misjalgratas
#1

ega tea mis ratas see olla võiks? tagajooks on komeedi oma. keskjooks on
alt inglasliku kahekiilulukustusega.sadulat polnud, käepidemetest enam jälgegi. pedaalid olnud poolkummiga. rohkem nagu polegi sõnu;


   

   

   

   
Vasta
#2

Mis aasta Komet on vabajooksuks (aastaarv on peal kõikidel detailidel)? Kindlalt on 1930ndad aga täpsemalt?

Muidu on ratta tootja hea küsimus. Mingi keskmisest väiksema tootja Saksamaa toodang või ka mingi Eesti tootja toodang, kes on asja tükkidest kokku ladunud. Neid oli mustmiljon.

Mingit teavet annab ka sildi aukude vahekaugus ning "jälg", mis kujuga silt umbes on.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

tagajooks rooste all, ei ole ka lahti kangutanu veel. silti mõtlesin mõõta aga polnud praegu mahti janii, annan teada ja küsin uuesti. laisk küsija siis hetkel olen.

ps ega armstrongi porilaudade profiil pole selgunud?
Vasta
#4

Keegi veel tundmatu ,ilmselt Eesti tootja. Selliste rullis sabadega numbriraudadega raami numbreid on Valdo ja ka minu meestekal (516947) kusjuures 47 on numbrireas nihkega all pool .
Vasta
#5

(11-12-2009, 23:35 PM)illi123 Kirjutas:  Keegi veel tundmatu ,ilmselt Eesti tootja. Selliste rullis sabadega numbriraudadega raami numbreid on Valdo ja ka minu meestekal (516947) kusjuures 47 on numbrireas nihkega all pool .

Mis minu 1926. aasta Excelsiorit puudutab, siis sellel on raaminumbri numbrid palju laiemad ja lamedamad. Kindlasti mitte sellised, nagu sel rattal.
(11-12-2009, 22:26 PM)seemu Kirjutas:  ps ega armstrongi porilaudade profiil pole selgunud?

Kahjuks ei. Minu valduses oleval kahel isendil on porilauad valed ja kolmandal isendil lausa puudu.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

mõõtsin sildi nupuvahe ära - 54mm, kui aitab kuidagi mõtteid seada. sildikontuuri ei suutnud tuvastada, pole ka teistel juhtudel see trikk mul õnnestunud;
Vasta
#7

Tegelikult Valdo ma mõtlesin seda vesipildiga meestekat.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne