Foorum katki?
#1

Sisse logituna foorum ei tööta Sad
annab sellise veateate:
sisselogimata töötab iluste. tegin ka prooviks uue kasutaja ja sellega sama lugu.
--------------
There was an error with the database that runs this site. An e-mail has been dispatched to the Board administrator informing them of the problem.

If you would like to contact the admin directly at

The specific Error was:
Got error 28 from table handler
The query that caused this error (if any) was:
SELECT DISTINCT p.author AS dotauthor, t.*, (substring_index(lastpost, \'|\',1)+1) lastpostd FROM st_threads t LEFT JOIN st_posts p ON (t.tid = p.tid AND p.author = \'maxx\') WHERE t.fid=\'22\' ORDER BY topped DESC,lastpostd DESC LIMIT 0, 20
Vasta
#2

nüüd töötab.
olin ise kah sabinas, et nii Automoto kui ka Ladaklubi foorumid õhtal mõlemad Smile
Vasta
#3


olin ise kah sabinas, et nii Automoto kui ka Ladaklubi foorumid õhtal mõlemad Smile [/quote]

to Wax

Kas olid ise LK modekas? Kui jah siis, miks ma pärast foorumi pimiku alt äratõstmist sinna enam ei pääse, annab teate
\"Access to this website is currently not possible as your hostname/IP appears suspicous\"

omateada eriline spämmivend pole, et oleks ära bannitud .

Kui ise modekas pole, siis viska mõni modeka adre, ma küsin ise sealt järele.
Vasta
#4

Kahjuks ei mäleta ma, kes seal Ladaklubis admin ja moded olid. Ma seal tavakasutaja.
Vasta
#5

Ise peale ei sattunud, hetkel paistab kõik suht. OK

Loodame, et selliseid erroreid edaspidi ette ei satu. Smile
Vasta
#6

Mul on ka paar korda sellist kirja ette visanud
Vasta
#7

Foorumisse sissesaamisega probleeme ei ole täheldanud.
Mul on probleeme
@automoto.ee kirjade kätte saamisega.
Kuidas teistel kasutajatel lood on?

sai vist kõik öeldud
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Henry
Foorumisse sissesaamisega probleeme ei ole täheldanud.
Mul on probleeme
@automoto.ee kirjade kätte saamisega.
Kuidas teistel kasutajatel lood on?
See pikemat aega juba (vist tollest viimasest viiruseussist saadik). Üritan uurida.
Vasta
#9

mul selline viga et ei saa enam peale sisse logimist midagi teha.ilma logimata töötab küll.
vikam mingi erorri ette?

There was an error with the database that runs this site. An e-mail has been dispatched to the Board administrator informing them of the problem.

If you would like to contact the admin directly at

The specific Error was:
Got error 28 from table handler
The query that caused this error (if any) was:
SELECT DISTINCT p.author AS dotauthor, t.*, (substring_index(lastpost, \'|\',1)+1) lastpostd FROM st_threads t LEFT JOIN st_posts p ON (t.tid = p.tid AND p.author = \'maxx\') WHERE t.fid=\'22\' ORDER BY topped DESC,lastpostd DESC LIMIT 0, 20



Vasta
#10

mul oli eile täpselt sama lugu, täna jälle kõik kõigeparemas korras

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#11

Lähiajal võtame asja käsile. Muidu läheb foorum käest ära.

Aitäh igasuguse info eest!
Vasta
#12

Teeb mul ka seda trikki millest eespool räägiti...
Vasta
#13

Teeb mul ka sama trikki Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne