kas on mõtet teha võrri korda kui.......(parandus)
#1

kui võrr on katki.Summuti ühendustoru kuskilt ei saa.Sad:???(muudetud)
Vasta
#2

ise sai ka kunagi oma võrrile motopoest rutska koos trossiga ostetud 140 krooni maksis ehk 5 korda rohkem kui võrr ise Big Grin Big Grin kui sul on võrriga suured plaanid sõita või ilu pilliks teha ,siis tee korda,muidu ei tasu
Vasta
#3

võrr on ju nii mõtetu pill, mis te temast leiate...see võix ainult siis olla, kui see väga heas korras ja ilus, et siis ta lihtsalt ilu pillix olex või no teed pulli sellega ja käid poes :d
Vasta
#4

Käin vahepeqal Viljandis.Aga ise elan Tallinnas.Ma olen seal päris mitu mopeedi näinud.kimavad koguaegSadSad
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Inku
Hmm,võibolla viljandi turult homme-laupäeval leiad võrrile leegika..Kui seal pole,las tellivad.Mulle need vanamehed seal pakkusid leegikat+Sumpsi 100-eeki.Uued olid.Pidasin kalliks.Gaasitrossi uuri motopoodidest.Võrr tee korda,eht aparaat!Big Grin
Ei, mul on vaja sumpsi ühendustoru
Vasta
#6

kas sul on lühike sumpa???
kui on lühike siis võin sulle 1 leegika müüa aga ma elan paides ja järgi pead ise tulema(sinu valik).(võibolla annab orgunnida pika sumpa leegitoru kah)...
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ivar130
kas sul on lühike sumpa???
kui on lühike siis võin sulle 1 leegika müüa aga ma elan paides ja järgi pead ise tulema(sinu valik).(võibolla annab orgunnida pika sumpa leegitoru kah)...
Mul on kahjuks pikk sumpsSad
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Inku
Hmm,võibolla viljandi turult homme-laupäeval leiad võrrile leegika..Kui seal pole,las tellivad.Mulle need vanamehed seal pakkusid leegikat+Sumpsi 100-eeki.Uued olid.Pidasin kalliks.Gaasitrossi uuri motopoodidest.Võrr tee korda,eht aparaat!Big Grin
Tavalisest turult või mingilt teiselt turult?
Vasta
#9

võrr on igtipidi vaja korda teha, tihtipeale lihtsalt mitte sõitmise pärast, vaid sellel juba siuke reliikvia maik juures, et lihtsalt ei saa ju kuskile roostetama jätta

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mafia000
kui võrr on katki.Summuti ühendustoru kuskilt ei saa.Magneeto on katki ja gaasiandjat ei ole.Sad:???

Juhul, kui tahad lihtsalt sõitma saada, siis gaasirutska puudumisel võid panna lengiga (nagu sidur) ja kui satub näppu traktori käivitusmootori magneeto, siis selle süüteks...

Aga originaal on vast parem muidugi. Smile
Vasta
#11

mul terve kelder võrre ja juppe täis,muuhulgas on ka kardi tagasillaga aparaat,võtke ühendust,siis räägin täpsemalt.
Vasta
#12

Hmm,Hõljuk mis sul täpsemalt Vurrile on?
Palju sa tahad kogu krempli eest?
Vasta
#13

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mafia000
kui võrr on katki.Summuti ühendustoru kuskilt ei saa.Magneeto on katki ja gaasiandjat ei ole.Sad:???

Muidugi onBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tule Pärnusse saad mu käest töötava süütemehnaismi ja summuti (suure). Saad tagavara mootori ja raami ka kaasa 150.- eeku
Vasta
#14

Hmm,täpsemalt ei oska öelda,leidub peaaegu kõike.Kui on soovi kõik kõige täiega minema viia,ka komplektsed võrrid (2tk) siis tahaks ca 1000 eeku saada,kui kardi tagasillaga varianti ei taha,siis 500.
Vasta
#15

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Inku
Hmm,võibolla viljandi turult homme-laupäeval leiad võrrile leegika..Kui seal pole,las tellivad.Mulle need vanamehed seal pakkusid leegikat+Sumpsi 100-eeki.Uued olid.Pidasin kalliks.Gaasitrossi uuri motopoodidest.Võrr tee korda,eht aparaat!Big Grin

ma küll ei leidnud esmaspäeval ega teisipäeval sumpa ühendustoru müjaid.Või on nad seal ainult laupäevati?Sad
Vasta
#16

Viljandi turul müüakse võrrijuppe vaid laupäeviti,ma isegi olin mõni aeg tagasi pidev külaline seal.
Vasta
#17

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Hõljuk
Viljandi turul müüakse võrrijuppe vaid laupäeviti,ma isegi olin mõni aeg tagasi pidev külaline seal.

Turu 6,müüakse ka tsikli-ja võrri juppe ,annad tellimuse
ja vana toob sul kauba poodi(Vähe kallimad jupid kui turul)
Vasta
#18

Ei löö ette,kus see Turu 6 on?Kas Foori pood või Auto-Moto?Auto-Motot soovitan küll kõigile,ise olen sealt oma kõigile sõidukitele,võrrist Mosseni uusi juppe saanud:bounce
Vasta
#19

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Hõljuk
Ei löö ette,kus see Turu 6 on?Kas Foori pood või Auto-Moto?Auto-Motot soovitan küll kõigile,ise olen sealt oma kõigile sõidukitele,võrrist Mosseni uusi juppe saanud:bounce

Foori on Turu 13, turu kaubamaja taga.
Automoto pood on valuoja 13 a.
Turu 6, Mikromaailma maja ühes otsas(Rattapood,ratas kõlgub ukse kohal):rull
Vasta
#20

Õige küll,nüüd tuli meelde:eureka
Olen ka ise sinna oma rattaid müünud.Mul töötab selles poes üks tuttav,tavaliselt ajan temaga asju,poe omanik on minu meelest...noh,ei hakka laimama kedagi kuid mulle temaga asju ajada ei meeldi:keersilm
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne