja punaseks Wink
Vasta
#49

Ei saa ka mitte vaitki olla.
Kuna viimased aastad olen olude sunnil (kord pole olnud nõuetele vastavat tehnikat ja teinekord pole jälle jõudnud õigeaegselt registreeruda) nn. pealtvaataja ja lainetetegija rollis, siis igakell oleksin enne mõnes autos rajal kui raja ääres. Smile
Kui põhiargumendiks on see, et autosid on liiga palju ja nn. võistlejal tuleb liiga kaua mõne "raffiku" taga oodata, kas siis oleks parem tunne raja ääres iga auto möödumist 5sekundit näha ja nii 100x järjest?
Või nagu "turumutt" kogunemiskohtades passida kuidas teised kihutavad ja rallit naudivad? Sellesmõttes tunnen täielikult kaasa korraldusmeeskonnale, kes ei saa 100% rallit nautida ja peavad ka tööd tegema, aga ilma nende suure vaevaga tehtud tööta ei oleks meil teistel mingit rallit ja meeldivat üritust.Smile
Mis puutub aga publiku vähesusse, siis reeglites on ju samuti öeldud, et kiiruskatsetel võib autos olla ainult kaks sõitjad, teised reisijad elavad rajaääres kaasa. Lihtsalt rohkem rahvast autosse ja rohkem sõpru kaasaelama.
See ei oleks ju mingi ralli kui osaleda ei saa ja samas olen siiski arvamusel et Talverallit ei tasu teha nn. mosseliigaks või rahvaralliks või Histricuks, vms. Pigem las see jääda ikka tehnikahuviliste, eriti just vanatehnika, talviseks sportlikuks meelelahutusürituseks, kus loeb rohkem fun ja fair play kui speed ja poodium.
Alati on ju kõigil võimalus korraldada teine talvine sportlik üritus, kus suurem rõhk sportlikul aspektilSmile

Minu arust peaksid kõik õiged vana tehnika sõbrad olema meelitatud, et Talveralli nii populaarseks on saanud (mõne päevaga 120 masinat koos ja nimekiri lukus ja seda 3 kuud enne toimumist). Vahet ju pole kas sa omad 30date Packardi või 80date Mosse, pigem näitab see seda et kedagi veel huvitab selle mosse elushoidmine. Ning et kõik "vanad rondid" ei lähe Emexi kolli kätte. Olgu selleks põhjuseks kasvõi Talveralli aga kui seeläbi mõni auto emexist pääseb ja keegi kuuri all kilohinnaga soetatud autole elu sisse puhub, siis minu arust on üritus igati korda läinud.
Pigem olgu laulupeo mastaabis populaarne ja lõbus üritus, kui suletud uste taga kinnisele seltskonnale rangete reeglitega. See laulupeo mastaap just näiteb seda et huvi ja tahtmist osaleda ja 20a vanu autosid elustada on palju ja pealekasvu pärast ei pea muretsema.Cool
Vasta
#50

kallid kaaskannatajad Smile

1. vabandust ma/me ei vaja, selgitusi ja murdunud jalaluid ka kohe kindlasti mitte. igal inimesel on vabadus mõelda ja omi mõtteid teistele väljendada, ega siis kogu universum ei pea kohe kõigega nõustuma Toungue
2. Robi ütles võluvas lihtsuses välja kuidas asi on. 100% nõus.
3. Väravamehaaniku mõte, et kõik võiksid aidata niipalju kui saavad on väga hea. siiani aktiivsemad on seda ka teinud vastavalt oma võimalustele ja tehakse ka tulevikus. Kui ise rallitad, pane Unimogi rooli keegi teine ja too omad asjad kohale, kui Peakorraldaja peaks seda vajalikuks pidama.
ühesõnaga, ma suur jauraja ei ole ja siinkohal mu jutt lõpeb kah Big Grin

olge ikke tublid, tolerantsed ja kõike head!
Evelind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#51

(02-12-2009, 17:18 PM)robi Kirjutas:  võibolla oleks kaval huvilistel koonduda ning korraldada Uunikute Talverallile eelnev või järgnev talveralli. Kus on teised korraldajad, teine rada, teised kriteeriumid, teine osavõtutasu jne. See üritus ei oleks samal ajal uunikute talveralliga, vaid selle lähedal. Et kellele talveralli meeldis, see saab kaks-kolm nädalat varem/hiljem uuesti rallitada.

Nii ehk naa on masinad selleks ajaks rallikorras (TÜV, kindlustus jne).

vot selline mõte...

Volvo klubil on iga aastane esimese lume ralli ja viimane oli MEGA .
(02-12-2009, 15:34 PM)Väravamehaanik Kirjutas:  Ülekandebussi mehed võiks teha reportaazi rallisõitjatest, mitte iseendast sõidu ajal ja järel.

Ja kas Sa arvad et ma ei plaaninud seda nii ....

Aga vähemalt teavitasime kogutee läbi ruuporite Veerpalu võidust koos Lembitu Kuuse Tillu Testeri Ja teiste vaprate reporterirega Eestimaa inimesi kelleni see uudis polnud veel jõudnud.
Vasta
#52

Kuulsin kuskilt, et Valerka pidi ka läbi astuma ...

http://www.youtube.com/watch?v=cJ0jtDdTqhM
Vasta
#53

http://www.youtube.com/watch?v=3qRv1h1BESo&feature=related
Vasta
#54

Treening sõidud käivad. On täheldatud pidamis probleeme tagumistel rehvidel.

[Pilt: treening.jpg]

[Pilt: treening1.jpg]

Aia Racing
Vasta
#55

Usinatel ja ralli-himukatel uunikumisõpradele kulub kindlasti (käimasoleval eelremondi ja katsesõitude etapil) ära ka värskendav sissevaade Kuuba sõprade kogemustesse. Nimelt teatab meile sellelt päikseliselt saarelt keegi isand Don de la Gardia, kohalik keeltespets ja giid, järgmist:

Auto repair for the island's vintage cars is a creative endeavor: shampoo is used for brake fluid; iron pipes are cut up for piston rings; Coca-Cola is used to loosen rusty bolts; and cars are painted with sponges, then buffed with toothpaste. "We call it the Cuban way," said Abel Contreras de la Guardia, a translator and tour guide. "We do anything to keep our cars running."

Photo: Neil Rashba
http://www.nytimes.com/slideshow/2010/01...ba_12.html

Seega - heas kuuba stiilis põhjalikumasse remondikomplekti lisatagu kohe ka shampoon, mõned metalltoru jupid, limonaad, hambapasta kui ka käsnloomad :-) Muidugi tuleks samas tõelise vaimse sideme hoidmiseks sisestada oma lumme mattunud garaazi plaadimasinasse mõni aegumatu heliteos ansambli El'Dorado repertuaarist...
K

[quote='villu157' pid='240706' dateline='1263910271']
Treening sõidud käivad. On täheldatud pidamis probleeme tagumistel rehvidel.
Vasta
#56

Tean et päris mitmed uuniklased liiguvad oma talverallimasinaga hetkel igapäevaselt. Nende hulgas ka mina Smile Soovitan kõigil sama teha - tulevad igasugu vead juba enne rallit välja ja saab need likvideeritud, mitte aga ralli ajal või stardihommikul.
Vasta
#57

(21-01-2010, 10:30 AM)wax Kirjutas:  Tean et päris mitmed uuniklased liiguvad oma talverallimasinaga hetkel igapäevaselt. Nende hulgas ka mina Smile Soovitan kõigil sama teha - tulevad igasugu vead juba enne rallit välja ja saab need likvideeritud, mitte aga ralli ajal või stardihommikul.

Oo jaa, ma polegi muud saanud teha kui sõita, harjutada ja näe jälle mingi tükk pudenes. Vahetatud on juba generaator, üks tagasilla pikkivarras ja ees ootab veel siduri ja kkasti vahetus.
Vasta
#58

(21-01-2010, 10:33 AM)nymmik Kirjutas:  
(21-01-2010, 10:30 AM)wax Kirjutas:  Tean et päris mitmed uuniklased liiguvad oma talverallimasinaga hetkel igapäevaselt. Nende hulgas ka mina Smile Soovitan kõigil sama teha - tulevad igasugu vead juba enne rallit välja ja saab need likvideeritud, mitte aga ralli ajal või stardihommikul.

Oo jaa, ma polegi muud saanud teha kui sõita, harjutada ja näe jälle mingi tükk pudenes. Vahetatud on juba generaator, üks tagasilla pikkivarras ja ees ootab veel siduri ja kkasti vahetus.
Laekur/rajameister jalutab absoluutselt iga õhtu viimased 3 kuud Muhuklubi Hiiu loktsioonipunktist mööda, mina ka aga harvem, ja juba pikemat aega käib Teil kõvem testiperiood Big Grin Õige lähenemine, eriti praeguseid ilmaolusid arvestades. -15 juures teepeal pukse vahetada pole just mõnus, i quess.Toungue
Vasta
#59

Täna sai siis meie ralli alfa ka lume alt välja kaevatud 1m lund oli ommikul veel katusel.
Ei tea kuidas -15 juures puksi vahetada on aga aku vahetus -19 kraadiga on küll jube piin eriti kui kinnas ja käsi koos möne kinnituseni ei jöua Big Grin
Vasta
#60

Väljas kl 8.00 -20 kraadi.
þiguli käivitub teisel katsel.
õlirõhk 8 atm
veetemp -20 Smile

20 min hiljem ...
þiguli ikka käib
õlirõhk 4 atm
vee temp ikka sutsu üle 50

stardime töö poole
"toores" maas
3-4000 rpmi juures turtsub
eemaldan vaakumkorrektori vooliku, töötab oluliselt paremini
aga ikka turtsub
Kas põhjustatud liiga madalast mootori töötemperatuurist?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne