Osta.ee kasutajad ja nende nimed
#21

pigem tundub, et kontaktandmete avaldamine on tehtud just leebemaks , vähemalt osta.ee kliendilepingu tingimustes http://www.osta.ee/support/index.php?fuseaction=support.page&id=1048 :

1) 3.1.16. Klient kohustub oksjoni kirjelduses ja küsimustes-vastustes mitte avaldama oma isiklikke kontaktandmeid va. juhul kui soovitakse asja/teenusega tutvuda. OSTA.EE võib kontaktandmete avaldamist tõlgendada kui soovi realiseerida või osta asi/teenus väljaspool Lehekülje süsteemi.

Varem oli justkui "rangelt keelatud", va. liiklusvahendite puhul.

sellise nimekirja koostamine siin on samuti lepingule mittevastav:
2) 3.1.10.
mitte moodustama andmebaase/nimekirju Lehekülje kasutajatest ükskõik millisel eesmärgil;

seni ei olnud p 3.1.16 tuttav, kavatsen kohe ära proovida, eks näis, kuidas seda siis tõlgendatakse.
Mõningaid näiteid olen märganud ka, et osta ei ole kontaktandmetega küsimusi-vastuseid kustutanud.
Vasta
#22

Samas ei õnnestu osta.ee sisene kirjavahetus enam vanemate tehingute puhul. Vahel oleks väga vaja mõnd pisiasja küsida, aga kui pole äsja edukalt lõppenud tehingut, siis sisest sõnumit saata ei saa. Enne võis ka 3a. tagustele tehingu partneritele ps saata.


Vasta
#23

(09-12-2009, 16:35 PM)hulgus Kirjutas:  Enne võis ka 3a. tagustele tehingu partneritele ps saata.

vaevalt, et ma piviligeeritud seisuses olen osta'ee arvates, kuid mul küll pole seda võimalust kinni keeratud, ja näen ka e-maili aadresse, ka 2004 aasta tehingutest.
ja osta on koguni veel nii lollikindlalt abivalmis, et ei lase võidetud pakkumisi ja sealt alt avanevaid andmeid ära ka kustutada, nagu kustahes mujal vanade kontaktidega juhtub Smile
Vasta
#24

osta.ee süsteemis saab saata kirju ka ilma võitmise ja osalemiseta. Olen kunagi seda ka testinud - töötab küll Smile aga viimaselajal pole proovinud.

vanasti oli nii: Nimelt, kui oled midagi ostnud/müünud edukalt oksjonil, ilmub võimalus saata teade oksjonnivõitjale. Hakkad aga saatma, aga võitja nime asemel kirjutad sinna sinule vajaliku osta.ee kasutajanime ja kiri jõuab kohale Smile
Vasta
#25

(10-12-2009, 03:59 AM)TeeTL Kirjutas:  
(09-12-2009, 16:35 PM)hulgus Kirjutas:  Enne võis ka 3a. tagustele tehingu partneritele ps saata.

vaevalt, et ma piviligeeritud seisuses olen osta'ee arvates, kuid mul küll pole seda võimalust kinni keeratud, ja näen ka e-maili aadresse, ka 2004 aasta tehingutest.
ja osta on koguni veel nii lollikindlalt abivalmis, et ei lase võidetud pakkumisi ja sealt alt avanevaid andmeid ära ka kustutada, nagu kustahes mujal vanade kontaktidega juhtub Smile

Kenasti oksjoni teema alles 2007), kontaktid ka, aga kui sealt "saada teade" valida, siis viskab kurja kirja ette, et ei saa, pole lubatud jne. Mul kapi klaasid siiani kadunud, vist andsin valed asjad kaasa. Proovin seda Taavi versiooni...


edit hiljem: osta.ee sisene kirjavahetus pole lubatud: Viga:
Kirju saab saata ainult eduka tehingu osapoolte vahel 30 päeva jooksul pärast oksjoni lõppu.
Sh. ka Taavi pakutud versioon ei toimi. Meilid muidugi kustutatud. Ostjal ka ainus tehing.


Vasta
#26

jah, 30 päeva piirang on tekkinud küll, aga e-mail on ikka olemas, nii enda oksjonitelt (kui need alles on), kui ka võidetud pakkumistelt.
Vasta
#27

rivo54 nii siin kui seal
Vasta
#28

jorss 2 = valts 07
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne