MURUTRAKTORID
#1

Sooviksin teada kas murutraktoritele toodetakse ka mullaharimisriistu?

Ise olen näinud töötamas murutraktorit koos rattakettide ja adraga.
Vasta
#2

Tundub, et paljud inimesed lasevad ennast selle masina eestikeelse nime teisest osast eksiteele viia...

Smile
Vasta
#3

Endal jääb just üle Partner lumekettide ja sahaga. Päris mõnus teerada lahtilükata.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#4

Aga kust saada murutraktorile tagarataste jaoks lumekette? Omalgi nüüd majapidamises selline abimees ja talvel võiks ju lahedasti õue lumest puhtaks lükata.
Saha tegemisega saaks vast ise hakkama.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#5

jurka Kirjutas:Endal jääb just üle Partner lumekettide ja sahaga. Päris mõnus teerada lahtilükata.
Kas ainult ketid ja lumesahk ei jää üle? Kui võimalus ostaks sobiva hinna korral ära. Mul see lükkaja Partneri nimeline on olemas.
Vasta
#6

valts Kirjutas:Aga kust saada murutraktorile tagarataste jaoks lumekette? Omalgi nüüd majapidamises selline abimees ja talvel võiks ju lahedasti õue lumest puhtaks lükata.
Saha tegemisega saaks vast ise hakkama.

http://www.husqvarna.ee/ Seal on need vähemalt olemas kuid usun et husqvarna poes on ka!
Vasta
#7

Küsiks kas keegi teab midagi murutraktor murray-st on seda vanemat tüüpi mis maksis uuena enamasti kõikjal 19900.- saada kuskil veel ?
Vasta
#8

Murray põhi viga uuena ostes oli halb kooste kvaliteet. Mootor ja muu on Harju keskmine aga põhi vead olid ära kaduvad poldid mutrid.Kui saad kuskilt kasutatud masina siis võibolla on eelmine omanik juba need vead kõrvaldanud.
Vasta
#9

Et siis..kas kellegil pole kasutatud lumesahka müüa murutraktor husqwarnale??
Vasta
#10

lõika kütusevaat kolmeks ja ühte osa kasutagi sahanaCool
Vasta
#11

(05-01-2010, 22:56 PM)pannkook Kirjutas:  lõika kütusevaat kolmeks ja ühte osa kasutagi sahanaCool



liiga pehme??
Vasta
#12

võid need kolm vaadikolmanidku üksteise külge ka veel neetida/kruvida/keevitada, kui kardad et muidu liiga idu on Cool
Vasta
#13

Mul sama mõte - Partnerile sahk ette ja ketid ratastele. Käisin täna tühjalt proovimas - ilma kettideta pole sittagi teha. Saha teen ka ise - vähe nokitsemist ja valmis ta saabki! Vaadi-mõte on hea mõte,kasutangi selle ära. Ma ei usu, et vaadi plekk nõrgaks jääb, tuleb kasutada ikka paksema plekiga vaati. Pealegi - ega selle sahaga siis pinnast lükka, ikka lund.. Traktorile tahaotsa külge tuleb veel nats raskust ka panna, muidu on kets kogu aeg ringi, olgu ketid või mitte. Lisaraskusega ei tohi muidugi üle pingutada.
Partenri esiraamis on ka augud juba olemas, kuhu sahaaisad kinnitada. Ülestõstmise saab trossiga teha.

Üks põka peab majas olema.
Vasta
#14

Muru trasktoritele käivad lisa raskused taga rataste sisse. Tahtsin ka oma husqvarnale saha teha siis tuli mõte need raskused näiteks tinast valada. Poest saab neid muidugi kaa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne