Kus võib veel leida LKT metsaveo traktoreid
#21

Niisiiis sai proovida kuidas käruvedu toimib ja toimib väga eduliselt. Eriti hästi aitab väga paksu lume sees ja üle kõrgete kändude. Igatahes mõni pilt ka.[/align]


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#22

Siinmaal veab ka üks selline metsa, alles täna vuras vastu.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#23

(09-01-2010, 18:51 PM)indrek1000 Kirjutas:  Siinmaal veab ka üks selline metsa, alles täna vuras vastu.

Kusmaal? Äkki olin see mina. Igatahes masin on ennast väga ära õigustanud.
Sellise paksu lumega pole mingit probleemi paksust lumest läbi vurada. Ja samas kui 8 tm peale panna liiguba ka väga hästi. Paneks rohkem pilte ka üles, aga ei tea kuhu panna?

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#24

(10-01-2010, 17:55 PM)Jaanus9112 Kirjutas:  
(09-01-2010, 18:51 PM)indrek1000 Kirjutas:  Siinmaal veab ka üks selline metsa, alles täna vuras vastu.

Kusmaal? Äkki olin see mina. Igatahes masin on ennast väga ära õigustanud.
Sellise paksu lumega pole mingit probleemi paksust lumest läbi vurada. Ja samas kui 8 tm peale panna liiguba ka väga hästi. Paneks rohkem pilte ka üles, aga ei tea kuhu panna?

Ei, Sina see vist ei olnud, tean nägu ja nimeidi seda isikut ja masin ka tal kollast värvi. Aga muidu Viljandimaal Kamara nimeline kohake...
www.fotoalbum.ee näiteks sobib selleks.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#25

(10-01-2010, 19:41 PM)indrek1000 Kirjutas:  
(10-01-2010, 17:55 PM)Jaanus9112 Kirjutas:  
(09-01-2010, 18:51 PM)indrek1000 Kirjutas:  Siinmaal veab ka üks selline metsa, alles täna vuras vastu.

Kusmaal? Äkki olin see mina. Igatahes masin on ennast väga ära õigustanud.
Sellise paksu lumega pole mingit probleemi paksust lumest läbi vurada. Ja samas kui 8 tm peale panna liiguba ka väga hästi. Paneks rohkem pilte ka üles, aga ei tea kuhu panna?

Ei, Sina see vist ei olnud, tean nägu ja nimeidi seda isikut ja masin ka tal kollast värvi. Aga muidu Viljandimaal Kamara nimeline kohake...
www.fotoalbum.ee näiteks sobib selleks.


Kamarat tean väga hästi. Mul elavad seal paar väga head sõpra. Aga kas seda masinat seal vaatama ka tulla saaks. Otsin infot nende masinate kohta. Ehitus jne.

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#26

Saatsin PS.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#27

Nonii...Teema kuidagi suiku jäänud. Kas keegi teab, kellel Otepää lähedal on LKT-d? Olen kuulnud, et kellelgi on terve masinapark LKT traktoreid täis. Ehk oskab keegi rohkem infot anda kuna on mõningaid varuosasid vaja.

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#28

See koht millest teet001 lehe alguses kirjutas,see mul sõprade talu,nende vanamehel neid jah seal oli ca 3,ühe müüsid alle Lätlastele maha.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#29

Praegu on KB.s müügis üks päris korralik LKT 81 Hind 200 000 kr.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#30

Küsiks siis veelkord et kuskohast ma võiksin saada varuosi enda masinale? Äkki on kusagil kellelgi silma jäänud?

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#31

Sõidan ise ühe ümber ehitatud LKT metsaveokiga. Imelik masin. Kui arvestada, et vähemalt kuuest erinevast masinast kokku aretatud. Kui huvi ehituse ja piltide puhul siis või midad kuhugi riputada.
Vasta
#32

(14-05-2010, 20:28 PM)raivo98 Kirjutas:  Sõidan ise ühe ümber ehitatud LKT metsaveokiga. Imelik masin. Kui arvestada, et vähemalt kuuest erinevast masinast kokku aretatud. Kui huvi ehituse ja piltide puhul siis või midad kuhugi riputada.

Ikka huvi. ja kui ei ole masin kaugel siis isegi kaeks oma silmaga üle.

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#33

Topin siia teemasse nahhaalselt veel ühe masina, ei hakanud selle väikse asja pärast uut teemat tegema, Rakvere Kuusakoskis pildistatud. Lapsepõlvest nagu meenub, et metsades nähtud (loogika ütleb ka logo järgi), kuid mis elukaga tegu?

[Pilt: 5d0188ce9e04.jpg]

[Pilt: 82a62b816c0e.jpg]

Tänan tähelepanu ja vastuste eest!
Vasta
#34

(14-05-2010, 21:28 PM)Jaanus9112 Kirjutas:  
(14-05-2010, 20:28 PM)raivo98 Kirjutas:  Sõidan ise ühe ümber ehitatud LKT metsaveokiga. Imelik masin. Kui arvestada, et vähemalt kuuest erinevast masinast kokku aretatud. Kui huvi ehituse ja piltide puhul siis või midad kuhugi riputada.

Ikka huvi. ja kui ei ole masin kaugel siis isegi kaeks oma silmaga üle.

Masin asub ise enesest Saaremaal. Pühapäeval teen mõned pildid. Praelt see ilusa koha peal ka Big Grin
Vasta
#35

(14-05-2010, 21:44 PM)Maamees Kirjutas:  Topin siia teemasse nahhaalselt veel ühe masina, ei hakanud selle väikse asja pärast uut teemat tegema, [...]

Uut teemat poleks nagunii tarvis teha olnud, kuna siin on ju olemas ka selline teema: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=23971

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#36

(14-05-2010, 22:09 PM)Sillu Kirjutas:  
(14-05-2010, 21:44 PM)Maamees Kirjutas:  Topin siia teemasse nahhaalselt veel ühe masina, ei hakanud selle väikse asja pärast uut teemat tegema, [...]

Uut teemat poleks nagunii tarvis teha olnud, kuna siin on ju olemas ka selline teema: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=23971

No näed nohh, algaja asi... Rolleyes
Aga tänud viite eest!
Vasta
#37

Selline asi Kuusakoskis??? Mis inimestel küll viga on??? Olen otsinud sellist endale, aga väga raske tegevus. Mõningad on müügis, aga nende hinnad julmad. Ei tea kas on veel alles????

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#38

(15-05-2010, 10:19 AM)Jaanus9112 Kirjutas:  Selline asi Kuusakoskis??? Mis inimestel küll viga on??? Olen otsinud sellist endale, aga väga raske tegevus. Mõningad on müügis, aga nende hinnad julmad. Ei tea kas on veel alles????

Pole halli aimugi ja natuke liiga kaugel, et vaatama minna. Antud pilt tehtud 3.mai käesoleval aastal.
Vasta
#39

Sellest traktorist enam ehk asja ei saa, koormaplaati pole peal. Tundub, justkui oleks veel midagi maha hakitud koos sellega.
Eks ole ju võimalik tööorgan uuesti peale ehitada, aga Eestis on noid masinaid küll alles. Enamus töötamaski,iseasi, kas metsas. Mälu järgi meenub arv 8, aga neid on nagu putukaid puukoore all, kahe käe sõrmedest rohkem.
Vasta
#40

(15-05-2010, 10:19 AM)Jaanus9112 Kirjutas:  Selline asi Kuusakoskis??? Mis inimestel küll viga on??? Olen otsinud sellist endale, aga väga raske tegevus. Mõningad on müügis, aga nende hinnad julmad. Ei tea kas on veel alles????

TDT-55, kas A ei oska öelda.

Aga mida sellega Eesti metsades teha?

Kaalub ropult (mistõttu ka maksab palju), kütust imeb mehemoodi, juhi olemine on koledus kuubis ...

Pealegi mina oma metsas küll ei taha näha selle asja tekitatud rööpaid.

Kui mina olin pätakas, siis oli isal kasutada miskisel ajal kolhoosile ostetud isend. Edasi trügis küll hästi, kuid jäljed jäid mehised.

Kõige parem asi oli vints - sellega sai tirida nii mõndagi. Tross oli vist 25 mm (igatahes lapsekäsi ulatus vaevalt ümbert haarama).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne