Kus võib veel leida LKT metsaveo traktoreid
#41

(18-05-2010, 10:58 AM)v6sa Kirjutas:  
(15-05-2010, 10:19 AM)Jaanus9112 Kirjutas:  Selline asi Kuusakoskis??? Mis inimestel küll viga on??? Olen otsinud sellist endale, aga väga raske tegevus. Mõningad on müügis, aga nende hinnad julmad. Ei tea kas on veel alles????

TDT-55, kas A ei oska öelda.

Aga mida sellega Eesti metsades teha?

Kaalub ropult (mistõttu ka maksab palju), kütust imeb mehemoodi, juhi olemine on koledus kuubis ...

Pealegi mina oma metsas küll ei taha näha selle asja tekitatud rööpaid.

Kui mina olin pätakas, siis oli isal kasutada miskisel ajal kolhoosile ostetud isend. Edasi trügis küll hästi, kuid jäljed jäid mehised.

Kõige parem asi oli vints - sellega sai tirida nii mõndagi. Tross oli vist 25 mm (igatahes lapsekäsi ulatus vaevalt ümbert haarama).

Said enda küsimusest ka vastuse ma arvan. Mul nimelt harvester ja forvarder ja neid on vaja välja kakkuda kui ikka kinni jäävad,

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#42

Tjah, meenutusi jätkates on mul meeles need muljetavaldavad köie-trossiliinid, mis veeti uppund asjani - pehmesse sellega minek oli ühesuunaline üritus. Kaalus miskised paarkümmend tonni ja kui see maa sisse minema hakkas, siis välja kaevati ekskavaatoriga.

Minu mäletamist mööda kaevati seda asja kolhoosis välja kümmekond korda ja lõpuks loobuti selle kasutamisest külmumata maal.

Aga kõvalt pinnaselt sikutades võib päris suure maakeratüki koos uppunud masinaga ära lohistadaCool
Vasta
#43

(15-05-2010, 21:55 PM)Maamees Kirjutas:  
(15-05-2010, 10:19 AM)Jaanus9112 Kirjutas:  Selline asi Kuusakoskis??? Mis inimestel küll viga on??? Olen otsinud sellist endale, aga väga raske tegevus. Mõningad on müügis, aga nende hinnad julmad. Ei tea kas on veel alles????

Pole halli aimugi ja natuke liiga kaugel, et vaatama minna. Antud pilt tehtud 3.mai käesoleval aastal.

Eilse seisuga ehk 26.05 oli veel täitsa alles Cool
Vasta
#44

Tere.
Kas keegi oskab öelda kust võib leida LKT-81-le varuosasid? Oleks just vaja sidurit
Terv.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne