Mini ekskavaator
#1

Soov oleks siis teada, millega on täpsemalt tegu. Palju võib selle turuväärtus olla? Oskab keegi aidata Smile Pildid siit: http://public.fotki.com/t0ru/ekskavaator/
Vasta
#2

(06-01-2010, 16:34 PM)t0ru Kirjutas:  Soov oleks siis teada, millega on täpsemalt tegu. Palju võib selle turuväärtus olla? Aga tundub,et ma ei saa pilti ülesse panna. Oskab keegi aidata Smile

Kui pildistad, siis lase madala resolutsiooniga, nt. 640x480. See tagab väikese failisuuruse. Kui pilt suur, siis aitab nt. GIMP pilditöötlusprogramm pildi mõõtmeid ja (või) faili suurust muuta. On muidugi palju programme, mis teevad sama. Jnternetis on kohane liigutada pilte, mille fail pole suurem kui (erinevad kohad ja otstarbed) 170-512kB.
Siia panekuks on lahter BROWSE, siis avaneb võimalus valida pilt arvutist ja siis vajutad LISA.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

aitäh, aga ma panin juba lingi, kust saab vaadata.
Vasta
#4

Tegemist on raskeekskavaatori EKG-?(4,5; 5?) makettmudeliga. Tõsisele huvilisele on see paras kullatükk... Enamik detaile on ka nagu olemas. Soovitan ise korda teha - või siis anda/müüa inimesele, kes tõesti asjaga tegeleb. Tõenäoline, et see on näiteks kellegi kutsekooli või ülikooli lõputöö näiteks...
Vasta
#5

Aga oskab keegi nõu anda, kes ostab selliseid asju kokku. Tal paistis isegi elektrimootor sees olevat ja juhtmed taga, ning ka kopp on olemas.
Vasta
#6

ma võtaks poisile, paar viina annaks vastuBig Grin
Vasta
#7

ei mängi väljaBig Grin
Vasta
#8

(06-01-2010, 16:34 PM)t0ru Kirjutas:  Palju võib selle turuväärtus olla?

Reaalne turtuväärtus selgub piisava külastajaskonnaga avalikus oksjonikeskkonnas. Kui on kindel soov maha müüa, soovitan 1 krooniga nt osta.ee'sse püsti panna.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

Pakun 487 kr

milleks 4x4 kui olemas on kraz 6322
Vasta
#10

mis ekskavaatorist saanud? kui uus peremees veel otsimisel, siis EMSA tunneb huvi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne