MF-70 lumefrees on katki
#1

Kas kellegi foorumikasutajatest on MF-70 lumefreesi kohta kirjandust? Mul oleks hädasti vaja näha võllide-laagrite paigutust (ja ega varuosade numbridki mööda külge maha jookse).

Mul õnnestus enda omal ülekanne laiali lasta ja nüüd on kange tahtmine see osadeks võtta. Aga ei taha mitte alluda mõistlikule jõule... Enne tõsise vägivalla rakendamist tahaksin veenduda, et kusagil mõni varjatud polt või tihvt elu huvitavaks ei tee...
Vasta
#2

Alloo...

Nädalavahetus on ees, oleks aega selle asjaga tegelda. Aga enne suure haamriga (mis näikse olevat ainus asi, mida see ülekanne mõistab) kallaleminekut hõikan veelkord pildimaterjali järele.
Vasta
#3

(08-01-2010, 12:47 PM)v6sa Kirjutas:  Alloo...
http://translate.google.ee/translate?hl=...tart%3D110
Kolmandal lehel on masina manual postitatud, tekst arusaamatu, joonised loetavad igas keeles.... Ehk leiab sealsest foorumist midagist.
Vasta
#4

Tänud foorumilingi eest! Uurin asja.

See kapsas on mul venekeelsena olemas. Aga lumefreesist seal juttu pole. Nagu ka kärust - need olid omaette asjandused. Näituseks käru raamat mul onWink

Väikeseks selgituseks - ma ei lammuta mitte traktori (heh, milline suurustav sõna selle köksi kohta) jõusiirdevõlli, vaid tahan laiali võtta lumefreesi küljes olevat reduktorit, mis muudab pöörlemissuunda. Nurkajam on korras (veel), kuid reeversi hammasratas (või mõlemad rattad) on viga saanud ja jõuülekannet ei toimu. Aga see õnnetu reduktor ei suvatsegi mõistliku vägivalla peale avaneda.
Vasta
#5

Kas freesil ise pole mingit marki, mudelit või nimetust... lihtsalt "MF'iga kaasas käivat lumefreesi" otsida on suht keeruline.
Vasta
#6

Vot kui ma seda teaks, siis ei hädaldaks siin... Ilmselt on olnud kunagi kleeps peal, kuid nüüd on vaid üks kahtlase olemisega plaat järgi. Ja seal pole mitte miskit kirjas.

Kui keegi oskab öelda, siis võib siia kirjutada, mida ma üldse pean interneedusest otsima...
Vasta
#7

Ei tea, palju sest abi on, aga minu garaazinurgas seisva aparaadi(mitte vahereduktori, vaid puhuri) peal on kirjas TYP FS-75.
Ise mõningase guugeldamise peale midagi asjakohast selle nimetusega küll ei leidnud.Sad
Vasta
#8

Hehe, mina täitsa leidsin: 5000 Tðehhi raha eest saab sihukese osta

Otsingud jätkuvad...
Vasta
#9

kui katki on mf ja lumepuhuri vaheline reduktor,siis seal on mf poolses otsas kahe laagri vahel ka rõngassplint ees.pead saama esimese laagri ära,et saaks eemaldada splint.
Vasta
#10

Ega kellelgi pole müüa seda vahereduktorit?
Vasta
#11

Kas sellest tuleb aru saada, et mina pole mitte esimene, kes oma puhuri reeversi laiali on lasknud?

Vaatasin eile freesi ajamile otsa ja ei suutnud mina sealt leida võimalust, kuidas laagritele ligi pääseda nii, et ma ei peaks reeversit freesi jõusiirdekesta torult maha libistama...
Kas ongi nii, et aasta(ilmselt lausa -kümnete, kuna väidetavalt on see komplekt aastast 1984) -tepikkune kesta koosolek on kaks toru teineteisesse nii kiinduma pannud, et neid lahutab vaid suur haamer? Igatahes lukustuspoltide avast sisse kaedes oli seal üksjagu pruuni puru näha...Sad

Kuna hetkel on megalumesajud läbi, siis ilmselt panen selle toruotsa mõneks ajaks mingisse õliollusesse likku. Ehk leotab lahti...Rolleyes
Vasta
#12

kui kellelgi juhtub neid jõuvõtuvõlli pöördesuunamuutmisreduktoreid rohkem olema, siis ma oleks ka huvitatud. mul puudub see täielikult, hetkel puhur õuekaunistus lihtsalt, kuna ilma ei saa toimetada Sad Ootan pakkumisi.
Vasta
#13

Tere!
Kas said lumepuhuri korda? Mul peaks kusagil sahtlis lumepuhuri tehnilinepass olemas olema. Kui vaja võin üles otsida. Mark sel puhuril on FS-75.
Tahtsin ka hakata täna lund puhuma, aga traktor andis otsad, süütega midagi juhtus
Vasta
#14

Ei ole saanud. Kui päris aus olla, siis on olnud kiiremaid asjatoimetusi... (näiteks saskale tera installimine).

Kas selles raamatus on näiteks mõni pilt, veel parem, kui koos varuosaloeteluga...

Toru marineerib õlisegus... Peakski kaema, kas nüüd on lammutamisel rohkem õnne...
Vasta
#15

(15-02-2010, 14:12 PM)v6sa Kirjutas:  Ei ole saanud. Kui päris aus olla, siis on olnud kiiremaid asjatoimetusi... (näiteks saskale tera installimine).

Kas selles raamatus on näiteks mõni pilt, veel parem, kui koos varuosaloeteluga...

Toru marineerib õlisegus... Peakski kaema, kas nüüd on lammutamisel rohkem õnne...

Seal on pildid kõik olema. Eks otsin ta üles siis

Nii siin ta ongi:
http://web.zone.ee/quunu/FS-75/
On vist ikka see reduktor mida sa remondid?
Aga igaljuhul on selles raamatus veel palju pildimaterjali, aeglaste rataste(redtuktorite) ja lumefrees üksipulki laiali lahutatuna.
Kui veel abi vaja, saan raamatuga aidata Smile

Aga nüüd tahaksin enda traktoril süüte korda saada, tõin ta täna tuppa ahjuotsa sooja (süüte loomulikult Big Grin), vaatan mis ta homme teeb
Vasta
#16

Hiigelsuur tänu.

KAs selles raamatus on mingi vihje, kuidas peaks reduktori lammutamisele lähenema? See oleks abiks.
Vasta
#17

Ei seda küll kirjuta kust otsast lahutama hakata. Vaja läheb igasugu pikki ja peeneid tõmmitsaid, ega ta muidu hargnema hakka. Äkki on mõlema võlli otsas vint sisse puuritud, et saab poldiga välja tirida? Kusagil on midagi taolist silma hakanud
Vasta
#18

(15-02-2010, 23:03 PM)kaller Kirjutas:  Aga igaljuhul on selles raamatus veel palju pildimaterjali, aeglaste rataste(redtuktorite) ja lumefrees üksipulki laiali lahutatuna.
Kui veel abi vaja, saan raamatuga aidata Smile

Kui tüli ei tee, siis paluks nende rattareduktoritega seonduvat materjali ka pisut avaldada- endal reduktorid Kuusakoski lõugade vahelt päästetud, aga osa pudinaid sealt komplektsusest ilmselt puudu...

Tänan tähelepanu eest!
Vasta
#19

(16-02-2010, 20:43 PM)CORRADOg60 Kirjutas:  Kui tüli ei tee, siis paluks nende rattareduktoritega seonduvat materjali ka pisut avaldada- endal reduktorid Kuusakoski lõugade vahelt päästetud, aga osa pudinaid sealt komplektsusest ilmselt puudu...

Tänan tähelepanu eest!
aga palunSmile
http://web.zone.ee/quunu/FS-75/Rataste.reduktorid/
arvatavasti sul kaduma läinud need lukustid mis käivad käigukasti alla ja samuti ka puksid mis käivad ratta võlli peal(mis fikseerib ratta ära)
Vasta
#20

(16-02-2010, 23:04 PM)kaller Kirjutas:  
(16-02-2010, 20:43 PM)CORRADOg60 Kirjutas:  Kui tüli ei tee, siis paluks nende rattareduktoritega seonduvat materjali ka pisut avaldada- endal reduktorid Kuusakoski lõugade vahelt päästetud, aga osa pudinaid sealt komplektsusest ilmselt puudu...

Tänan tähelepanu eest!
aga palunSmile
http://web.zone.ee/quunu/FS-75/Rataste.reduktorid/
arvatavasti sul kaduma läinud need lukustid mis käivad käigukasti alla ja samuti ka puksid mis käivad ratta võlli peal(mis fikseerib ratta ära)

Suured tänud!

Just nii ongi...
Ega neid kellegil üle pole? Karta on, et neid pukse saab tänapäeval ainult treipingist...Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne