kuulid?
#1

tere. leidsin karbi. sellised asjad olid sees. ei ole seoses automotoga, aga äkki keegi ütleks mis need täpselt on? ette tänades kaspar.
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_...id=1590605
Vasta
#2

Sileraudse jahipüssi moon. Kasutati siis kui oli vaja midagi asisemat kätte saada. Siga, põder jmt.
Vasta
#3

(04-01-2010, 18:44 PM)gruppen Kirjutas:  Sileraudse jahipüssi moon. Kasutati siis kui oli vaja midagi asisemat kätte saada. Siga, põder jmt.
tänud gruppen. ei tea kas neid kellelgi tänapäevalgi vaja on?
Vasta
#4

(04-01-2010, 18:53 PM)kass69 Kirjutas:  
(04-01-2010, 18:44 PM)gruppen Kirjutas:  Sileraudse jahipüssi moon. Kasutati siis kui oli vaja midagi asisemat kätte saada. Siga, põder jmt.
tänud gruppen. ei tea kas neid kellelgi tänapäevalgi vaja on?

Kipun kahtlema, sest tänapäeval (sileraudse) padruneid enam ise ei laeta, kuigi vanemad jahimehed seda võivad veel teha. Endalgi peaks kodus sellejaoks tehnika olemas olema. Nimelt Vene ajal oli kõigest puudu ja jahimehedki laadisid moona ise. Aga poest tuleb siiski (enamjaolt) kvaliteetsem toodang. Vintpüssile iselaetud moonaga esineb sagedamini nö tõrkeid...

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#5

kui mõnel vanakooli(loe:kes ise veel padruneid laevad) jahimehel huvi on siis peaks osta.ee üleval olema need kuulid. ma ise arvan et homemade laskemoon on parem ikka: topid tuugalt püssirohtu täis ja lajatad kindla peale...
Vasta
#6

(05-01-2010, 00:54 AM)kass69 Kirjutas:  kui mõnel vanakooli(loe:kes ise veel padruneid laevad) jahimehel huvi on siis peaks osta.ee üleval olema need kuulid. ma ise arvan et homemade laskemoon on parem ikka: topid tuugalt püssirohtu täis ja lajatad kindla peale...

Ja lajatad nii, et ise ka püssi taga pikali. Big Grin Asi ikka kindlate koguste järgi, aga muidugi eks vanemad mehed teavad iselaetud moonast rääkida küll ja küll, ma alles noor, olen vähe kuulnud ja näinud. Big Grin

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne